Çukurova Balkon nerede

Çukurova Balkon nerede

Kartal'da hayata geçirilen Çukurova Balkon’dan kişiye özel ödeme seçeneği ile her ihtiyaca uygun, balkonlu, teraslı, bahçeli 78 farklı daire tipi bulunuyor...

Çukurova Balkon'da daireler hemen teslim ediliyor!

İnşaat sektöründe 24 yıldır binlerce kaliteli konuta imza atan SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’un hızla değerlenen bölgesi Kartal’da hayata geçirdiği Çukurova Balkon'da ev sahibi yapıyor. 

Çukurova Balkon’da Mart ayına özel kampanya!

Son Grup şirketlerinden Çukurova Gayrimenkul'ün, İstanbul’un yeni gözdesi Kartal'da hayata geçirdiği projesi Çukurova Balkon’da Mart ayına özel olarak yeni bir kampanya başlattı. 

Çukurova Balkon'da Öğretmenler Günü kampanyası!

Çukurova Gayrimenkul tarafından Kartal Merkez'de hayata geçirilen Çukurova Balkon projesi öğretmenler tarafından yoğun ilgi görüyor.  Çukurova Balkon'da Öğretmenler Günü'ne özel kampanya dönemi başladı.

Çukurova Balkon'da yüzde 12 indirim fırsatı!

Çukurova Balkon'da yüzde 12 indirim fırsatı devam ediyor. SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen projede  toplam 261 daireye yer veriliyor. 

Çukurova Balkon'da kişiye özel dekorasyon imkanı!

Çukurova Gayrimenkul'un tüm dairelerini "Balkonlu olarak tasarladığı yeni projesi Çukurova Balkon, "Private Home" özelliğiyle dikkat çekiyor. Private Home özelliğiyle ev sahiplerinin tarzlarını dairelerine yansıtabiliyor.

Çukurova Balkon'dan lansmana özel kampanya!

Kartal'da yükselen Çukurova Balkon projesinde bayrama özel peşinatsız ve ödemeye bir yıl sonra başlayarak konut sahibi olunabiliyor.Tüm dairelerin balkonlu olduğu projede 1+1'den 4+1'e kadar seçenekler yer alıyor.

Çukurova Balkon'da 3+1'ler 568 bin TL'ye!

Dekorasyondan ödeme seçeneklerine kadar her yönüyle kişiselleştirilmiş butik bir proje olmasıyla dikkat çeken Çukurova Balkon’da kampanyalı fiyatlar ve ödeme seçenekleri Ramazan Bayramı’nda da sürüyor.

Çukurova Balkon'da fiyatlar 240 bin TL'den başlıyor!

Kartal Metrosu'na 600 metre mesafede konumlanan Çukurova Balkon'da, lansman dönemine özel sıfır peşinat ve bir yıl sonra ödeme kampanyasına ek olarak vade farksız kişiye özel ödeme planı da uygulanıyor.

Çukurova Balkon projesinin yüzde 35'i satıldı!

Çukurova Kent Yapı'nın "Balkon Hayatın Keyfidir" temasıyla Mayıs ayı sonunda lansmanını yaptığı yeni projesi Çukurova Balkon'un yüzde 35'i satıldı.

Kartal Çukurova Balkon ödeme seçenekleri!

İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da inşa edilen Çukurova Balkon Evleri'nde çeşitli sosyal donatı alanlarına yer veriliyor. Proje 7 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. İşte Kartal Çukurova Balkon ödeme seçenekleri...

Çukurova Balkon ödeme seçenekleri!

Kentplus Residence'a yakın bir bölgede ve Kartal Adliye Sarayı'nın karşısında hayata geçirilen Çukurova Balkon Evleri 'nde satışlar devam ediyor. İşte Çukurova Balkon ödeme seçenekleri...

Soğanlık Çukurova Balkon iletişim!

Çukurova Balkon Konutları 'nda yer alan daireler 240 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Proje 2 blok halinde yükseliyor. Soğanlık Çukurova Balkon iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

Çukurova Balkon Evleri nerede?

Daire teslimlerinin 24 ay sonra gerçekleşmesi planlanan Çukurova Balkon Evleri 7 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Proje 2 blok halinde yükseliyor. Peki Çukurova Balkon Evleri nerede?

Kartal Çukurova Balkon fiyatları!

Yüzde 1 peşin ödeme yapılarak daire sahibi olunabilen Çukurova Balkon Konutları Kartal Adliye Sarayı'nın karşı tarafında Kentplus Residence'a yakın mesafede yer alıyor. Peki Kartal Çukurova Balkon fiyatları ne kadar?

Çukurova Balkon’da dev kampanya!

Çukurova Gayrimenkul imzası ile Kartal'da hayata geçirilen Çukurova Balkon projesinde; konut satın alma endişelerini ortadan kaldıran DEV KAMPANYA başlıyor. Konutlar kısa süre için geçerli olan özel kampanya ile 0,99 vade oranı ve 3.482 TL taksitle satışa sunuluyor.

Çukurova Balkon 0,98 faiz kampanyası için son gün 31 Ekim!

Çukurova Gayrimenkul’den Çukurova Balkon projesinde yüzde 10 peşin ve banka kredisiz 10 yıl 0.98 faizle iskanı alınmış, tapusu hazır, hemen teslim konut fırsatı. Son gün 31 Ekim...

Çukurova Balkon'a ister hemen taşın ister kiraya ver!

Çukurova Gayrimenkul, Çukurova Balkon ile konut sahibi olmak isteyenleri iskanı alınmış, tapusu hazır, hemen teslim, dolayısıyla hemen oturulabilecek ya da kiraya verilebilecek ev sahibi yapıyor. 

Kartal Çukurova Balkon’dan 78 farklı daire alternatifi!

Çukurova Kartal projesinde yüzde 10 peşinat ve banka kredisiz 120 ay 0.98 faizle her zevke ve ihtiyaca uygun hemen teslim kira garantili daireler...

Çukurova Balkon'da kısa süre için özel kampanya!

SON Grup şirketlerinden Çukurova Gayrimenkul, Kartal’da yer alan projesi Çukurova Balkon’da kısa süre için başlattığı özel kampanya ile yüzde 10 peşinat ve banka kredisiz 120 aya kadar 0.98 faiz fırsatı sunarak konut almayı kolaylaştırdı.

Çukurova Balkon'da 120 ay vade imkanı!

Çukurova Balkon'da 120 ay vade imkanı ile ödemeler yapılıyor. İstanbul'un Anadolu Yakası Kartal bölgesinde inşa edilen projede 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri dizayn edildi.

Kartal Çukurova Balkon ödeme bilgisi!

Çukurova Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Çukurova Balkon projesi Kartal'da yükseliyor. Peki projede ödemeler nasıl yapılıyor? İşte Kartal Çukurova Balkon ödeme bilgisi...

Çukurova Balkon ödeme planı!

Çukurova Balkon ödeme planı hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. Çukurova Gayrimenkul imzasını taşıyan projede bayrama özel kampanyayla sadece yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunuyor.

Çukurova Balkon'da Kurban Bayramı'na özel kampanya!

Çukurova Gayrimenkul imzası ile hayata geçirilen Çukurova Balkon'da bayrama özel yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabiliyor..

Çukurova Balkon Kurban Bayramı kampanyası 2018!

SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’un hızla değerlenen bölgesi Kartal’da inşa edilen Çukurova Balkon'da Kurban Bayramı kampanyası başladı...

Kartal Çukurova Balkon'da hemen teslim daireler!

Kartal'da hayata geçirilen Çukurova Balkon’dan kişiye özel ödeme seçeneği ile her ihtiyaca uygun, balkonlu, teraslı, bahçeli 78 farklı daire tipi bulunuyor...

Çukurova Balkon'da daireler hemen teslim ediliyor!

İnşaat sektöründe 24 yıldır binlerce kaliteli konuta imza atan SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’un hızla değerlenen bölgesi Kartal’da hayata geçirdiği Çukurova Balkon'da ev sahibi yapıyor. 

Çukurova Gayrimenkul’den Babalara özel çifte fırsat!

Ramazan Bayramı ve Babalar Günü’nde Çukurova Balkon’da yüzde 20 indirime ek yüzde 5 peşinat ve 120 ay 0.98 faiz fırsatı sunuluyor...

Çukurova Balkon nerede Haberi

Çukurova Balkon nerede

Çukurova Balkon, hem oturum hem de yatırım amaçlı konut sahibi olmak isteyenleri iskanı alınmış, tapusu hazır, hemen teslim daire avantajıyla ev sahibi yapıyor. Proje SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul imzası ile hayata geçirildi. 

Çukurova Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Son, ev sahibi olmak isteyenlerin markalı konut projelerine daha çok ilgi gösterdiğini söyledi. Son, "Tüketicilerin sermaye yapısı güçlü, mühendislik ve mimarlık hizmetlerine gereken önemi veren, projelerini zamanında teslim eden ve taahhüt ettiği tüm özellikleri eksiksiz bir şekilde hayata geçiren inşaat firmalarını tercih etmeleri büyük önem taşıyor" dedi. 

Çukurova Balkon’da, 3 farklı tipte 1+1, 60 farklı tipte 2+1, 10 farklı tipte 3+1 ve 5 farklı tipte 4+1 daire yer alıyor. Proje konum olarak Kartal Adliye Sarayı, Maltepe Park AVM ve Piazza AVM’ye 1,5...