09 / 08 / 2022

cumhurbaşkanlığı külliyesi

cumhurbaşkanlığı külliyesi

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kripto para için toplanıldı. Kripto paralar için yeni şartlar getirildi. İşte detaylar…

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Büyük Salon açılıyor!

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi kapsamında yapımı son aşamaya gelen Sergi Salonu binasındaki çok amaçlı salonlardan olan Büyük Salon, bugün açılıyor. Büyük Salon bugün ilk misafirlerini ağarlayacak. Salondaki ilk organizasyonda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaklaşık 2 bin muhtarla iftarda bir araya

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Külliye'deki inşaat çalışmalarını inceledi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde inşaatın devam eden bölümlerde incelemelerde bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin karşısına Milli Mücadele Anıtı yapılacak!

Ankara Büyükşehir Belediyesince, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi giriş kapısı karşısına "15 Temmuz 2016 Milli Mücadele Anıtı" yapılması kararlaştırıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yatay mimari çağrısına destek!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şehircilik Şurası’nda "yatay mimariden yanayım" çağrısına mimarlardan destek geldi. Mimarlar, "Çalışan kalbe ameliyat yapmak için şehirlerdeki yoğunluğu yaymak lazım. Sıra evler model olabilir" dedi.

Bülent Gedikli: Bekle-gör diyen değil yatırım yapan kazanacak!

Külliye'deki ekonomi zirvesine katılan Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Gedikli’den kritik kararlar öncesi önemli tespit: Kur operasyonlarının ardında, Merkez'i faiz artışına zorlamak var. Bu dönem, risk alıp yatırım yapan kazanır.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi için 61 sayfalık rehber hazırlandı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ve Cumhurbaşkanlığını ziyaret eden yerli ve yabancı konuklara dağıtılmak üzere Türkçe, İngilizce ve Arapça "Külliye Rehberi" hazırlandı.

Gana'da çok amaçlı salon inşa edilecek!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde esnaf ve vatandaşlarla iftarda bir araya geldi. İftar sonrası yaptığı konuşmaya “Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne, milletin evine, evinize hoşgeldiniz” diyerek başladı.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne konser salonu mu inşa edilecek?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, oturduğu sarayının içine kütüphane ve opera çukuru olan dev konser salonu yaptırıyor. Sarayın bahçesine inşa edilecek dev yapılar için bütçeden 650 milyon lira harcanacak.

Recep Tayyip Erdoğan: Güneydoğu'da kentsel dönüşüme süratle başlanmalı!

Güneydoğu'da 'topyekûn bir kentsel dönüşüm yapılmalı' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Halkı yalnız bırakmayın"... "Bölgede sosyo-psikolojik desteklerin artırılması lazım. Dedi.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi tapu kaydında ne olarak gözüküyor?

AKP Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz, Cumhurbaşkanlığı sarayının tapusunu gösterdi. Tapuya göre,arazide 8 katlı ofis iş yeri, 2 adet 7 katlı ofis işyeri, 3 adet 4 katlı ofis iş yeri, 2 adet 2 katlı ofis işyeri, 6 adet tek katlı ofis işyeri yer alıyor.

Mimarlar Odası Cumhurbaşkanlığı Külliyesi için AİHM'in kapısını çaldı!

Ankara Bulvarı ödülünün geri alınması için yazdığı mektuba tokat gibi yanıt alan Mimarlar Odası Başkanı Candan, şimdi de Cumhurbaşkanlığı Külliyesi için AİHM'in kapısını çaldı

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ziyarete açıldı!

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ziyarete açıldı. İnternet üzerinden randevu alan kişiler, Halkla İlişkiler Başkanlığı personelince telefonla aranarak randevu gün ve saatleri teyit ediliyor.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne verilen ruhsatın iptaline red!

Anayasa Mahkemesi, Danıştay ve Asliye Hukuk Mahkemesi’nin ardından İdare Mahkemesi de Ankara Mimarlar Odası’nı haksız buldu.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ziyarete mi açılacak?

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, başkanlık sistemi ile ilgili tartışmanın milletten bağımsız düşünülemeyeceğini vurgulayarak, "Bunun mekanizması referandumsa referanduma gidilir" dedi.

Merkez Bankası'nın İstanbul'daki binası Türkiye ve Avrupa'nın en yüksek yapısı olacak

İstanbul Finans Merkezi yerleşkesi içinde yükselen Merkez Bankası binası Türkiye ve Avrupa'nın en yüksek binası olacak. Söz konu projenin tasarımını Ankara’daki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ile Marmaris’teki Yazlık Konut'un mimarı olan Şefik Birkiye’nin şirketi VizzionArchitects gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde sessiz sedasız toplantı! Kripto paralara ne zaman vergi geleceği ortaya çıktı

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kripto para için toplanıldı. Kripto paralar için yeni şartlar getirildi. İşte detaylar…

Beştepe’de kripto para toplantısı! Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kripto para birimleri masaya yatırıldı!

Dün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında son zamanlarda sık sık gündeme gelen kripto para birimleri ile ilgili toplantı yapıldı. Peki toplantıda neler konuşuldu? İşte detaylar...

Çiftçilerin beklediği haber geldi! Çiftçiye 1,1 milyar TL daha hibe desteği verilecek! Hibe desteği ne zaman yatacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilen kabine toplantısı sonrasında çiftçiye 1,1 milyar lira hibe desteği verileceğini açıkladı. Peki Çiftçilere hibe desteği ne zaman verilecek? Çiftçilere hibe desteği şartları neler? İşte merak edilen soruların yanıtları

Tüketiciyi koruyacak 'koruma zırhı' modeli yolda!

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde tüketicinin korunmasına yönelik düzenleme ihtiyaçlarının incelendiği toplantı gerçekleşti. Toplantıda, gayrimenkul alım sözleşmelerinin noterde yapılmasından tatil vaat edilenlere, telefon, internet aboneliğine kadar  bir çok konu değerlendirildi.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Mateverse'de satıldı mı?

Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Hande Fırat bugünkü köşesinde AK Parti'nin sanal evren çalışmaları hakkıda yazısını kaleme aldı.

2022 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı Resmi Gazete'de yayımlandı!

Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Strateji ve Bütçe Başkanlığınca hazırlanan 2022 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı'nın Onaylanması Hakkında Karar Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayınlandı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan KKTC'ye millet bahçesi müjdesi!

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada, "KKTC Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ile ilgili adımın proje çalışmaları bitti ve inşasına da inşallah yakında başlıyoruz." dedi. Erdoğan KKTC'ye millet bahçesi müjdesi de verdi...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan inşaat sektörüne müjde!

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Kabine Toplantısı ardından konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan inşaat sektörüne yönelik harç ödemelerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Marmaris'teki Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın fotoğrafları paylaşıldı!

Marmaris'te 2019'ta inşaatı sona eren ve 'Yazlık Saray' olarak adlandırılan Cumhurbaşkanlığı Devlet Konuk Evi'nin fotoğrafları mimar Şefik Birkiye'nin sitesinde paylaşıldı.

Cumhurbaşkanlığı'ndan dikkat çeken kripto para uyarısı!

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından 'kripto varlık alım satım platformlarına ilişkin uyarılar' başlığı altında bir video yayınlandı. Videoda kripto para piyasalarında dikkat edilmesi gerekenler anlatıldı.

Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi inşaatında son durum ne?

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Maltepe'de yer alan Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi inşaatını inceledi.

Kanal İstanbul Boğaz'daki egemenliği güçlendirecek!

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen Değerlendirme Toplantısı'nın ardından konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kanal İstanbul Projesi'ne yönelik açıklamalarda bulundu.

cumhurbaşkanlığı külliyesi Haberi

cumhurbaşkanlığı külliyesi

Amerikan Merkez Bankası FED’in faiz kararı artırımı sonrası kripto para borsası tepetakla oldu.

Tüm dünya aynı şekilde bu durumdan etkilenirken, ülkemizde de kripto para yüzünden kayıp yaşayanların intihar ettiği görüldü.

Bloomberg’ün haberine göre; Cumhurbaşkanlığında Salı günü konu ile alakalı bir toplantı gerçekleşti.

Toplantı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında gerçekleşti.

Toplantıya Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Ticaret Bakanı Mehmet Muş, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, AKP Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Nurettin Canikli, Fatih Şahin ve Ömer İleri katıldı.

Toplanma amacı kripto olan toplantıda son aşamalar ve yapılan formüller ele alındı.

ŞİRKET KURMA VE SERMAYE ŞARTI GETİRİLDİ

Yapılan yeni oluşumlarla dört ana başlık oluşmuş durumda. İlk olarak; uluslararası kripto şirketleri Türkiye’de şirket kurmak zorunda.

Diğer bir yenilik ise 100 milyon Türk Lirası sermaye şartı.

Güvenilir saklama koşullarının oluşturulması...