Cüneyt Güleç

Cüneyt Güleç

İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cüneyt Güleç, “Kemeraltı'ndaki Başdurak Cami projesine baş koyduk. Bu camiyi restore edip turizme kazandıracağız" dedi.

Cüneyt Yüksel'den Tekirdağ Süleymanpaşa kentsel dönüşüm sunumu!

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'a bazı mahallelerde gerçekleştirilecek kentsel dönüşüm ile ilgili sunum yaptı.

Cüneyt Zeytinci: Yapı denetim mevzuatı güncellenmeli!

Mimarlar Odası Başkan Yardımcısı Cüneyt Zeytinci yaptığı açıklamada, yapı denetim mevzuatının güncellenmesi gerektiğini söyledi.

Güleç Vinç Nakliyat Otomotiv İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güleç Vinç Nakliyat Otomotiv İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Günnur Güleç, Muhsin Güleç ve Yusuf Emre Güleç ortaklığında kuruldu. 

Bursa Güleç Egemen Evleri'nde teslimler temmuzda başlayacak!

Egemen Mimarlık, iki mutfaklı Güleç Egemen Evleri’nde inşaatın yüzde 75’ini tamamladı. Şirket, projede anahtar teslimlerine temmuz ayında başlayacak...

Cüneyt Epcim kimdir?

Cüneyt Epcim, 2019 yerel seçimlerinde AKP Hakkari Belediye Başkan Adayı olarak seçildi. Peki, Cüneyt Epcim kimdir? Cüneyt Epcim bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Mimar Cüneyt Darı'ya Uluslararası A' Tasarım Ödülü!

Türk mimar Cüneyt Darı, İtalya'da düzenlenen Uluslararası A' Tasarım Yarışması'nda  "Selectum Dreams Hotel" projesi ile ödül aldı.

Üsküdar Cüneyt Çakır Spor Kompleksi açıldı!

Üsküdar Belediyesi'nin Ünalan'da hayata geçirdiği Cüneyt Çakır Spor Kompleksi ve 5 derslikli bilgi evi vatandaşların hizmetine açıldı.

Kemeraltı'ndaki Başdurak Cami turizme kazandırılacak!

İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cüneyt Güleç, “Kemeraltı'ndaki Başdurak Cami projesine baş koyduk. Bu camiyi restore edip turizme kazandıracağız" dedi.

Yakuplu Cevat Güleç Ortaokulu’nun temeli atıldı!

Beylikdüzü Belediyesi’nin düzenlediği Toplu Temel Atma Törenine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu katıldı. Törende Yakuplu Cevat Güleç Ortaokulu’nun ve diğer 12 merkezin temsili olarak temeli atıldı.

Cüneyt Demirkaya: Altyapı ve gayrimenkule yatırım artar!

TKYD Genel Koordinatörü Dr. Cüneyt Demirkaya, dünyada son yıllarda emeklilik yatırımcıları hisse ve bono gibi geleneksel yatırım araçlarının yanında altyapı ve gayrimenkul gibi yatırım araçlarına artan oranda yatırım yaptıklarını belirtti.

Güleç Otelcilik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güleç Otelcilik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Durmuş Güleç, Mustafa Güleç, Ali Orhan Güleç ortaklığıyla 20 bin TL sermaye ile 15 Şubat'ta Fatih, Bindirbirek Mahallesi'nde kuruldu.

Cüneyt Zeytinci: Kentsel dönüşüm yasası yeniden düzenlenmeli!

Mimarlar Odası Denizli Şube Başkanı Cüneyt Zeytinci, "Türkiye’de maalesef kentsel dönüşüm kentsel rant paylaşımı aşamasına geldi. Kentsel dönüşüm değil, kentsel bölüşüm söz konusu. Bu yasa yeniden düzenlenmeli” dedi.

Güleç Gayrimenkul Yatırım ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güleç Gayrimenkul Yatırım ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Bülent Güleç tarafından 100 bin TL sermaye ile 28 Ocak'ta Ümraniye, Madenler Mahallesi, Şehit Ünal Kalafat Caddesi'nde kuruldu.

Cüneyt Güleç Haberi

Cüneyt Güleç

İZMİR Ticaret Odası'nın (İTO) Ticaret Tarihi Müzesi'nde düzenlediği Müze Söyleşileri'nde konuşan Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Şakir Çakmak, Kemeraltı Çarşısı'na girecek büyük mağazaların küçük esnafa iş yaptırmayacağını söyledi. İnşaat Mühendisi Mahir Kaplan, eski yapılarda yanlış müdahaleler olduğunu belgelediklerini belirtirken, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cüneyt Güleç ise “Kemeraltı turizmin baş tacı. Burada yer alan Başdurak Cami projesine de baş koyduk. Bu camiyi restore edip turizme kazandıracağız" diye konuştu. 


İTO'nun düzenlediği, kültür, turizm, arkeoloji ve müzecilik konularının tartışıldığı, Müze Buluşmaları'nın ikincisi İTO Ticaret Tarihi Müzesi’nde yapıldı. Toplantıya İzmir Vali Yardımcısı Cumhur Güven Taşbaşı, İTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cüneyt Güleç ile Kültür ve Turizm İl Müdürü Murat Karaçanta’nın katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda Umart Mimarlık’tan...