cüneyt tanman

cüneyt tanman

Galatasaray'ın eski futbolcusu Cüneyt Tanman'ın Bodrum'da yaptırdığı 'Yarbasan Evleri' tanıtıldı. 27 villadan 15'inin, tanıtımdan önce satıldığı açıklandı.

Arsago Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!    

Arsago Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi bugün Bağcılar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Cüneyt Gazi Koçak tarafından kuruldu.

Mavi yurt dışında 20 yeni mağaza açacak!

All Blue'yu global marka stratejisi olarak belirleyen Mavi, yeni stratejisini İstanbul ile birlikte New York, Berlin ve Vancouver'da tanıttı. Mavi CEO'su Cüneyt Yavuz, "Yurtdışındaki büyümemiz de sürecek. 2020’de Rusya ve Türk Cumhuriyetleri ağırlıklı hedeflerimiz var. Bu bölgede 20 mağaza açmak ist

CY Proje Yapı İnşaat Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

CY Proje Yapı İnşaat Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 300 bin TL sermaye bedeli ile Cüneyt Yıldız tarafından kuruldu. 

Yaptığı sitedeki 24 daireyi 50'den fazla kişiye satıp kaçtı!

Kocaeli Darıca’da, müteahhit olan Y.D. 10 yıl önce 24 daireyi 50 kişiye satıp, aldığı 2,5 milyon lira ile kayıplara karıştı.  Uyuşturucu bağımlıları yarım kalan inşaatı mesken tuttu. Mağdurlardan biri olan Cüneyt Güngör, " 10 yıldır yetkililerden çözüm bekliyoruz" dedi...

Zngtr Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Zngtr Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Avcılar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Kadir Can Demir, Cüneyt Temur, Ebru Bayar ve Oğuz Temeltaş ortaklığıyla kuruldu.

Üzümcü Kardeşler Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Üzümcü Kardeşler Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Cüneyt Üzümcü ve Lazgin Üzümcü ortaklığında kuruldu.

Prosense Yapı ve Mimarlık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Prosense Yapı ve Mimarlık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Cüneyt Yugruş tarafından kuruldu.

Biada Group İnşaat İthalat ve İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Biada Group İnşaat İthalat ve İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Üsküdar'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Cüneyt Çelik tarafından kuruldu. 

Kars Bülbül Mahallesi'ne imar talebi!

Kars Bülbül Mahallesi sakinleri, geçtiğimiz yıllarda bir kısmı Şehitler Mahallesine bağlanan kısmını geri istiyor. Bülbül Mahallesi muhtarı Cüneyt Kaya, ''Şehitler Mahallesinde kentsel dönüşüm projesi kapsamında imar var ama Bülbül Mahallesinde yok'' dedi.

Kıbrıs'ın imar planları yeni Maraş'ı yaratacak!

Kıbrıs Mağusa, İskele ve YeniBoğaziçi’nin imar planı için son birkaç ayda birçok toplantı düzenlendi. Yetmedi üzerine bir de çalıştay bile yapıldı. Kıbrıs Star Gazetesi yazarı Cüneyt Oruç, bugün yazısında toplantı detaylarını paylaştı. 

Konut alıcısının önceliği 'fiyat' değil!

Habertürk yazarlarından Cüneyt Başaran, "Konut piyasasında fiyatlar bazı noktalarda cazip seviyelere gelmiş olsa da tüketicinin şu an ki önceliği “fiyat” değil." diyor...

TİKA, Kerkük'teki tarihi çarşı için onarım raporu hazırladı!

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı Bağdat Program Koordinatörü Cüneyt Esmer, Kerkük'te yanan tarihi Kayseri Çarşısı'nın onarılması için bir rapor hazırladıklarını belirtti.

Cüneyt Epcim kimdir?

Cüneyt Epcim, 2019 yerel seçimlerinde AKP Hakkari Belediye Başkan Adayı olarak seçildi. Peki, Cüneyt Epcim kimdir? Cüneyt Epcim bugüne kadar hangi işlere imza attı?

cüneyt tanman

cüneyt tanman cüneyt tanman

Fiyatları 300 - 700 bin YTL arasında değişen, 100 ve 350 metrekare genişliğindeki evler, yaklaşık 22 dönüm arazi üzerine, 7 milyon euro harcanarak yapıldı.

Ege ve Akdeniz mimarisi özelliklerini taşıyan Yarbasan Evleri'nin sosyal tesisleri içinde herkesin yararlanabileceği lokanta, sanat atölyeleri, köy kahvesi ve yüzme havuzu yer alıyor.

Yarbasan Evleri'nin, yöresel köy dokusuna sadık kalınarak, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın da onayladığı bir projeyle gerçekleştirdiğini anlatan Cüneyt Tanman, yaptıkları evlerin, çevrenin korunması açısından, Bodrum'da bundan sonraki yapılaşmaya örnek oluşturacağına inandığını söyledi.

...