D-Smart

D-Smart

DD Mortgage, Türkiye'de digital platform üzerinden ilk defa interaktif kredi uygulaması başlatıyor.

D- Smart'tan konut kredisi

D-Smart ve DD Mortgage bir digital platform üzerinden interaktif kredi uygulaması başladı.

Çetindoğan Ailesi Haliç'te yeni bir bina yapacak

Sabancı'nın ZTV'si evlilik programlarına rakip olabilecek mi?

Smart Anadolu Gate Genel Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Smart Anadolu Gate Genel Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 400 bin TL sermaye bedeli ile Yaser Yahya M. Amer tarafından kuruldu.

Smart Innovative Technologies İnşaat ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Smart Innovative Technologies İnşaat ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Bakhtiyor Khajıkhanov, Bayram Hanoğlu ve Uğur Akın tarafından kuruldu.

Smart Industries Mühendislik Makina Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Smart Industries Mühendislik Makina Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Yusuf Yılmaz tarafından kuruldu.

Smart Key Turkey İnşaat Taahhüt Otomotiv Turizm Hizmetleri Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Smart Key Turkey İnşaat Taahhüt Otomotiv Turizm Hizmetleri Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün 140 bin TL sermaye bedeli ile Esenyurt'ta Mohammad Taghi Rafia Zadeh Farshchi ve Amir Farhang Mardan tarafından kuruldu. 

Smart Imza İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Smart Imza İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 400 bin TL sermaye bedeli ile Ghazal Torkamanı ve Ieman Hasan ortaklığında kuruldu. 

Pendik'teki 150 bin konut 15 yılda dönüşecek!

“Smart Future Expo - Geleceğin Yapıları Geleceğin Şehirleri” Fuarı kapsamında düzenlenen panelde açıklamalar yapan Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, Pendik’te kentsel dönüşüm kapsamında 150 bin konutun 15 yılda dönüşeceğini belirtti.

Smart Way İnşaat Turizm Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Smart Way İnşaat Turizm Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi Yaqdhan S.F. Alramdho tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

World Cities Expo İstanbul, Mayıs'ta düzenlenecek!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 'Big Smart İstanbul' sloganıyla başlattığı Akıllı Şehir Projesi’nin en önemli sac ayaklarından biri olan World Cities Expo İstanbul, mayısta İstanbul’da düzenlenecek.

Jose Luis Rodriguez Zapatero: Dünya İstanbul’u örnek almalı!

Üç gün sürecek Smart City Expo fuarının açılışına katılan eski İspanya Başbakanı Zapatero, “Akıllı şehirler barış mücadelesi verir. Dünya İstanbul’u örnek almalı” dedi

Uluslararası Smart City Expo İstanbul bugün açılıyor!

Dünya, “akıllı şehircilik” için bugün İstanbul’da buluşuyor. 150’den fazla belediyenin başkanı ve bazı ülke liderlerinin yanı sıra 10 bin profesyonelin katılacağı Uluslararası Smart City Expo, üç gün sürecek.

Uluslararası Smart City Expo İstanbul yarın kapılarını açıyor!

İstanbul yeni teknoloji ve uygulamalarda artık referans oluyor. Dünya şehirleri İstanbul’un kullandığı uygulamaları seçiyor. İstanbul ayrıca yarın başlayacak şehircilik Expo’su Smart City’ye ev sahipliği yapacak

Newjoy Smart serisi Çin Uluslararası Mobilya Fuarı'nda!

Bebek ve genç mobilyası sektöründe dünya markası olma hedefiyle yola çıkan Newjoy, sektörde inovasyon yaratan ürünlerini ve yeni serisi Smart'ı Çin Uluslararası Mobilya Fuarı'nda dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

Smart City'de tapular tamam!

Şua İnşaat ve Siyapı’nın işbirliğiyle; yaklaşık 5 dönüm arsa üzerine yapımına 2015 Şubat ayında başlanan Smart City Residence projesinin tapuları çıktı.

D-Smart Haberi

D-Smart

 D-Smart, Deutsche Bank ve Doğan Grubu ortaklığında kurulan konut finansman şirketi DD Mortgage, Türkiye'de digital platform üzerinden ilk defa interaktif kredi uygulaması başlatıyor. D-Smart kullanıcıları 10 Eylül'den itibaren, D-Smart 450. kanal olan DD Mortgage İnteraktif kanaldan, kredi başvurusunda bulunabilecek.

D-Smart, Deutsche Bank ve Doğan Grubu ortaklığında kurulan konut finansman şirketi DD Mortgage, Türkiye'de digital platform üzerinden ilk defa...