Dap Holding projeleri

Dap Holding projeleri

Son iki yılda 700 bin metrekare arsa stoku oluşturduklarını kaydeden DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz, "2019, 2020 ve 2021 ise bizim için tamamen yatırım yılı olacak" dedi.. 

DAP Holding 2018’i yatırım yılı ilan etti!

DAP Holding, 2018’i yatırım yılı ilan etti. 2 yılda 5 bine yakın konutu teslim eden firma 5 yılda 13 milyar TL yatırım yapacak. 

DAP Holding 5 yıl içinde 13 milyar TL yatırım yapacak!

Bu yıl arazi geliştirmeye odaklandıklarını ve 700 bin metrekare arsa geliştirdiklerini dile getiren DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, güçlü bir finansman yapısına sahip olduklarını dile getirdi.

DAP Holding'ten yatırım atağı!

2018’i yatırım yılı ilan eden DAP Holding, dev yatırımlara hız kesmeden devam ediyor. Bir haftada 2,9 milyar liralık ihale kazanan firma dev projelerine hız verecek.

Dap Holding Pendik'te Üniversiteli konut projesi yapacak!

Dap Holding, Polisan Yapı mülkiyetinde olan İstanbul Pendik'te yer alan konut ve ticari imarlı yaklaşık 175 bin metrekare arazinin kat karşılığı inşaatı için anlaşmaya vardığını duyurdu.

Güç birliği ile 20 milyar dolarlık satış mümkün!

Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Haziran 2012 'de hayata geçen mütekabiliyet yasası sonrası yabancılara yılda 4 milyar dolarlık satış yapılabildiğini hatırlattı.

Ziya Yılmaz: Aldığımız ödüller sorumluluğumuzu arttırıyor!

İnşa ettikleri projelerle Türkiye'ye değer katan DAP Holding YKB Ziya Yılmaz, ''Geleceğin projelerini üretmeye ve ülkemizi bu alanda temsil etmeye devam edeceğiz. Aldığımız ödüller sorumluluğumuzu arttırıyor'' dedi.

Dap Holding 2015'te 3 yeni proje yapacak!

Kartal'da 1460 konutluk 'İstMarina' projesine devam eden Dap Yapı, vaadedilen işler dışında, bölgeye 2 adet 30 milyon TL'lik köprü yapıyor. Şirketin sürpriz projesi ise Dragos'ta hayata geçecek 'Adam Kule'.

Yozgat'ta okul öncesi eğitim birimi açıldı!

Yozgat'ta Okul Öncesi Eğitim Birimi Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz tarafından eşi Filiz Yılmaz adına açıldı. Eğitim biriminin açılış törenine Adalet Bakanı Bekir Bozdağ da katıldı.

Özyurtlar Holding, en çok konut üretimi yapan şirket ödülünü aldı!

Özyurtlar Holding, Real Estate Stars/ Gayrimenkul Liderleri Zirvesi’nde; “En çok konut üretimi yapan şirket” kategorisinde 1’inci oldu. Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, "Sektöre yenilikçi ve prestijli projeleri kazandırmayı hedefliyoruz" dedi...

DAP Yapı Nişantaşı ve Çekmeköy projeleri çok yakında başlayacak!

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, yeni projeleri Nişantaşı ve Çekmeköy'ün çok yakında başlayacağını açıkladı...

Stratejik hamleler gayrimenkul sektörünü rahatlattı!

Dap Holding Başkanı Ziya Yılmaz, 6 ay önce morallerinin bozuk olduğunu belirterek, “Stratejik hamleler sektörü rahatlattı” dedi...

2020’de artık yeni konut projeleri konuşulacak!

Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, önümüzdeki yıl konut sektörü için, "2020’de giderek yükselen satış rakamları ile yeni ortaklıkları, projeleri konuşacağız. Yeni dönemde yatırımcılar köklü ve güvenilir, katma değeri yüksek projelere imza atan markaları tercih edecekler" dedi..

Kalyon Holding'den yeni gayrimenkul projeleri!

Gayrimenkul sektörüne Nevbahar Üsküdar projesi ile giriş yapan Kalyon Holding, gayrimenkulde hedef büyütme yoluna gitti. Kalyon Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kalyoncu, “Projede 2019’u yüzde 40 satışla tamamlayacağız” diye konuştu.  Kalyoncu, gayrimenkule 3 yılda 300 milyon avroluk yatırım yapa

DAP Yapı’dan Validebağ Konakları’nda yüzde 0,99 faizle 180 ay vade!

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Validebağ Konakları için mevcut olan indirim kampanyasına ek olarak yeni bir kampanya daha yaptıklarını duyurdu. Yılmaz, "Kamu bankalarının faiz indirim rüzgarını arkamıza aldık.” dedi…

Alarko Holding'den imar planı değişikliği açıklaması!

Alarko Holding, bağlı ortaklığı Alarko Konut Projeleri Geliştirme A.Ş'de kayıtlı Tuzla İlçesi Orhanlı Mahallesinde bulunan sekiz adet parselin imar planı değişikliği hakkında açıklama yaptı...

Peker Holding Les Ottomans'a talip!

Peker Holding ağırlıklı gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren bir grup. Arsa geliştiriyorlar. Türkiye dışında İngiltere ve Almanya'da da projeleri var.

Evrim Karayel, Erkanlı Holding'in yeni genel müdürü oldu!

Yatırım Amaçlı Öğrenci Evi Projeleri ile alternatif gayrimenkul yatırımlarının öncüsü haline gelen Erkanlı Holding'in genel müdürlük koltuğuna Evrim Karayel geçti...

Emlak Bankası sektöre nefes aldıracak!

Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Emlak Bankası’nın devreye alınmasıyla ilgili konuştu. Yılmaz, "Emlak Katılım Bankası sektöre nefes aldıracak" dedi.

DAP Holding iki yılda 700 bin metrekare arsa aldı

Son iki yılda 700 bin metrekare arsa stoku oluşturduklarını kaydeden DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz, "2019, 2020 ve 2021 ise bizim için tamamen yatırım yılı olacak" dedi.. 

Konut alıcısı için fırsat dönemi!

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, gayrimenkul sektöründe yapılan kampanyaları değerlendirdi. Yılmaz, konut alıcısı için fırsat dönemi yaşandığını söyledi.

Yabancıya konut satışta Cumhuriyet tarihi rekoru kırdık!

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Yabancıya konut satışta Cumhuriyet tarihi rekoru kırdık, 3-5 yılda 15 milyar dolara çıkarırız" dedi...

Dap Holding projeleri Haberi

Dap Holding projeleri

2018 yılını hayal kırıklığı ile kapatan ve 2019'a ilişkin kaygıları süren sektörlerin başında inşaat sektörü geliyor dersek hata etmiş olmayız.

Sektör hem satışlar hem de yeni ruhsat başvuruları açısından ciddi bir kan kaybı yaşıyor. Buna karşın sektörde 2019'u "yatırım yılı" olarak gören şirketler de var. Onlardan biri de DAP Holding. 2018'in başında Emlak Konut GYO'dan Nişantaşı ve Çekmeköy ihalelerini aldıklarını hatırlatan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Bunların ödemelerini gerçekleştirdik. Şu anda proje çalışmaları devam ediyor. 2019'u da DAP özelinde yeni projelerin başlayacağı, yeni arzlarımızın piyasaya çıkacağı bir dönem olarak değerlendiriyoruz" diyor. 

Ekonomist’te yer alan habere göre; son iki yılda 700 bin metrekare arsa stoku oluşturduklarını kaydeden Yılmaz, şöyle konuşuyor: "2019, 2020 ve 2021 ise bizim için tamamen yatırım yılı...