Das Lojistik İnşaat nerede

Das Lojistik İnşaat nerede

Das Lojistik İnşaat Matbaa İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Doğan Verdi tarafından kuruldu. 

Genç Grup Lojistik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Genç Grup Lojistik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Gazioasmanpaşa’da  1 milyon TL sermaye bedeli  ile Sebahattin   Genç tarafından kuruldu.

Tekinsoy Door Orman Ürünleri Lojistik İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tekinsoy Door Orman Ürünleri Lojistik İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Esenyurt’ta  1 milyon TL sermaye bedeli ile Sinan Tekin tarafından kuruldu.

Erk Maden Hafriyat Lojistik İnşaat Ve Gıda Ürünleri Pazarlama Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Erk Maden Hafriyat Lojistik İnşaat Ve Gıda Ürünleri Pazarlama Ticaret Limited Sultanbeyli’nde  250 bin TL sermaye bedeli ile Ibrahim Çimen ve Erkan Yalçin tarafından kuruldu.

Good Success Lojistik İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Good Success Lojistik İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 400 bin TL sermaye bedeli ile Godwın I. Iloh tarafından kuruldu.

Sıraç Taşımacılık Lojistik İnşaat Gıda Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sıraç Taşımacılık Lojistik İnşaat Gıda Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Tüysüz tarafından kuruldu.

Zyb Lojistik İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Zyb Lojistik İnşaat Limited Şirketi Sancaktepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Yusuf Zeybek tarafından kuruldu.

Arşın İnşaat Reklam Medikal Temizlik Lojistik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arşın İnşaat Reklam Medikal Temizlik Lojistik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Şaşmaz tarafından kuruldu.

Evin Lojistik İnşaat Elektronik Hizmetler Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Evin Lojistik İnşaat Elektronik Hizmetler Ticaret Limited Şirketi bugün Esenler'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Arif Evin ve Emre Evin ortaklığında kuruldu.

Karabağ Lojistik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karabağ Lojistik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Batın Sendinç ve Osman Karabağ ortaklığında kuruldu.

Ataşen Lojistik İnşaat Metal Plastik Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ataşen Lojistik İnşaat Metal Plastik Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 800 bin TL sermaye bedeli ile Atalay Şengül tarafından kuruldu.

Nizam Lojistik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nizam Lojistik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Yiğitcan Balçık tarafından kuruldu.

Ayc Elektronik Lojistik İnşaat Ve Turizm Anonim Şirketi kuruldu!

Ayc Elektronik Lojistik İnşaat Ve Turizm Anonim Şirketi Arnavutköy’de 50 TL sermaye bedeli ile Akın Can Koptagel tarafından kuruldu.

Xps İnternational Lojistik İnşaat Taahhüt Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Xps İnternational Lojistik İnşaat Taahhüt Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Furkan Kaya tarafından kuruldu.

Das Lojistik İnşaat nerede Haberi

Das Lojistik İnşaat nerede

Das Lojistik İnşaat Matbaa İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Doğan Verdi tarafından kuruldu. 

Das Lojistik İnşaat Matbaa İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi konusu:
a. Her türlü insaat taahhüt isleri; konut, isyeri, ticarethane insaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya baskalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karsılıgı binalar yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Das Lojistik İnşaat Matbaa İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi adres: Kartaltepe Mah.1.Malazgirt Cd. A Blok No.10/81...