Davut Günay

Davut Günay

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, Türkiye genelindeki bütün gayrimenkulleri internet ortamına taşımaya hazırlanıyor...

Davut Çetin: Kentsel dönüşüm hayati meseledir!

Kentsel Dönüşüm adı altında parsel bazında eski yapıların yıkılıp, yenilerinin yapılmasına tepki gösteren ATSO Başkanı Davut Çetin, belediyelerin acilen kentsel dönüşüm kurultayını toplamasını istedi.

Emine Nur Günay seçim beyannamesinde konuta yer verdi!

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Ekonomi Baş Danışmanı AK Parti Eskişehir Milletvekili Adayı Emine Nur Günay partisinin Eskişehir Seçim Beyannamesini açıkladı.

Davut Güney Bakanlık Müşavirliği'ne atandı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Bakanlık Müşavirliğine Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Davut Güney'in atanmasına karar verdi. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Emine Günay: Yerli ve yabancı yatırımcı hükümeti bekliyor!

Başbakan Davutoğlu'nun Ekonomi Başdanışmanı Prof. Dr. Emine Nur Günay, ekonominin siyasi anlamda belirsizlik dönemlerini sevmediğini, yerli ve yabancı yatırımcının yeni hükümeti beklediğini söyledi.

Davut Çetin: Antalya'da yıkım başlamalı!

ATSO Haziran meclis toplantısında ' kentsel dönüşüm ' gündeme geldi. ATSO Başkanı Davut Çetin, "Yıkım başlamalı" dedi..

Davut Çetin: İnşaat yüzde 3,5 oranında küçüldü!

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) tarafından açıklanan 2015 1. çeyrek büyüme rakamlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Davut Çetin: İnşaatın gerilemesi turizm ve tarım kayıplarının sonucu!

İnşaat yatırımlarının gerilemesi turizm ve tarımdaki kayıpların sonucu Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, açıklama yaptı.

Davut Çetin: Turizmde kayıp büyüyor!

Düşen ihracat ve turizm gelirine dolardaki artış da eklenince piyasada para akışı durdu. ATSO Başkanı Davut Çetin, "Ekonomide durgunluk devam edebilir" dedi.

Davut Çetin:Antalya'nın ulaşım yatırımları yetersiz!

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve ilgili bakanların katılımıyla düzenlenen 8'inci Ticaret ve Sanayi Şurası'nda, Antalya'nın sorunları ve çözüm önerilerine ilişkin sunum yaptığını belirtti.

Davut Güloğlu DG Yapı İnşaat şirketi kurdu!

ŞARKICI Davut Güloğlu, müzik sektöründen kazandığı parayla inşaat şirketi kurdu. Oğlu Cengizhan ile ortak DG Yapı İnşaat adlı bir şirket kuran Güloğlu, eski yapıları yıkıp kentsel dönüşüm çerçevesinde yeniliyor.

Davut Karadavut kimdir?

Yozgat Kadışehri Belediye Başkanı Davut Karadavut kimdir? Davut Karadavut, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Davut Karadavut, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Davut Karadavut...

Günşen Günay kimdir?

Mimar Günşen Günay kimdir? Mimar Günşen Günay, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Mimar Günşen Günay, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Günşen Günay..

Davut Tambahar kimdir?

Mimar Davut Tambahar kimdir? Mimar Davut Tambahar, bugüne kadar hangi projelerde görev aldı? Davut Tambahar, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Davut Tambahar...

Davut Günay

Davut Günay Davut Günay

Konut alımlarında dolandırıcılık ve kandırılma gibi mağduriyetlerin yaşanmaması için tapuda önemli bir adım atıldı. Ev almak isteyen vatandaşlar satın almak istediği gayrimenkule ait tüm bilgilere elektronik ortamda erişebilecek.Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ile Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen ortak çalışmanın tamamlanmasıyla birlikte e-devlet kapısında şifre ile binanın envanterine ilişkin tüm bilgilere erişmek mümkün hale gelecek. 


Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Davut Güney, 2013'te tamamlanacak proje için "Vatandaşlar satın almak istediği dairenin ne zaman yapıldığını, deprem riski taşıyıp taşımadığını tek bir tıkla öğrenebilecek"...