Dekon Suadiye Ametist detayları

Dekon Suadiye Ametist detayları

Dekon İnşaat, Dekon Suadiye Ametist, Dekon Senkron ve Dekon Luna projeleriyle farklı zevk, ihtiyaç ve bütçelere hitap ediyor.

Dekon Suadiye Ametist fiyat listesi 2018!

İlk etabının 2016 yılının sonunda teslim edildiği Dekon Suadiye Ametist projesinde ikinci etap teslimleri ise 2017'de gerçekleşti. Projedeki son 18 adet kalan hemen teslim daire alıcılarını bekliyor..

Dekon Suadiye Ametist’in 2. etabında yaşam başladı!

Dekon İnşaat, Bağdat Caddesi’nin site konseptli projesi Dekon Suadiye Ametist’in 2. etabını da teslim etti.

Dekon İnşaat'tan her ihtiyaca uygun 3 farklı proje!

Dekon İnşaat, Dekon Suadiye Ametist, Dekon Senkron ve Dekon Luna projeleriyle farklı zevk, ihtiyaç ve bütçelere hitap ediyor.

Dekon İnşaat iki projesiyle Sign Of The City Awards 2017’de!

Dekon İnşaat, Dekon Suadiye Ametist ve Dekon Senkron projeleriyle “Sign Of The City Awards 2017”ye başvurdu. Sign Of The City Awards’ın sonuçları Kasım ayında açıklanacak.

Dekon Suadiye Ametist'te son 15 daire!

Dekon Suadiye Ametist’te tamamı deniz manzaralı son 15 daire yeni sahiplerini bekliyor. Kalan dairelerin büyüklükleri 90 metrekare ile 275 metrekare arasında değişiyor.

Dekon İnşaat 2017'de yatırımlarına yatırım katacak!

Dekon İnşaat'ın Bağdat Caddesi Bölgesindeki tek site projesi Dekon Suadiye Ametistle dikkatleri üzerine çekiyor. Dekon inşaat, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Dekon Suadiye Ametist'te teslimlere bir ay kaldı!

Dekon İnşaat, Suadiye'de inşa ettiği Dekon Suadiye Ametis projesini teslim etmeye hazırlanıyor. Çalışmaların hız kazandığı projede beş daire sahiplerini bekliyor. Teslime özel kampanya düzenleyen Dekon İnşaat, son beş dairesi için yüzde 20 iskonto uyguluyor

Dekon Suadiye Ametist 3 ay sonra teslim!

Bugüne kadar teslim ettiği projelerle pek çok kişiyi ev sahibi yapan Dekon İnşaat, Suadiye'de inşa ettiği Dekon Suadiye Ametist projesi için yepyeni bir kampanyaya imza atıyor.

Dekon Suadiye Ametist'te teslime 2 kala yüzde 20 iskonto!

Dekon Suadiye Ametist , ulaşım kolaylığıyla, Bağdat caddesine sadece yürüme mesafesinde olma özelliğiyle , hızla değer kazandıran lokasyonuyla ve insana katacağı ayrıcalıklarla 1. Etabını ARALIK 2016’DA ev sahipleriyle buluşturuyor…

Suadiye Dekon Ametist daire fiyatları!

Suadiye Dekon Ametist daire fiyatları 876 bin TL'den başlıyor. Bağdat Caddesi'ne yakın konumda yükselen Dekon Ametist projesi yıl sonu teslim edilecek...

Dekon Suadiye Ametist vaziyet planı!

Dekon İnşaat tarafından hayata geçirilen Dekon Suadiye Ametist İstanbul'un Anadolu yakasında Kadıköy'de inşa ediliyor. Projede dairelerin Mart 2017 yılında teslim edilmesi öngörülüyor.

Dekon Suadiye Ametist'te kredili ödemelerle! 876 bin TL'ye!

Birçok sosyal alana sahip Dekon Suadiye Ametist projesinde Dekon İnşaat imzası bulunuyor. 2+1 'den başlangıç gösteren daire seçeneklerinin yer aldığı proje 3 blokta 152 daireden oluşuyor.

Dekon Suadiye Ametist'te 4+2 daireler 2 milyon 675 bin TL'ye!

Dekon İnşaat imzası taşıyan projenin 2016 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor. Dekon Suadiye Ametist projesinde 4+2 daireler 2 milyon 675 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Dekon Suadiye Ametist detayları

Dekon Suadiye Ametist detayları Dekon Suadiye Ametist detayları

Dekon İnşaat, üç farklı projesiyle, farklı ihtiyaç ve bütçelere hitap ediyor. Dekon İnşaat tarafından yapımı tamamlanan ve oturumun başladığı Dekon Suadiye Ametist’in yanı sıra, 2019 yılında teslim edilecek Dekon Senkron ve Dekon Luna da gerek yatırım, gerekse oturmak için konut arayanları bekliyor.


1-Dekon Suadiye Ametist Bağdat Caddesi’nin Nadir Site Projelerinden

Bağdat Caddesi’nin nadir site konseptli projelerinden olan Dekon Suadiye Ametist’in en büyük özelliği olan eşsiz deniz manzarasının yanı sıra, jakuzili açık yüzme havuzu, spor salonu, kafesi, zen bahçesi, çocuk oyun odası ve parkı, çok amaçlı spor alanları, iki katlı kapalı otoparkı, 24 saat güvenliği, sanat galerisi ve toplantı salonu daire sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Bağdat Caddesi’ne 350 metre mesafede bulunan Dekon Suadiye Ametist, metro durağı, Marmaray istasyonu ve İDO İskelesi...