delta akrilik küvet

delta akrilik küvet

Merkezi Antalya'da bulunan Delta Akrilik Küvet ve Hidromasaj Sistemleri tarafından üretilen, otellerin kral dairelerinde kullanılan ve ebat açısından Türkiye'nin en büyüğü olduğu iddia edilen küvete, tasarım ve proje aşamasında büyük talep geldiği bildiri

Delta Göktürk Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Delta Göktürk Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Eyüpsultan’da 50 bin TL sermaye bedeli Barış Pala tarafından kuruldu.

Radisson Hotel Apartments Delta İstanbul Esenyurt için imzalar atıldı!

Radisson Hotel Group, İstanbul'daki 15. tesisi olacak Radisson Hotel Apartments Delta İstanbul Esenyurt yatırımı için imzaların atıldığını duyurdu... 

Delta İnvest İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Delta İnvest İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile bugün Saidaziz Kasımov tarafından kuruldu.

Bahçelievler Has Delta İncirli nerede?

Bahçelievler Has Delta İncirli nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projenin teslimlerinin 2.5 yıl sonra gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Has Delta İncirli detayları 2019!

Has Delta İncirli detayları haberimizde yer alıyor. Proje, İstanbul İncirli’deki eski fabrika arazisi üzerinde inşa ediliyor.

Has Delta projesinin temeli atıldı!

Has Delta projesinde ilk beton döküldü. 2.5 yıl sonra teslim edilmesi planlanan proje, İstanbul İncirli’deki eski fabrika arazisi üzerinde hayata geçiriliyor...

Delta Şam Gayrimenkul ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Delta Şam Gayrimenkul ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Mahmoud Hasan tarafından kuruldu.

Delta Dubai Entegre projesi geliyor!

Delta Gayrimenkul Delta Dubai Entegre projesi için düğmeye bastı. Proje 296 milyon 825 bin 389 TL yatırım bedeliyle yükselecek.

Delta Zemin Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Delta Zemin Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Uğur Tonka tarafından kuruldu.

Delta Balonculuk Havacılık Turizm Ve Enerji Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Delta Balonculuk Havacılık Turizm Ve Enerji Ticaret Limited Şirketi bugün 1 milyon TL sermaye bedeliyle Zeytinburnu'nda Fuat Güven tarafından kuruldu.

Has Delta İncirli: Delta İncirli projesinin adı değişti!

Delta İncirli projesinin adı Has Delta İncirli olarak değişti. Hafriyat aşamasında olan proje İmsa İstanbul Meşrubat Sanayi ve Gayrimenkul Yatırım İnşaat Turizm A.Ş'ye ait arazi üzerinde yükselecek.

Yılmazlar Akrilik Boya İzolasyon İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Yılmazlar Akrilik Boya İzolasyon İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Sultanbeyli’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Yıldırım Yılmaz tarafından kuruldu. 

Delta Rüzgar İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Delta Rüzgar Türbinleri Ve Endüstriyel Dağcılık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Durmuş Ali Ünal tarafından Küçükçekmece’de 10 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

delta akrilik küvet

delta akrilik küvet delta akrilik küvet

Delta Akrilik ve Hidromasaj Sistemleri Fabrikası Satış ve Pazarlama Müdürü Sezgin Altınbaş, yaptığı açıklamada, 2000 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nde üretime başladıklarını, öncelikli amaçlarının otel ve tatil köylerine hizmet vermek olduğunu söyledi. Duş kabini, küvet ve duş teknelerinde ürün bazında Türkiye'de en zengin üretime sahip olduklarını belirten Altınbaş, tek parça akrilik olarak 2x2 metre boyutlarında Türkiye'nin en büyük küvetinin üretimine başladıklarını bildirdi.

Küvete, henüz tasarım ve proje aşamasındayken talep gelmeye başladığını belirten Altınbaş, "Tek parça akrilik olarak 2x2 metre boyutundaki Türkiye'nin en büyük küvetini ürettik. Tasarım ve proje aşamasında 4 bin ile 4 bin 500 YTL arasında değişen fiyatlarla 25 adet satış gerçekleştirdik. Lüks otellerde ve rezidans tipi inşaatlarda çok tercih ediliyor. Küveti ilk kez Antalya'da...