28 / 06 / 2022

Demet Özdemir Oğuzhan Koç

Demet Özdemir Oğuzhan Koç

Son dönemde çok konuşulan Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç çiftinin tatilleri bitmek bilmedi. Geçtiğimiz haftalarda kiraladıkları gulet tekneyle Fethiye koylarını gezen çift Kaş'ta villa kiraladı...

Oğuzhan Keleş: Vatandaşımızın konuta erişimi zorlaşıyor!

Dolar kurunun dalgalı seyretmesi konut fiyatlarına yansımaya devam ediyor.  İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu Yönetim Kurulu üyesi aynı zamanda Kocaeli Müteahhitler Birliği Başkanı Oğuzhan Keleş konut fiyatları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Kuşadası'ndan konut almak isteyenler çoğaldı!

Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan, Aydın Kuşadası'nda gayrimenkul sektörünün hareketlendiğini dile getirdi. 

Faizlerin düşmesi konuta ilgiyi artıracak!

Kocaeli Müteahhitler Birliği Başkanı Oğuzhan Keleş Merkez Bankası’nın aldığı faiz indirimi kararı hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Brood Constructıon Yapı Mühendislik Müşavirlik İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Brood Constructıon Yapı Mühendislik Müşavirlik İnşaat Ticaret Limited Şirketi  Ümraniye’de  10bin  TL sermaye bedeli ile Oğuzhan Şen tarafından kuruldu.

Özhan Vinç Elektrik İnşaat Ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özhan Vinç Elektrik İnşaat Ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited  Şirketi Esenyurt’ta  200 bin  TL sermaye bedeli ile Bilgehan Özbek ve Oğuzhan  Özbek tarafından kuruldu.

Akkoru İnşaat Metal Kimya Elektrik Otonom Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akkoru İnşaat Metal Kimya Elektrik Otonom Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü’nde  400 bin TL sermaye bedeli  ile Oğuzhan Kızılkaya tarafından kuruldu.

Nay Yapı İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Nay Yapı İnşaat Limited Şirketi Ataşehir’de 100 bin TL sermaye bedeli  ile  Hasan Basri    Namlıoğlu Oğuzhan Atagün tarafından kuruldu.

Kocaeli Müteahhitler Birliği'nden kentsel dönüşüm çağrısı!

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız ve yönetimi ile bir araya gelen Kocaeli Müteahhitler Birliği Başkanı Oğuzhan Keleş kent genelinde kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlı bir şekilde hayata geçirilmesi gerektiğini dile getirdi. 

O G İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

O G İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi Tuzla'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Oğuzhan Güleç tarafından kuruldu.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Kaş'ta villa kiraladı!

Son dönemde çok konuşulan Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç çiftinin tatilleri bitmek bilmedi. Geçtiğimiz haftalarda kiraladıkları gulet tekneyle Fethiye koylarını gezen çift Kaş'ta villa kiraladı...

Ogz Hafriyat Taşımacılık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ogz Hafriyat Taşımacılık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Oğuzhan Kuriş tarafından kuruldu.

İki yıl içinde Karaman'da 2 bin 34 konut inşa edildi! 

AK Parti Karaman Milletvekilleri Recep Şeker ve Selman Oğuzhan Eser, TOKİ'nin Karaman'da 2 bin 34 konut inşa ettiğini açıkladı. 

Akal Geri Dönüşüm Plastik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akal Geri Dönüşüm Plastik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bayrampaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Kadir Akal ve Oğuzhan Akal ortaklığında kuruldu.

Demet Özdemir Oğuzhan Koç Haberi

Demet Özdemir Oğuzhan Koç

Son dönemin en çok konuşulan çiftleri arasında yer alan 29 yaşındaki Demet Özdemir ile 36 yaşındaki Oğuzhan Koç, tatillerine devam ediyor. 

Milliyet'te yer alan habere göre; geçtiğimiz gün Alaçatı'da bulunan bir telin plajında görüntülenen çiftin aşkları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Ünlü şarkıcı ile güzel oyuncu şuan da Çeşme'de tatil yapıyor. Geçtiğimiz haftalarda kiraladıkları gulet tekneyle Fethiye'ye giden çiftin Kaş'ta villa kiraladığı...