Demirdöküm Ticari ve İktisadi Bütünlüğü

Demirdöküm Ticari ve İktisadi Bütünlüğü

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Toprak Demirdöküm Ticari ve İktisadi Bütünlüğünü, 25 milyon dolar tahmini bedelle satışa çıkaracak

TMSF,Toprak Demirdöküm'ü satışa çıkardı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Toprak Grubu'a ait olan Toprak Demirdöküm'ü satışa çıkardı

Merkez Bankası'ndan ticari ve konut kredisine teşvik!

Merkez Bankası (MB), zorunlu karşılık düzenlemesinde değişikliğe gitti. MB, kredi büyümesini zorunlu karşılıklarla ilişkilendiren düzenlemesinde tüketici fiyat endeksinden (TÜFE) arındırılmış hesaplamaya geçerken, uzun vadeli ticari ve konut kredilerini teşvik edecek bir uygulamayı da başlattı...

Rize'de teleferik ve turistik tesislerin yapım işi ihale ediliyor!

Rize Belediyesi, teleferik tesisi ve ticari ve turistik (otel alanlı) tesislerin yapımı ve 30 yıl süreyle işletilmesi işi ihale ediyor...

Kartepe Belediyesi teleferik ve turistik tesis yaptırıyor!

Kartepe Belediyesi Hikmetiye ile Kuzuyayla arasında 4 bin 690 metre uzunluğundaki teleferik tesisi ile ticari ve turistik tesislerin yapımı için 28 Eylül'de ihale düzenliyor..

Çankırı Çerkeş'e konut, ticari ve sosyal tesis!

Çerkeş Belediyesi tarafından Yeni Mahalle'ye kat karşılığı konut, ticari ve sosyal tesis alanı inşaatı yapılması için hazırlıkların ve ihale sürecinin sonuna gelindi.

Avrasya GYO Metro Ticari ve Mali Yatırımlar ödemeleri bildirisini yaptı!

Avrasya GYO tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Avrasya GYO Metro Ticari ve Mali Yatırımlar ödemeleri bildirisini yaptı.

Muğla Menteşe Küçük Sanayi Sitesi'ne konut ve dükkan yapılacak!

Menteşe Sanayi Sitesinin Akkaya-Yerkesik Yolu üzerine taşınması için Menteşe Belediyesi çalışmalara başladı. Gümüş, Şu anda kullanımda olan küçük sanayi sitesinin bulunduğu alanın zemin kat ticari ve konut olarak kullanılacağını belirtti.

Tamer Özyurt 3. İnşaat ve Konut Konferansı'nda konuşma yaptı!

İnşaat sektörü ile ilgili yaklaşımlara ticari ve ekonomik açıdan değer yaratan fikirlerin paylaşıldığı konferansta Özyurtlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt fikir lideri olarak bir konuşma gerçekleştirdi.

Avrasya GYO'dan hisse alımı açıklaması!

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., hisse alımlarıyla Metro Ticari ve Mali Yatırımlar HoldingA.Ş.'deki payının %0,58 sınırına ulaştığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi.

Adabank yeniden satışta!

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yer alan konuya ilişkin ilana göre, satışa konu ticari ve iktisadi bütünlük; Adabank hissedarlarına ait yüzde 94,44 oranındaki hisselerden oluşuyor.

Adabank satışa çıkarıldı!

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yer alan ilana göre, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Adabank Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü 77,5 milyon dolar muhammen bedelle satışa çıkardı.

TMSF Adabank'ı satışa çıkardı!

TMSF Adabank'ı yeniden satışa çıkardı. Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yer alan konuya ilişkin ilana göre, satışa konu ticari ve iktisadi bütünlük; Adabank hissedarlarına ait yüzde 94,44 oranındaki hisselerden oluşuyor.

Ege Dünya Ticaret Merkezi yeniden satışa çıkıyor!

TMSF, Basmane Çukuru olarak bilinen Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü 90 milyon Dolar muhammen bedel ile ihaleye çıkardı. Basmane Çukuru, 11 Eylül'de 117 milyon Dolar'dan satışa çıkarılmış ve hiçbir teklif gelmemişti...

Türk ve Yunan iş adamları İzmir'de buluşacak!

Türkiye ile Yunanistan arasındaki ticari ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi, yeni işbirliği imkanlarının ortaya çıkarılması ve iki ülke özel sektörleri arasında yeni iş bağlantıları tesis edilmesi amacıyla 12 Kasım'da Türkiye-Yunanistan İş Forumu ger

Demirdöküm Ticari ve İktisadi Bütünlüğü

Demirdöküm Ticari ve İktisadi Bütünlüğü Demirdöküm Ticari ve İktisadi Bütünlüğü

TMSF, Toprak Demirdöküm Ticari ve İktisadi Bütünlüğünü 3 Mayıs 2010 Pazartesi günü satışa çıkaracak. Ticari ve iktisadi bütünlüğün ihalesi TMSF Merkez Binasında yer alan Konferans Salonu;nda gerçekleştirilecek.

Toprak Demirdöküm Ticari ve İktisadi Bütünlüğü, Toprak Demirdöküm, Toprak Dış Ticaret ile Toprak Seramik'in borçlarına karşılık satışa...