Demirören Medya Grubu binası Ankara

Demirören Medya Grubu binası Ankara

Demirören Medya Grubu, Ankara'da Hürriyet, Milliyet, CNN Türk, Kanal D, Demirören Haber Ajansı ve Posta Gazetesi’nin yer aldığı binadan taşınmaya karar verdi.

Demirören Medya Grubu yüksek kira sebebiyle Söğütözü'ndeki binadan taşınıyor!

Demirören Medya Grubu, Ankara'da Hürriyet, Milliyet, CNN Türk, Kanal D, Demirören Haber Ajansı ve Posta Gazetesi’nin yer aldığı binadan taşınmaya karar verdi.

Demirören'in Göktürk'teki arazilerinin imar planları iptal edildi!

Ziraat Bankası'nın, Demirören Holding 'ten aldığı  İstanbul Göktürk Kemer Country’deki golf sahası arazileri ile ilgili Yargıtay'dan karar geldi. 

Stark Gayrimenkul Yatırım Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Stark Gayrimenkul Yatırım Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Avcılar’da  50 bin TL sermaye bedeli ile Engin Demirören, Bilgin Erdoğan Demirören tarafından kuruldu.

Ziraat Bankası'nın Demirören'den aldığı araziler için yeni iddia!

Ziraat Bankası'nın, Demirören Holding'ten aldığı arazilerin İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından spor alana çevirlmesine itiraz ettiği iddia edildi.

Bakan Pakdemirli'den açıklama geldi: Çiftçiye kolaylık sağlanacak!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Turkuvaz Medya Grubu'nun amiral gemisi Sabah Gazetesi'nin Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde düzenlediği 1. Türkiye Çiftçi Zirvesi'nde konuşarak sözleşmeli üretimle ilgili yasa tasarısının Meclis'te olduğunu açıkladı.

Demirören'in Göktürk'teki arazileri için yeni iddia!

Demirören Holding'e bağlı Kemer Country'deki arazileri alan Ziraat Bankası'nın 2020 senesinde İBB ile anlaşma yapmak istediği ortaya çıktı. 

Demirören Holding'in Göktürk'teki arazilerinin akıbeti belli oldu!

Demirören Holding’e ait Kemer Country’deki golf sahasının yer aldığı araziyle ilgili çeşitli iddialar gündeme geldi. Arazilerle ilgili sürecin detayları belli oldu. 

Demirören Holding'in Göktürk'teki ipotekli arazilerinin imar planı iptal edildi!

Demirören Holding’e ait Kemer Country’deki golf sahasının yer aldığı araziyle ilgili çeşitli iddialar gündeme geldi. Buna göre; Demirören'in borçlarına karşılık Ziraat Bankası'na ipotek ettirdiği arazilerin imar planı iptal edildiği belirtildi.

Ambar İnşaat Demir Orman Ürünleri Medikal Medya Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ambar İnşaat Demir Orman Ürünleri Medikal Medya Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ataşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Seyhan Toper tarafından kuruldu.

Bükücü İnşaat Demir Orman Ürünleri Medya Reklam Ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bükücü İnşaat Demir Orman Ürünleri Medya Reklam Ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ataşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Oğuzhan Toper tarafından kuruldu.

Müren Yapı Malzemeleri Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Müren Yapı Malzemeleri Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 500 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Yılmaz tarafından kuruldu.

Kaptan Demir Çelik Şirketler Grubu'dan Milli Dayanışma Kampanyası'na 1 milyon lira destek!

Kaptan Demir Çelik Şirketler Grubu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na 1 milyon lira destek verdi.

Devremülk satışına dikkat!

Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Murat Demirören, devremülk ve devre tatillerle ilgili TBMM'de önemli uyarılarda bulundu.

Demirören Medya Grubu binası Ankara Haberi

Demirören Medya Grubu binası Ankara

Demirören Medya Grubu, Ankara'da Hürriyet, Milliyet, CNN Türk, Kanal D, Demirören Haber Ajansı ve Posta Gazetesi’nin yer aldığı binadan taşınmaya karar verdi.

MedyaRadar’da yer alan habere göre; Söğütözü Eskişehir yolunda bulunan Aydın Doğan’a ait binada satışın ardından kiracı olarak kalan grup, kira ücretinin yanı sıra faiz fiyatının da yüksek olması sebebiyle taşınmaya karar verdi. 

Medya grubunun, Ekim başında tamamen, yine Ankara’nın Söğütözü semtindeki 8 katlı yeni bir binaya geçmeyi planladığı ifade edildi. 

Ankara’da konut kira artış oranı yüzde 47,7'ye...