Deniz Hizmet Müdürlüğü

Deniz Hizmet Müdürlüğü

Geçen hafta onarım için bir yönü kapatılan köprünün, bu hafta da diğer yönü kapalı

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası açıldı!

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası'nın açılışı gerçekleştirildi. Açılış törenine ğitim camiası ve davetliler katılım gösterdi.

Darıca Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası inşaatına ilişkin 4 soru mecliste!

Darıca İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası inşaatının yarım kalmasına ve yapılacak yeni ihale meclis gündemine taşındı. İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

Fırat Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü yeni hizmet binasını açıldı!

Malatya'da Fırat Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü ile Ticaret İl Müdürlüğü yeni hizmet binası açıldı. Açılışa Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci katıldı.

Botaş Bölge Müdürlüğü Hizmet Binası İnşaatı ihalesi yarın!

Botaş Doğalgaz İşletmeleri Bölge Müdürlüğü Hizmet Binası İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İkmal İşi ihalesi yarın saat 14:30'da yapılacak.

Botaş Bölge Müdürlüğü Hizmet Binası İnşaatı ihalesi 2 Mayıs'ta!

Botaş Doğalgaz İşletmeleri Bölge Müdürlüğü Hizmet Binası İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İkmal İşi ihalesi 2 Mayıs 2018 tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

Deniz Karataş: 2017'de Müteahhitlik Hizmet Yasası çıkarılmalı!

Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Karataş, kentsel dönüşüm ile ilgili yasal çerçevelerin 2017’de belirlenmesini gerektiğini belirterek “ ‘Müteahhitlik Hizmet Yasası’ çıkarılmalı” diye konuştu.

Kütahya Tapu ve Kadastro İl Müdürlüğü'ne yeni hizmet binası!

Kütahya’da, Tapu ve Kadastro İl Müdürlüğü’ne yeni bir hizmet binasına yapılacağı bildirildi. AK Parti Kütahya Milletvekili Mustafa Şükrü Nazlı, "Kütahya’mızdaki kamu kurumlarını yeni hizmet binalarıyla buluşturmaya devam ediyoruz." dedi

Sakarya İŞKUR İl Müdürlüğü'ne yeni hizmet binası!

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından, 2016 yılı yatırım programı çerçevesinde 6.141.000,00 TL bedelle, Eksan Yapı İnşaat ve Tic. Ltd. Şti. firmasına ihale edilip yer teslimi yapılarak yapımına başlanan yeni hizmet binasında hizmet birimleri, kütüphane, toplantı salonu ve yemekhane yer alacak.

Batman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü hizmet binası boyandı!

Yaklaşan 5 Haziran Dünya Çevre günü öncesinde hizmet binasının ihata duvarını mavi boya ile renklendiren Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, diğer kurum ve kuruluşlara da örnek oldu.

KOSGEB Adıyaman Müdürlüğü yeni hizmet binasında çalışmalar başladı!

Şükrü Mısırlı, yeni hizmet binası için çalışmalara hız verdiklerini belirterek, KOSGEB Adıyaman Müdürlüğü yeni hizmet binasının yapımı için çalışmalara bugün başladıklarını belirtti.

Adana Adli Tıp Şube Müdürlüğü ana hizmet binasına taşındı!

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Adana Grup Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Adli Tıp Şube Müdürlüğü, daha hızlı ve etkili hizmet verilmesi amacıyla ana hizmet binasına taşındı.

Giresun Gümrük Müdürlüğü Hizmet Binası meclis gündemine taşındı!

CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, Giresun Liman sahası Gümrük Müdürlüğü Hizmet Binası ve fuar- kongre merkezi olarak temeli atılan binayı TBMM gündemine taşıdı.

Oran Gayrimenkul İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Oran Gayrimenkul İnşaat Anonim Şirketi, Deniz Oran Müdürlüğü'nde 1 milyon TL sermaye ile 28 Ocak'ta Kadıköy, 19 Mayıs Mahallesi,Turaboğlu Sokak 2-1 Sıtkı Bey Plaza'da kuruldu.

Deniz Hizmet Müdürlüğü

Deniz Hizmet Müdürlüğü Deniz Hizmet Müdürlüğü

Fatih Sultan Mehmet ve Haliç Köprüsü'nden sonra Yeni Galata Köprüsü de araç trafiğine kapatıldı. Deniz Hizmet Müdürlüğü'nce yapılan çalışmalar kapsamında köprünün açılır kapanır baskül kanatlarındaki mil kapaklarının değişimi yapılacak. Bu nedenle önceki gece saat 01.30 sıralarında Yeni Galata Köprüsü'nün Karaköy-Eminönü istikameti, trafiğe kapandı.

Tek istikamet açık

Köprü, yarın saat 05.00'te yeniden ulaşıma açılacak. Bu süre içinde köprünün Eminönü'nden Karaköy'e geçiş istikameti açık olacak. Yetkililer, Karaköy-Eminönü istikametini kullanacak sürücü ve yayaların Atatürk Köprüsü'nü kullanmalarını istedi.

Gazete...