deniz palas erol tabanca

deniz palas erol tabanca

İKSV'nin Şişhane'deki tarihi binası bu ayın sonunda satılıyor. Deniz Palas için şartname alan gruplar arasında Doğuş Holding'in yanı sıra Türkiye'nin en büyük yurtdışı müteahhitlik şirketi Polimeks İnşaat da var.

Dnziç Mimarlık Tasarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dnziç Mimarlık Tasarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Deniz İlayda Erol tarafından kuruldu.

Deniz İzolasyon İnşaat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Deniz İzolasyon İnşaat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Erol Pelit tarafından kuruldu. 

İler Mimarlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İler Mimarlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Deniz İlayda Erol ve Erkan Çelikası ortaklığıyla 50 bin TL sermaye ile 9 Aralık'ta Sultanbeyli, Fatih Mahallesi, Şalgamlı Caddesi'nde kuruldu.

1929 yılında Büyükdere Palas 26.950 liraya satılacakmış!

1929 yılında Büyükdere Caddesi üzerinde, deniz kenarında 4 katlı Büyükdere Palas, İstanbul Defterdarlığı tarafından satılacakmış. 14 odalı ahşap otel, müştemilatıyla birlikte 8 taksitle 26 bin 950 liraya satılacakmış.

Eczacıbaşı, Deniz Palas'ı satın alarak İKSV'ye bağışladı!

Milliyet Gazetesi yazarlarından Güngör Uras'ın yazısına göre; Bülent Eczacıbaşı, Eczacıbaşı ailesine yakışanı yaptı. İKSV’ye ait Deniz Palası, Eczacıbaşı olarak satın alarak İKSV’ye bağışlamaya karar verdi....

Deniz Palas'ın satışından vazgeçildi!

İKSV’ nin İstanbul Şişhane’ deki merkezi Deniz Palas’ ın satışından vazgeçildi. Binayı, İKSV Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı’ nın satın alıp Vakfa hibe edeceği öğrenildi....

Ferit Şahenk ve Erol Tabanca Deniz Palas için şartname aldı!

İKSV'nin Şişhane'deki tarihi binası bu ayın sonunda satılıyor. Deniz Palas için şartname alan gruplar arasında Doğuş Holding'in yanı sıra Türkiye'nin en büyük yurtdışı müteahhitlik şirketi Polimeks İnşaat da var.

Deniz Palas’ın yaklaşık 120 milyon TL’ye alıcı bulması bekleniyor!

Cumhuriyet Gazetesi yazası Ceren Çıplak'ın haberine göre İKSV’nin 35 milyon TL’lik borcunu kapatmak amacıyla satışa çıkardığı Deniz Palas’ın yaklaşık 120 milyon TL’ye alıcı bulması bekleniyor...

Deniz Palas’a 4 yerli talip var!

Ezacıbaşı, dün de Dr. Nejat Eczacıbaşı adına verilen Tıp Ödülleri için geldiğimiz Adana’da binanın satışına ilişkin tepkileri yanıtladı ve “Duygusal tepkilere saygılız ama rasyonel davranacağız” dedi.

İKSV binasına 4 yerli teklif var!

İSTANBUL Kültür Sanat Vakfı (İKSV) Başkanı Bülent Eczacıbaşı, vakfın Şişhane'deki binası Deniz Palas'ın satışa çıkarılmasının ardından 4 yerli şirketten teklif geldiğini söyledi. Binanın ihalesinin ise yakında olduğunu belirtti..

Güngör Uras: İKSV yönetimi Deniz Palas’ı satamaz!

Güngör Uras Milliyet Gazetesi'ndeki bugünki yazısında Deniz Palas binasının satılması ile ilgili görüşlerini kaleme aldı. Bina İKSV’yi bugün yönetenlerin parası ile alınmadı. Benim ve benim gibi İKSV etkinliklerini izleyenlerin bilet paraları ile alındı..

Deniz Palas satılıyor!

Bülent Eczacıbaşı: " Faiz ciddi bir yük getiriyor vakfa. Deniz Palas' ın satışıyla vakfın 35 milyon lira tutarındaki tüm borçları sıfırlanacak. " şeklinde konuştu.

Sarıgöl'de evi deniz görene deniz manzaralı daire verilecek!

Sarıgöl'de oturanların her türlü konforu hak ettiğinin altını çizen Erhan Erol, "Kentsel dönüşümden etkilenen vatandaşımızın evi caddeye bakıyorsa cadde cepheli, deniz görüyorsa deniz manzaralı daire vermek zorundayız.

deniz palas erol tabanca Haberi

deniz palas erol tabanca

İstanbul Kültür Sanat Vakfı'nın (İKSV) satışa çıkardığı Tepebaşı'ndaki tarihi Deniz Palas binasının satış sürecinde sona yaklaşılıyor. Art Nouveau mimarinin en güzel örnekleri arasında sayılan binanın halen devam eden satış süreci için Doğuş Holding ve Polimeks şartname aldı. 


Konuyla ilgili görüştüğüm Polimeks Yönetim Kurulu Başkanı Erol Tabanca, "Haliç'e bakan çok özellikli, sayıları çok azalmış özel binalardan. Biz de ilgileniyoruz" yorumunu yaptı. Polimeks bu yılın başında da 19. yüzyılda inşaa edilen Karaköy'deki tarihi Liman Han'ı satın almıştı. Deniz Palas için şartname alan diğer bir grup ise Doğuş Holding... 


Ay sonunda bitecek

Doğuş grubu bünyesindeki X restoran uzun bir dönemdir Deniz Palas'ın üst katında hizmet veriyor...Kısa bir telefon trafiğinden sonra üç büyük grubun daha şartname aldığını duydum ancak grup başkanlarına onaylatamadığım için adlarını yazmıyorum.


35 milyon...