Digicom Elektronik

Digicom Elektronik

Digicom Yönetim Kurulu Başkanı Yiğit, "Uluslararası finans aktörlerini Türkiye'ye çekebilmek için yatırımcılar tarafından kabul görecek basit ve etkili bir vergi sisteminin kurulması önem taşıyor dedi...

Starlife'ta plazma ve LCD televizyon hediye

Digicom Elektronik'in yan kuruluşu olan Say Yapı Teknoloji Silivri'de 90 villalık Starlife projesini satışa sunuyor.

Mitra Enerji Elektrik Elektronik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mitra Enerji Elektrik Elektronik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ersin Yıldız ve Caner Yıldız ortaklığıyla 25 bin TL sermaye ile 12 Haziran'da Çekmeköy'de kuruldu.

Kadiroğulları İnşaat Gıda Turizm Elektronik Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Bakırköy Şubesi açıldı!

Kadiroğulları İnşaat Gıda Turizm Elektronik Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Bakırköy Şubesi 4 Haziran' da Bakırköy' de 50 bin TL sermaye ile açıldı.

Turanlar Elektronik İnşaat Tekstil Telekomünikasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Turanlar Elektronik İnşaat Tekstil Telekomünikasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Abdullah Turan ve Hüseyin Karaarslan tarafından 50 bin TL sermaye ile 4 Haziran'da Başakşehir'de kuruldu.

Varan Trafik İnşaat Makina Elektronik Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Varan Trafik İnşaat Makina Elektronik Sanayi Limited Şirketi, Cemal Varangil tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 26 Mayıs'ta Pendik, Şeyhli Mahallesi, Süleyman Çelebi Caddesi'nde kuruldu.

Laith Gıda İnşaat Elektronik ve Tıbbi Malzemeler İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Laith Gıda İnşaat Elektronik ve Tıbbi Malzemeler İthalat İhracat Limited Şirketi, Mustafa Hashash tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 25 Mayıs'ta Aybey İş Hanı 2'de kuruldu.

Anfa İnşaat Elektrik ve Elektronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Anfa İnşaat Elektrik ve Elektronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Sedat Şeker tarafından 20 bin TL'lik sermaye ile 22 Mayıs'ta Esenyurt, Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi'nde kuruldu.

Baytu İnşaat Metal Hırdavat Elektrik ve Elektronik Malzeme Ticareti Limited Şirketi kuruldu!

Baytu İnşaat Metal Hırdavat Elektrik ve Elektronik Malzeme Ticareti Limited Şirketi, Erol Baytur tarafından 20 bin TL'lik sermaye ile 20 Mayıs'ta Beyoğlu, Emekyemez Mahallesi'nde kuruldu.

Kamer Yapı Malzemeleri Elektrik Elektronik Mobilya Dayanıklı Tüketim Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kamer Yapı Malzemeleri Elektrik Elektronik Mobilya ve Dayanıklı Tüketim Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Cihan Kaya tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 6 Mayıs'ta kuruldu.

Mecidiye İnşaat Peyzaj Nakliyat Elektrik Elektronik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mecidiye İnşaat Peyzaj Nakliyat Elektrik Elektronik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Kemal Özcan tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 5 Mayıs'ta Şişli'de kuruldu.

Elektronik sayaçla mekanik sayaç arasındaki fark nedir?

Elektrik faturalandırma sürecinde enerji kullanım miktarının okunduğu cihazlar sayaç olarak nitelendiriliyor. Peki, elektronik sayaç nedir? Mekanik sayaç nedir? Elektronik sayaçla mekanik sayaç arasındaki fark nedir?

Boraoğlu İnşaat Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Boraoğlu İnşaat Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Adnan Bora tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 16 Nisan'da Karaköy, Emekyemez Mahallesi, Okçu Musa Caddesi'nde kuruldu.

Alut İnşaat Lojistik Oto Parçaları Temizlik Gıda Tekstil Elektronik Organize Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alut İnşaat Lojistik Oto Parçaları Temizlik Gıda Tekstil Elektronik Kırtasiye Organize Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Çetin Karadağ tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Asa Elektronik İnşaat Turizm ve Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Asa Elektronik İnşaat Turizm ve Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi 12 Mart 2015'te, 50 bin TL sermaye bedeli ile Bayrampaşa'da Kamil Selçuk Bekler Müdürlüğü'nde kuruldu.

Digicom Elektronik Haberi

Digicom Elektronik

Digicom Yönetim Kurulu Başkanı Yiğit, "Uluslararası finans aktörlerini Türkiye'ye çekebilmek için yatırımcılar tarafından kabul görecek basit ve etkili bir vergi sisteminin kurulması önem taşıyor dedi.Yabancı teknoloji yatırımlarını Türkiye'ye ve özellikle merkezlerini İstanbul'a çekmek finans merkezi olma noktasında oldukça önem taşıyor. Tüketici elektroniği firması Digicom'un Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Yiğit, "Ülkemizin dinamik ekonomisi, büyüme performansı, güçlü finans sektörü bu sektörde çalışan vasıflı iş gücü ile bölgesindeki diğer finans merkezi adaylarını geride bırakıyor" dedi. 


"New York, Londra gibi uluslararası finans merkezlerinin büyük bir tecrübe ve bilgi birikimi bulunuyor" diyen Yiğit şöyle devam etti: "Önümüzdeki dönemde uluslararası finans aktörlerini Türkiye'ye çekebilmek için hali hazırdaki finans merkezlerinin sahip olduğu birikimi ülkemize en etkin biçimde transfer etmek büyük önem taşıyor. Bir diğer önemli nokta ise...