30 / 06 / 2022

dky inşaat kentsel dönüşüm

dky inşaat kentsel dönüşüm

DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, 2016'da Bağdat Caddesi, Sahil Yolu, Kartal, Çeliktepe ve Sultanbeyli'deki projelerin yanısıra geliştirme evrelerini tamamladıkları kentsel dönüşüm projelerine de başlayacaklarını söyledi.

DKY İnşaat Kartal Sahil projesi için çalışmalara başladı!

DKY İnşaat, İstanbul Kartal’da Atalar Sahil sitesinin bulunduğu arazide kentsel dönüşüm kapsamında gerçekleştireceği yeni projesi için çalışmalara başladı.

DKY İnşaat Kağıthane Beşler'de ön talep toplanıyor! İlk görseller!

DKY İnşaat Kağıthane Beşler kentsel dönüşüm projesinde ön talep sürecine başladı. Çeliktepe'ye de kentsel dönüşüm projesi yapacak firma her iki projesinde de görsellerini yayınladı...

DKY inşaat, kentsel dönüşüme Kartal'da Praktiker arazisinin dönüşümüyle başladı!

DKY inşaat, kentsel dönüşüme Kartal'da Praktiker arazisinin dönüşümüyle başladı. DKY İnşaat, Kartal’da yıkımına başladığı Praktiker arazisinin üzerine 5 bloktan oluşan 348 konut, ofis ve Metro Cash & Carry’nin bulunduğu proje inşa edecek.

Ali Dumankaya: Kentsel dönüşümle birlikte eski yapılar değerlendi!

Kentsel dönüşüm sektöre hareket katarken, aynı zamanda dönüşümün yapıldığı bölgelerdeki eski yapıların fiyatını da artırdı. Dönüşümün yoğunlaştığı bölgelerde ev sahipleri değer artışını satıp çıkarak değerlendirmek yerine, yenilemeye yöneldi.

DKY İnşaat kentsel dönüşüm projelerine "Yeniden İstanbul" konseptiyle start verdi!

İBRAHİM Dumankaya Holding bünyesinde faaliyet gösteren DKY İnşaat kentsel dönüşüm projelerine "Yeniden İstanbul" konseptiyle start verdi. 2 bin 750 adet konut ve ofis projesi için düğmeye basan şirket, projelerden 2.4 milyar TL ciro yapmayı hedefliyor...

DKY İnşaat 2 bin 750 adet konut ve ofis projesi için düğmeye bastı!

İbrahim Dumankaya Holding bünyesindeki DKY İnşaat, kentsel dönüşüm kapsamında oluşturduğu ‘ Yeniden İstanbul ’ temasıyla 2 bin 750 adet konut ve ofis projeleri için düğmeye bastı.

DKY inşaat, Yenisahra’da kentsel dönüşüm ofisi açtı!

Kentsel dönüşüm ofisinde, DKY İnşaat’ın uzman kadrosu vatandaşların süreç hakkındaki sorularını yanıtlıyor ve DKY İnşaat’ın kentsel dönüşüm vizyonunu vatandaşlara aktarıyor. DKY inşaat, Yenisahra’da kentsel dönüşüm ofisi açtı...

Ali Dumankaya: Artık kentsel dönüşüme odaklanacağız!

Bir karpuzu ikiye bölerek iki karpuz yarattık, artık kentsel dönüşüme odaklanacağız” diyen Ali Dumankaya, oluşturdukları İbrahim Dumankaya Holding bünyesinde terzisi, bakkalı, manavı, kahvesi olan mahalle konseptli projeler üretecek

DKY İnşaat mahalle konsepti ile kentsel dönüşüm projeleri inşa edecek!

DKY İnşaat'ın öncelikli hedef bölgeleri Kadıköy, Ataşehir, Maltepe, Kartal, Haliç ve Kağıthane. DKY İnşaat, kentsel dönüşüm projeleri ile İstanbul'u dönüştürmeye hazırlanıyor...

DKY İnşaat mahalle konseptli kentsel dönüşüm projelerine odaklandı!

DKY İnşaat mahalle konseptli dönüşüm projelerine hazırlanıyor, firmanın hedefleri arasında Kadıköy, Ataşehir, Maltepe, Kartal ve Haliç var...

DKY İnşaat, 5 milyar TL'lik yeni proje hayata geçirecek!

Türkiye'de kentsel dönüşüm konusunda en aktif markalardan biri olan DKY İnşaat, dokuz şantiyede 2,3 milyar TL'lik proje yürütüyor. DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, "Geliştirdiğimiz yeni projelerin toplam değeri 5 milyar TL'yi bulacak" diyor.

DKY İnşaat'tan Ramazan ayı kampanyası!

DKY İnşaat satışı ve inşaatı devam eden tüm projelerinde Ramazan kampanyası başlattı. Kampanya dahilinde peşin alımlarda yüzde 20’ye varan indirim fırsatı sunuluyor.

DKY İnşaat’tan 2 ayda 65 milyon TL’lik satış!

DKY İnşaat, "Güçlü Türkiye için Birlik Vakti" kampanyasını Nisan ayı sonuna kadar uzattı. 2 ayda 65 milyon TL’lik 95 adet satış gerçekleştiren DKY İnşaat, Mart ayında lansmana çıkardığı DKY Sahil projesiyle de kampanyaya destek verdi.

DKY İnşaat, 2023'e kadar 9,2 milyar TL'lik yatırım yapacak!

Dky İnşaat, yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. Kentsel dönüşüm projeleri ile İstanbul'un hem gelişen bölgelerine hem de şehir merkezlerine odaklanan şirket, 2023 yılına kadar 9.2 milyar TL'lik projeye başlayacak.

DKY İnşaat tarihi kampanyada 120 konut sattı!

DKY İnşaat tarihi kampanya kapsamında 120 konut sattı. Genel Müdür Yeraltı Türel, “Kampanyanın devamı için bankalar da faiz indirmeli” dedi

DKY İnşaat, GYODER kampanyasıyla günde 3 konut sattı!

DKY İnşaat, GYODER’in öncülüğünde gerçekleştirilen ‘Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye’ kampanyasında 45 günde 120 konut sattı.

DKY İnşaat'ın hedefi 1 milyon metrekare inşaat!

DKY İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, DKY inşaat olarak önümüzdeki 5 yıl içinde 1 milyon metrekarelik yeni yaşam alanı inşa etmeyi " hedeflediklerini söyledi.

DKY İnşaat'tan 6 projesine özel Ramazan kampanyası!

İstanbul’un merkezi noktalarında DKY İnşaat imzasıyla yükselen 6 konut projesi için Ramazan ayına özel cazip indirimler ve ödeme koşulları sunuyor. Proje tesliminin Aralık 2017’de yapılması öngörülüyor.

DKY İnşaat, kentsel dönüşüm projelerinde öncü olacak!

Kartal’a Yatırım, Geleceğe Yatırım Zirvesi’nde konuşan DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, Kartal bölgesinde gelecek 10 yılda kentsel dönüşüm kapsamında 200 milyar dolarlık iş olduğunu söyledi.

DKY İnşaat'tan 0 faiz kampanyası!

DKY İnşaat konut sahibi olmak isteyenler için benzersiz bir bahar kampanyası düzenliyor. DKY İnşaat, ‘0 Peşinat 0 Faiz’ kampanyası ile Lokum Evler ve DKY Kartal’da faizleri sıfıra indirdi.

DKY İnşaat projelerini Cityscape Turkey'de sanal gerçeklik gözlüğüyle tanıttı!

DKY İnşaat, 2016 yılında yapımına başladığı ve 410 milyon TL’ye mal olacak projelerini Cityscape Turkey Fuarı’nda tanıttı. DKY İnşaat, geleceğin satış deneyimi olarak gösterilen ‘3 boyutlu sanal gerçeklik gözlüğü’ ile tanıtımı gerçekleştirdi.

DKY İnşaat DKY Ada fiyat!

DKY İnşaat DKY Ada fiyat listesi dairelerin konumlarına göre değişiklik gösteriyor. İstanbul Kartal Esentepe'de inşa edilen projenin arsa alanı 19 bin metrekareden oluşuyor.

DKY İnşaat DKY Ada Rezidans nerede?

DKY Ada Kartal'da 740 adet konut bulunuyor. 2018 yılı Aralık ayında teslim edilecek proje 4 blok halinde inşa ediliyor. Peki DKY İnşaat DKY Ada Rezidans nerede?

dky inşaat kentsel dönüşüm Haberi

dky inşaat kentsel dönüşüm


Merkezi lokasyonlarda yer alan ve doğru fiyatlama yapılmış projelerimizde satışların hızlı bir ivme kazanacağını kaydeden Dumankaya, şöyle konuştu: "Sultanbeyli'nin en işlek noktası Fatih Caddesi üzerinde cadde mağazaları, konut ve ofislerin yer alacağı karma bir projemiz olacak. Çeliktepe'de Büyükdere Caddesi'ne 300 metre mesafede yeni bir konut projesi inşa edeceğiz. İstanbul'un en hızlı gelişen bölgesi Kartal'da yer alan Adalar manzaralı aile konsepti ile yapacağımız 'DKY Ada' ile Sahil Yolu üzerinde Marmara Denizi ve Adalar manzaralı 'DKY Sahil' projelerimiz ve Kadıköy bölgesinde Bağdat Caddesi çevresinde yapacağımız 3 ayrı DKY Cadde projemiz ile 2016 yılma güçlü bir şekilde hazırlanıyoruz. Proje geliştirme evrelerini tamamladığımız kentsel dönüşüm projelerini 2016 yılında inşa etmeye başlayacağız." 


'İyi bir yıl oldu' 


2015 yılında terör olayları, siyasi belirsizlikler ve iki seçime rağmen,...