DKY İnşaat konut projeleri

DKY İnşaat konut projeleri

Karizma Beşler'in 1945'te kurulduğu Kağıthane'deki 10 dönüm arazide dönüşüm projesi gerçekleştirecek olan DKY İnşaat'ın Başkanı Ali Dumankaya, "Metrekare birim fiyatı 6 bin liradan başlatmak istiyoruz" dedi.

DKY İnşaat 10 bin konut inşa edecek!

Türkiye gayrimenkul sektörü geçen yıl 1 milyon 150 bin konut satışı gerçekleştirdi.DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, bu sene ise satışların 900 bin civarında gerçekleşeceği kanaatinde...

DKY İnşaat DKY On ödemeleri!

Toplam 200 milyon TL yatırımla inşa edilecek olan proje 38 bin metrekare inşaat alanı üzerinde hayata geçirilecek. DKY İnşaat DKY On ödemeleri kapsamında 60 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.

DKY İnşaat DKY On ödeme planı!

Daire alanlarının 57 metrekareden başladığı projede bin 450 metrekare ticari alanı yer alıyor. DKY İnşaat DKY On ödeme planı kapsamında kişiye özel esnek ödemeler sağlanıyor.

DKY İnşaat'tan yeni nesil şehirli yaşam konsepti!

DKY İnşaat, gayrimenkul sektöründe konut anlayışını "Yeni Nesil Şehirli Yaşam Konsepti" ile yeniden tanımlayacak. İlk defa 'DKY On Kağıthane' ile dünyanın 'ilk dijital topluluk portalı' ile projede yaşayanlar sürekli etkileşim halinde olabilecekler.

DKY İnşaat DKY On iletişim!

DKY İnşaat DKY On iletişim için 0216 517 9 517 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ticaret alanı bin 450 metrekareden oluşan proje İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane'de inşa ediliyor.

DKY İnşaat 5 yılda 10 projeye imza atacak!

Dumankaya Holding şirketlerinden DKY İnşaat Kâğıthane'de 200 milyon lira yatırımla proje hayata geçiriyor. Ali Dumankaya DKY On konseptinde 5 yılda 10 proje daha hayata geçireceklerini aktardı.

DKY İnşaat, konutta 'yeni nesil şehirli yaşam konsepti'ni getirdi!

DKY İnşaat, gayrimenkul sektöründe konut anlayışını "Yeni Nesil Şehirli Yaşam Konsepti" ile yeniden tanımlayacak. İlk defa hayata geçecek konseptte dünyanın 'ilk dijital topluluk portalı' kurulacak.

DKY İnşaat DKY ON projesini tanıttı!

DKY İnşaat, merakla beklenen projesi DKY ON ile gayrimenkul sektöründe ezberleri bozdu. İstanbul Kağıthane’de hayata geçirilecek proje, yeniliklerle konut anlayışını yeniden tanımlıyor.

DKY İnşaat DKY On fiyat!

İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane 'de hayata geçirilecek olan proje satışa çıktı. DKY İnşaat DKY On fiyat listesine göre daireler 309 bin TL 'den başlangıç gösteriyor.

DKY İnşaat DKY On satılık daire!

İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane 'de yükselen proje DKY İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. DKY İnşaat DKY On satılık daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı.

DKY İnşaat DKY On satılık!

DKY İnşaat DKY On satılık daire tipleri 1+1,5 ve 2+1,5 olarak dizayn edildi. İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane'de inşa edilecek proje 2 Eylül'de basına tanıtılacak.

DKY İnşaat yeni nesil yaşam platformunu tanıtıyor!

DKY İnşaat, İstanbul Kağıthane’de ilkini hayata geçireceği “yeni nesil yaşam platformu” ile konut anlayışını yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Proje lansmanı 2 Eylül Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

DKY İnşaat DKY On Kağıthane Projesi yeniden tanımlanıyor!

DKY İnşaat, merakla beklenen projesi DKY On için ön talep toplamaya başladı. İstanbul Kağıthane’de hayata geçirilecek proje, sunacağı yeniliklerle konut anlayışını yeniden tanımlayacak.

DKY İnşaat DKY On nerede?

Toplam 206 daire, 35 ofis ve 3 mağazadan meydana gelen DKY On projesi için ön talep süresi başladı. Projenin 2 Eylül'de basına tanıtılması planlanıyor. Peki DKY İnşaat DKY On nerede?

DKY İnşaat konut projeleri

DKY İnşaat konut projeleri DKY İnşaat konut projeleri

Karizma Beşler'in 1945'te kurulduğu Kağıthane'deki 10 dönüm arazide dönüşüm projesi gerçekleştirecek olan DKY İnşaat'ın Başkanı Ali Dumankaya, "Metrekare birim fiyatı 6 bin liradan başlatmak istiyoruz" dedi.


Kentsel dönüşüm projeleriyle öne çıkan DKY İnşaat, şimdi de Türkiye'de sucuk sektörünün önde gelen şirketlerinden Karizma Beşler'in Kağıthane'deki arazisini dönüştürecek. 


DKY İnşaat, Türkiye'nin ilk özel et entegre tesisi olarak Beşler'in kurulduğu 1945 yılından bu yana da üretim yaptığı tesisin 3 ay önce Silivri'ye taşınmasıyla boşalan Kağıthane'deki 10 dönümlük arazi üzerinde kentsel dönüşüm yapmak için kolları sıvadı. 


DKY İnşaat Başkanı Ali Dumankaya, projeyi hasılat paylaşımına yönelik hayata geçireceklerini, Beşler Fabrikası'nı merkez olarak alıp Kağıthane'deki dönüşümlere devam edeceklerini anlattı. Dumankaya, projede küçük kullanımlı dairelere yer vereceklerini söyleyerek, "Projemizde alanların kazanmasına yönelik olarak metrekare birim fiyatını 6 bin lira...