DKY İnşaat projeleri

DKY İnşaat projeleri

Türkiye'de kentsel dönüşüm konusunda en aktif markalardan biri olan DKY İnşaat, dokuz şantiyede 2,3 milyar TL'lik proje yürütüyor. DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, "Geliştirdiğimiz yeni projelerin toplam değeri 5 milyar TL'yi bulacak" diyor.

DKY İnşaat'tan Ramazan ayı kampanyası!

DKY İnşaat satışı ve inşaatı devam eden tüm projelerinde Ramazan kampanyası başlattı. Kampanya dahilinde peşin alımlarda yüzde 20’ye varan indirim fırsatı sunuluyor.

DKY İnşaat’tan 2 ayda 65 milyon TL’lik satış!

DKY İnşaat, "Güçlü Türkiye için Birlik Vakti" kampanyasını Nisan ayı sonuna kadar uzattı. 2 ayda 65 milyon TL’lik 95 adet satış gerçekleştiren DKY İnşaat, Mart ayında lansmana çıkardığı DKY Sahil projesiyle de kampanyaya destek verdi.

Dolar bozdurana DKY İnşaat'tan yüzde 2,5 indirim!

DKY İnşaat Genel Müdürü Tevfik Türel, hükümetin dolar bozdurma kampanyasına yüzde 2.5 indirimle katıldıklarını belirterek, dövizini bozduranların 3 defa kazançlı çıkacağını söyledi.

DKY İnşaat, GYODER kampanyasıyla günde 3 konut sattı!

DKY İnşaat, GYODER’in öncülüğünde gerçekleştirilen ‘Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye’ kampanyasında 45 günde 120 konut sattı.

DKY İnşaat'ın hedefi 1 milyon metrekare inşaat!

DKY İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, DKY inşaat olarak önümüzdeki 5 yıl içinde 1 milyon metrekarelik yeni yaşam alanı inşa etmeyi " hedeflediklerini söyledi.

DKY İnşaat'tan 0 faiz kampanyası!

DKY İnşaat konut sahibi olmak isteyenler için benzersiz bir bahar kampanyası düzenliyor. DKY İnşaat, ‘0 Peşinat 0 Faiz’ kampanyası ile Lokum Evler ve DKY Kartal’da faizleri sıfıra indirdi.

DKY İnşaat Cityscape Turkey'de 28 milyon TL gelir elde etti!

DKY İnşaat Cityscape Turkey Fuarı'na 3 projeyle katıldı. Cityscape Turkey'de 25 daire satarak 28 milyon TL gelir elde eden DKY İnşaat fuardan olumlu sonuç aldıklarını belirtti.

DKY İnşaat projelerini Cityscape Turkey'de sanal gerçeklik gözlüğüyle tanıttı!

DKY İnşaat, 2016 yılında yapımına başladığı ve 410 milyon TL’ye mal olacak projelerini Cityscape Turkey Fuarı’nda tanıttı. DKY İnşaat, geleceğin satış deneyimi olarak gösterilen ‘3 boyutlu sanal gerçeklik gözlüğü’ ile tanıtımı gerçekleştirdi.

DKY İnşaat projelerini Cityscape Fuarı'nda sergileyecek!

DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, Cityscape Fuarı'nın İstanbul'da gerçekleştirilmesinin önemine vurgu yaparak, "Cityscape Fuarı, Körfez ve Doğu bölgelerine satış yapmak adına iyi bir kapı'' dedei.

DKY İnşaat Kartal'daki projesini hayata geçiriyor!

Holding bünyesinde bulunan DKY İnşaat, Kartal'da 140 daireli bir proje hayata geçiriyor. DKY Sahil adlı projede dairelerin tamamı Adalar'ı görüyor.

DKY İnşaat Kartal projesi için çalışmalara başladı!

DKY İnşaat, İstanbul Kartal'da Atalar Sahil Sitesi'nin bulunduğu arazide kentsel dönüşüm kapsamında gerçekleştireceği yeni projesi için çalışmalara başladı.

DKY İnşaat’ın satış ofisleri bayramda açık mı?

DKY İnşaat’ın Levent’te Büyükdere Caddesi No:195’de bulunan Satış ve Deneyim Merkezi, DKY Kartal ve Lokum Evler’in satış ofisleri Kurban Bayramı’nın 2, 3 ve 4. günlerinde açık olacak.

DKY İnşaat yeni projeler geliştirmeye devam edecek!

DKY inşaat, 'yeni ev konsepti' ile alıcılarını çeşitlendirmeyi hedefliyor. Eylül ayında lansmanı yapılacak bu projede hedef kitle ise 'kendini genç hissedenler.'

DKY İnşaat’tan yeni nesil yaşam platformu!

DKY İnşaat, İstanbul Kağıthane’de ilkini hayata geçireceği yeni nesil yaşam platformu” ile konut anlayışını yeniden tanımlamaya hazırlanıyor.

DKY İnşaat, 2023'e kadar 9,2 milyar TL'lik yatırım yapacak!

Dky İnşaat, yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. Kentsel dönüşüm projeleri ile İstanbul'un hem gelişen bölgelerine hem de şehir merkezlerine odaklanan şirket, 2023 yılına kadar 9.2 milyar TL'lik projeye başlayacak.

DKY İnşaat DKY On satılık daire!

İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane 'de yükselen proje DKY İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. DKY İnşaat DKY On satılık daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı.

DKY İnşaat DKY On satılık!

DKY İnşaat DKY On satılık daire tipleri 1+1,5 ve 2+1,5 olarak dizayn edildi. İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane'de inşa edilecek proje 2 Eylül'de basına tanıtılacak.

DKY İnşaat yeni nesil yaşam platformunu tanıtıyor!

DKY İnşaat, İstanbul Kağıthane’de ilkini hayata geçireceği “yeni nesil yaşam platformu” ile konut anlayışını yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Proje lansmanı 2 Eylül Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

DKY İnşaat DKY On Kağıthane Projesi yeniden tanımlanıyor!

DKY İnşaat, merakla beklenen projesi DKY On için ön talep toplamaya başladı. İstanbul Kağıthane’de hayata geçirilecek proje, sunacağı yeniliklerle konut anlayışını yeniden tanımlayacak.

DKY İnşaat DKY On nerede?

Toplam 206 daire, 35 ofis ve 3 mağazadan meydana gelen DKY On projesi için ön talep süresi başladı. Projenin 2 Eylül'de basına tanıtılması planlanıyor. Peki DKY İnşaat DKY On nerede?

DKY İnşaat DKY On Projesi!

Toplam 206 daire, 35 ofis ve 3 mağazanın yer aldığı projenin lansmanı 2 Eylül'de yapılması planlanıyor. DKY İnşaat DKY On Projesi resmi satışları lansmandan sonra yapılacak.

DKY İnşaat yeni proje lansmanına hazırlanıyor!

DKY İnşaat, İstanbul Kağıthane'de ilkini hayata geçireceği “yeni nesil yaşam platformu” ile konut anlayışını yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. DKY İnşaat'ın Kağıthane'deki yeni projesinin detaylarını 2 Eylül'de paylaşılacak.

DKY İnşaat yeni projeler geliştirmeye devam edecek!

DKY inşaat, 'yeni ev konsepti' ile alıcılarını çeşitlendirmeyi hedefliyor. Eylül ayında lansmanı yapılacak bu projede hedef kitle ise 'kendini genç hissedenler.'

DKY İnşaat Kağıthane projesinin lansmanı Eylül'de!

DKY İnşaat, ‘yeni ev konsepti’ ile alıcılarını çeşitlendirmeyi hedefliyor. Eylül ayında lansmanı yapılacak bu projede hedef kitle ise ‘kendini genç hissedenler.’

DKY İnşaat Tuzla Lokum Evler satılık daire!

DKY İnşaat Tuzla Lokum Evler satılık daire seçenekleri 1 oda 1 salon , 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.

DKY İnşaat Tuzla Lokum Evler satış fiyatları!

Tuzla Lokum Evler projesinde daire alanları 64.91 metrekare ile 102.87 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. DKY İnşaat Tuzla Lokum Evler satış fiyatları 187 bin TL'den başlıyor.

DKY İnşaat’tan yeni nesil yaşam platformu!

DKY İnşaat, İstanbul Kağıthane’de ilkini hayata geçireceği yeni nesil yaşam platformu” ile konut anlayışını yeniden tanımlamaya hazırlanıyor.

DKY İnşaat projeleri

DKY İnşaat projeleri DKY İnşaat projeleri

İstanbul'un çeşitli semtlerinde binlerce konut üreten DKY inşaat, kentsel dönüşümde aktif şirketlerden biri, inşaat sektöründeki 57 yıllık birikimini 2013 yılında DKY markası çatısı altında toplayan şirket, sektörün öncüleri arasında yer alıyor. 2017 yılında 300 milyon TL'nin üzerinde ciro gerçekleştiren şirketin 10 şantiyede devam eden yaklaşık 2,3 milyar TL'lik projesi bulunuyor. Avrupa Yakası'ndan Anadolu Yakası'na İstanbul'un çeşitli semtlerinde projeler geliştiren şirketin yeni projelerinin toplam değeri ise 5 milyar TL'yi bulacak. Ekonomist Dergisi'nden Levent Gökmen Demirciler DKY inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya ile şirketi ve projelerini konuştu. İşte,  Levent Gökmen Demirciler'in röportajı.. 

1-) DKY markası ile ne zamandan beri faaliyettesiniz ve ne kadar konut ürettiniz?

Babamızdan devraldığımız bayrağı 2013 yılında kurduğumuz DKY markasıyla devam ettiriyoruz. Son beş yılda dokuz projede toplam 2...