doğalgaza indirim yapılacak mı

doğalgaza indirim yapılacak mı

Rusya ' dan doğalgaz fiyatında indirim talep ettiklerini söyleyen Enerji Bakanı Yıldız: Zaten biz maliyetin altında satış yapıyoruz. Önceliğimiz BOTAŞ ve ilgili kurumların zararını karşılamak...

Etimesgut Belediyesi'nden kira indirimi müjdesi!

Ankara Etimesgut Belediyesi pandemi boyunca kapalı olan işletmelerden kira ücreti almayacak. Buna ek olarak açık olan işletmelere ise kira ödemelerine yüzde 90'a varan indirim yapılacak. 

Trafik cezası olanlar dikkat! Yüzde 25 indirim!

Yapılandırma yasasında 100 binlerce araç sahibini rahatlatacak önemli düzenlemeler yer aldı. Buna göre; geç tebliğ edildiği için faiziyle katlanan, ödenmediği için biriken trafik cezaları yapılandırmayla peşin ödenirse, anaparadan yüzde 25 indirim yapılacak. 

Depremzedelere müjde! 2 yıl ödemesiz konut!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İzmir'de yaşanan deprem sonrasında AFAD'dan hak sahibi olanlar için yeni inşa edilecek konutların maliyetinin hesaplanacağını ifade etti. Kurum, ''Maliyetlerden yüzde 40-50 oranında indirim yapılacak'' dedi.

Deprem konutlarının maliyeti hesaplanıp yüzde 40-50 indirim yapılacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum yaptığı açıklamada İzmir'deki depremin ardından AFAD'dan hak sahibi olanlar için yeni yapılacak konutların maliyetinin hesaplanacağını söyledi.

Benzin ve motorin fiyatlarında indirim!

Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatında ortalama 12 kuruş, benzinin litre fiyatında ise 16 kuruş indirim yapılacak.

TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası için son gün 19 Kasım!

TOKİ indirim kampanyası 21 Ekim Çarşamba günü başladı. TOKİ'den ev sahibi olanlara borçlarını kapatmaları halinde yüzde 20 indirim yapılacak kampanyanın ne zaman sona ereceği araştırılıyor. İşte tüm merak edilenler...

Pendorya AVM'de kira bedellerine yüzde 25 indirim yapılacak!

TSKB GYO'nun portföyünde yer alan Pendorya Alışveriş Merkezi'nde, kiracıların normalleşme sürecindeki faaliyetlerine destek olunmasını teminen Ağustos 2020 dönemine ilişkin sabit kira bedellerine yüzde 25 oranında indirim uygulanmasına karar verildi.

Benzin ve motorine indirim!

Motorinin litre fiyatına bu gece yarısından geçerli olmak üzere 17 kuruş, benzinin litre fiyatına ise 12 kuruş indirim yapılacak.

TOKİ'den yüzde 20 indirim fırsatı! Başvurular yarın başlıyor!

TOKİ tarafından, borcunu peşin ödeyerek tapusunu hemen almak isteyenler için yüzde 20 oranında indirim yapılacak. Konut ve iş yeri alıcılarına yönelik bu yılki indirim kampanyasına başvurular yarın başlıyor.

Benzin ve motorine büyük indirim!

Bu gece yarısından itibaren akaryakıt ürünlerinden benzine 31 kuruş, motorine de 41 kuruşluk indirim yapılacak.

Koronavirüs kiracıları nasıl etkiledi? 

Koronavirüs salgını gayrimenkul sektöründe de etkilerini gösteriyor. Peki salgının kiracılar ve mal sahipleri arasındaki etkileri ne olacak? Salgın kira sözleşmelerini nasıl etkileyecek? Kiralarda indirim yapılacak mı? İşte koronavirüsün kiracılar ve mal sahiplerine olan etkisi...

Aidatlarda indirim yapılacak mı?

Sitelerde ortak alanlardaki ihtiyaçların giderilmesi için aidat alınıyor. Koronavirüs salgını sebebiyle birçok konut projesinde sosyal ve ortak alanların faaliyetleri durduruldu. Peki site aidatlarında indirim yapılacak mı? İşte detaylar...

Akaryakıtta çifte indirim!

Bu gece yarısından itibaren motorinin litre fiyatında ortalama 8 kuruş, benzinin litre fiyatında ise 10 kuruş indirim yapılacak.

doğalgaza indirim yapılacak mı Haberi

doğalgaza indirim yapılacak mı

Rusya'dan doğalgaz fiyatında indirim talep ettiklerini söyleyen Enerji Bakanı Yıldız: Zaten biz maliyetin altında satış yapıyoruz. Önceliğimiz BOTAŞ ve ilgili kurumların zararını karşılamak.


Azerbaycan'ın Şahdeniz sahasından çıkarılacak yaklaşık 1.2 trilyon metreküp doğalgaz rezervinin Türkiye üzerinden Avrupa'ya taşınmasını öngören Güney Gaz Koridoru hakkında konuşan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Rusya'dan doğalgaz konusunda indirim talebinde bulundukları bilgisini paylaştı. Bakan Taner Yıldız, Rusya'dan indirim almaları durumunda ilk aşamada BOTAŞ ve ilgili kurumların zararının telafi edilmesinin gündemde olduğunu belirtti. Yıldız, yapılacak indirim miktarını görmeden, piyasaya nasıl yansıyacağını söylemenin ise doğru olmadığını ifade etti. 


ZARAR KARŞILANACAK 


Bakan Yıldız, konuyla ilgili şu değerlendirmeyi yaptı: "Tabii ki doğalgaz ve ham petrol fiyatlarının düşmesi, ülkemiz için iyi haberdir ve enerji ile alakalı giderlerimizi düşürecek bir kalemdir." Konuyla ilgili...