dogecoin ne kadar oldu

dogecoin ne kadar oldu

Son zamanlarda sık sık gündeme gelen kripto para birimi Dogecoin Mayıs 2021'den beri yüzde 80 değer kaybetti...

Dogecoin'e Elon Musk etkisi!

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin ile ilgili açıklama yapan Tesla CEO'su Elon Musk, Bitcoin'i düşürürken Dogecoin'i de yükseltiyor. 

Dogecoin yükselmeye devam ediyor!

Kritpto para borsasının gözde birimlerinden Dogecoin yükselmeye devam ediyor. Dogecoin son 6 ayda yüzde 30 bin kazandırdı ve her geçen gün değer kazanmaya devam ediyor.

Nef, bugüne kadar 16 proje hayata geçirdi!

2010 yılından bugüne gelen süreci markalaşma dönemi olarak gördüklerini söyleyen Nef Satış ve Pazarlama Direktörü Selçuk Çelik, artık büyüme ve globalleşme dönemine girdiklerini belirtiyor. Nef, bugüne kadar 16 proje hayata geçirdi...

Yeter gelirli tarımsal arazi büyüklüğü ne kadar?

Yeter gelirli tarımsal arazi büyüklükleri ile ilgili esaslar, 15 Mayıs 2014 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan Toprak Koruma Kanununda açıklanıyor. Peki, yeter gelirli tarımsal arazi büyüklüğü ne kadar?

Asgari tarımsal arazi büyüklüğü ne kadar?

Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı Kanununda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun'da asgari tarımsal arazi büyüklüğü belirlendi. Peki, asgari tarımsal arazi büyüklüğü nedir? Asgari tarımsal arazi büyüklüğü ne kadar?

Future Park Rezidans fiyatları ne kadar?

Stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dairelerden meydana gelen Future Park Rezidans fiyatları ne kadar sorusuna 125 bin TL'den başlıyor cevabı veriliyor.

Seyr-i Adalar daire fiyatları ne kadar?

İstanbul Anadolu yakası Maltepe bölgesinde yaşama geçirilen Seyr-i Adalar daire fiyatları ne kadar sorusuna cevap olarak 485 bin 336 TL'den başlıyor deniliyor. Proje, Yapı Yatırım imzası taşıyor...

Kartal Yakacık Royal Towers fiyatları ne kadar?

Konutların tamamının 3 oda 1 salon olarak dizayn edildiği Kartal Yakacık Royal Towers fiyatları ne kadar sorusuna 300 bin TL'den başlıyor cevabı veriliyor. Projede toplamda 54 adet daire yer alıyor...

Evora İstanbul dükkan fiyatları ne kadar?

İhalesi Emlak Konut GYO tarafından gerçekleştirilecek olan Evora İstanbul dükkan fiyatları ne kadar sorusuna 123 bin TL'den başlıyor cevabı veriliyor. Projede 77 adet ticari birim açık artırma ile satılıyor...

Ağustos ayında kiralar ne kadar artacak?

Ev sahiplerinin kiracılarına yapılacakları kira zam oranları Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan enflasyon oranları ile belirleniyor. Peki, Ağustos ayında kiralar ne kadar artacak?

Kentsel dönüşüm risk raporu ücreti ne kadar?

Risk raporu alınmamış veya risk raporunda "risklidir" ibaresi yer almayan rapora sahip binaların yıkımı gerçekleşmiyor. Peki risk raporu nereden ve nasıl alınır? Kentsel dönüşüm risk raporu ücreti ne kadar?

Kentsel dönüşümde kira yardımı ne kadar?

Kentsel dönüşümde anlaşma ile tahliye edilen uygulama alanındaki yapılardaki maliklere kira yardımı yapılabiliyor. En fazla 18 ay boyunca yapılabilen kentsel dönüşümde kira yardımı ne kadar? İşte kentsel dönüşüm kira bedeli...

Göl Panorama Evleri Bahçeşehir ne kadar?

İstanbul Avrupa yakası Başakşehir ilçesine bağlı Bahçeşehir bölgesinde hayata geçirilen Göl Panorama Evleri Bahçeşehir ne kadar sorusuna yanıt olarak 215 bin TL'den başlıyor yanıtı veriliyor...

Ev kredilerinde dosya masrafı ne kadar?

Ev kredilerinde dosya masrafı, bankalardan kullandığınız kredilerin, banka tarafından yapılan incelemeler sonucu yaptığı masrafları sizden tahsil etmesi olarak ifade ediliyor. Peki, ev kredilerinde dosya masrafı ne kadar?

Lüleburgaz Atıksu tesisi bugüne kadar 5 milyon metreküp suyu arıttı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı AB Yatırımları Dairesi Başkanlığının bünyesinde faaliyete geçen Aralık 2013 tarihinde faaliyete geçen tesis tarafından bugüne kadar 4 milyon 932 bin 503 m3 atıksu arıtılarak Ergene Nehrine deşarj edildi.

dogecoin ne kadar oldu Haberi

dogecoin ne kadar oldu

Dünyanın en zengin ikinci kişisi olan Elon Musk’ın attığı tweetlerle ile yükseliş gösteren son zamanlarda sık sık gündeme gelen kripto para birimi Dogecoin Mayıs 2021'den beri yüzde 80 değer kaybetti...

Sözcü'de yer alan habere göre, Musk’ın ‘Saturday Night Live’ adlı televizyon programına konuk olarak, burada kripto para birimi Dogecoin’e değinmesinden bugüne dogecoin, dolar karşısında yüzde 80 değer kaybetti. 

7 Mayıs 2021 tarihinde 0.68 dolardan işlem gören dogecoinin şuanki fiyatı 0.16 dolar civarında oldu.

Elon Musk’ın uzun zaman sosyal medya paylaşım sitesi twitterden attığı tweetler sebebiyle kripto para birimi Dogecoin değerinin artmasından sonra 8 Mayıs 2021 tarihinde çıkacağı televizyon programı yatırımcılar tarafından izlenmişti.

Fakat herkesin beklediği olmadı ve Musk’ın programda dogecoinle ilgili olarak yaptığı skecten sonra para biriminin değeri düşüş gösterdi.

Temmuz ayı ortası itibariyle Elon Musk hala kripto para...