doğtaş mobilya van

doğtaş mobilya van

Doğtaş Mobilya'nın, kuruluşunun 38. yılında, yıl sonuna kadar 38 yeni mağazanın açılışını yapmayı hedeflediği
bildirildi

Doğtaş 18 yeni mağaza açtı!

Çanakkale’den doğan mobilya sektörünün öncü markalarından Doğtaş, doğduğu toprakların zaferini, “Bu topraklardan DOĞduk, yine bu topraklara TAŞıyoruz” mottosuyla Türkiye’nin dört bir yanında açtığı 18 mağaza ile kutladı.

Doğtaş ve Kelebek'ten 113 yeni mağaza! 

Doğanlar Yatırım Holding, Doğtaş ve Kelebek gibi önemli mobilya markalarını bulunduruyor. Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, "2020 de 38’i yurtdışında olmak üzere toplam 113 mağaza açma hedefimiz var. Böylelikle toplamda 430 mağazaya ulaşacağız" dedi...

Doğtaş Avrupa pazarına açılmayı planlıyor!

Doğtaş Kelebek Mobilya Karadağ'da ortaklık için görüşmelerine başladı ve  ortaklıkta yüzde 51 ile çoğunluk hisseye sahip olmak için masaya oturdu. 

8. Van İnşaat ve Mobilya Fuarı başladı!

Van'da İnşaat ve Mobilya Fuarı başladı. Bu yıl 8.'si düzenlenen fuara 11'i il dışında olmak üzere 34 firma katıldı.

Doğtaş Kelebek Mobilya’dan istihdam seferberliğine destek!

Doğtaş Kelebek Mobilya, devletin başlattığı istihdam seferberliğine destek veriyor. Firma İstanbul Genel Merkezi ile Biga ve Düzce’de yer alan üretim tesislerine 2017 için kararlaştırdığı 215 kişilik işe alım planını yeniden düzenleyerek 300 kişiye çıkardı.

Mobilya sektörü 2017'de büyüyecek!

Mobilya sektörünün öncü markalarından Doğtaş ve Kelebek Mobilya, Çanakkale’de bulunan mağazalarını yeni iş ortaklarıyla yeniledi.

Doğtaş Kelebek Mobilya, 62 yeni mağaza açacak!

Kelebek, yıl sonuna kadar mağaza açmayı Yurdışında 52'si Doğtaş, dokuzu Kelebek Mobilya ve Kelebek Mutfak olmak üzere toplam 61 mağazası bulunan Doğtaş Kelebek, orta vadede bu sayıyı 120'ye çıkarmayı planlıyor.

Ersin Serbes, Doğtaş Kelebek Mobilya Genel Müdürü oldu!

Türk mobilya sektörünün en beğenilen şirketi seçilen Doğtaş Kelebek Mobilya’nın yeni genel müdürü Ersin Serbes oldu. Ersin Serbes, 15 Temmuz itibariyle Doğtaş Kelebek Mobilya Genel Müdürü olarak görevine başladı.

Doğtaş Mobilya 44 yılı geride bıraktı!

Mobilya sektöründe 44 yıldır var olan Doğtaş yurtiçi ve yurt dışında mağaza açmaya devam ediyor. Doğtaş Pazarlama Direktörü Elif Göktaş, "Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını iyi anlayıp onlara istedikleri yaşam alanlarını yaratmalarında yardımcı oluyoruz" dedi.

Doğtaş bu yıl 6 yeni Exclusive mağazasını hizmete açacak!

Türk mobilya sektörünün Yozgat, Lüleburgaz, İzmir önemli markalarından Doğtaş, bu ay 6 yeni Exclusive mağazasını hizmete açıyor. Doğtaş, bu hafta Gaziantep ve Şanlıurfa'daki ikinci mağazalarını açacak.

Doğtaş, TÜYAP İSMOB Fuarı'na katılacak!

Mobilya sektörünün en beğenilen markası seçilen ve müşteri odaklı yaklaşımıyla sektörde fark yaratan Doğtaş, 1.000 m2’lik dev standıyla, 12 - 17 Ocak tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşecek olan İSMOB Fuarı'nda öne çıkacak.

Kelebek Mobilya 3 yılda 3 kat büyüyecek!

Doğtaş Kelebek CEO'su Hulusi Acar, 2012'de Kelebek Mobilya'yı bünyesine katan Doğtaş'ın, mobilya pazarında bu birleşmeyle gücüne güç kattığını söyledi.

Doğtaş Kelebek Mobilya, Effect Halkla İlişkiler'i seçti!

Tasarımlarıyla trendleri belirleyen, Türkiye mobilya sektörünün öncü firması Doğtaş Kelebek Mobilya, iletişim danışmanlığı için, Türkiye’nin deneyimli ve uzman iletişim danışmanlığı şirketi Effect Halkla İlişkiler ile anlaştı.

doğtaş mobilya van

doğtaş mobilya van doğtaş mobilya van

Firmadan yapılan açıklamada, sektörde 38 yılı geride bırakan Doğtaş Mobilya'nın, yenilenen yüzü ile ürünlerinde tasarım ve kalitede farklılaşıp ilkleri sektöre kazandırarak ilerlediği ifade edildi.

Doğtaş Mobilya'nın, Türkiye'de gelişen mobilya sektörünün öncü markaları arasında yer alarak üretim kapasitesi, tasarımda farklılaşan ürünleri ve yeni perakendecilik anlayışıyla yurt içinde 132, yurt dışında ise 62 ülkede 76 olan konsept showroom sayısına yenilerini ekleyerek hizmet vermeye devam ettiği duyuruldu.

Açıklamada, yarın ve cumartesi günü yurt içinde Adana, Adıyaman, Ankara, Bafra, Diyarbakır, İstanbul (Avcılar, Beylikdüzü, Çengelköy, Etiler, Küçükyalı), İzmit, Kayseri ve Van'da, haziran ve temmuz aylarında da yurt dışında Fransa, Ürdün, Mısır, Azerbaycan, Almanya, Suudi Arabistan, Türkmenistan, Kazakistan, Suriye, Irak ve Bulgaristan'da mağaza açılışları yapılacağı kaydedilerek, şöyle denildi.

"Yıllardır müşterilerini şıklık ve konforla tanıştıran ve bu yıl tasarımıyla...