doğubank kiralık dükkan

doğubank kiralık dükkan

Tek Borsa Dergisi araştırdı. Yatırımcılar, turistik semt Sultanahmet'e yakın olan Sirkeci'ye göz dikti. Eski binaların restore edilerek otellere dönüştürüldüğü bölgede yerli ve yabancı birçok yatırımcı otel açmak için yer arıyor. Eski binalar 200 bin dola

Darülaceze'den kiralık dükkan ve daireler!

Darülaceze Başkanlığı'nın muhtelif gayrimenkullerin kiraya verilmesi ihalesi açık arttırma usulü ile yapacak. 33 gayrimenkulü kapsayan ihale 16 Ekim'de yapılacak...

Hande Ataizi Nişantaşı'nda kiralık dükkan arıyor!

Kanal D’nin merakla izlenen 4 Kadın Zamanı’nın sunucularından olan Hande Ataizi, ticarete adım atıyor. Sunucunun, şu sıralar Nişantaşı civarında kiralık dükkan aradığı iddia edildi.

Ücretsiz kiralık dükkan! Bir şartla!

Müteahhit Ali Alkan Eğilmez Karaman'da 7 katlı site ve önüne bir dükkan inşa etti. Dükkanı fırıncıya kiralamak isteyen müteahhit site sakinleri ile karşı karşıya kaldı. 

Osmanbey'de her iki binadan biri kiralık!

Osmanbey'de kiralık ilanların sayısı gün geçtikçe arttı. Tekstil sektörünün kalbinin attığı semtte esnaf dükkan kapatıyor. Üreticilerin bir çoğu yeni adreslerini Merter olarak belirledi.

TİGEM Ankara Yenimahalle kiralık dükkan ihalesi iptal edildi!

22 Ağustos'ta yapılacak TİGEM Ankara Yenimahalle kiralık dükkan ihalesi iptal edildi. İptal duyurusu bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı..

TİGEM'den Ankara Yenimahalle'de kiralık dükkan ihalesi!

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Ankara Yenimahalle İlçesi Atatürk Orman Çiftliği Mahallesi'nde bulunan toplam 23 bin 525 metrekarelik alanı 5 yıllığına kiraya verecek.

Esnaf, İstiklal Caddesi'ni boşaltıyor!

İstanbul'un en ünlü caddesi İstiklal'de devam eden şantiye çalışmaları esnafın kepenk kapatmasına neden oldu. Bölgede, kiralık dükkan ilanların sayısı gittikçe artıyor.

Bodrum'da kiralık ve satılık dükkan ilanları arttı!

Kötü bir turizm sezonunun ardından ülke gündeminde son yaşanan son olaylar sonrası 2017 turizm sezonu öncesi bazı esnaf ve vatandaşlar karamsarlığa düşerken, çok sayıda işyerinin önüne asılan "Kiralık" ve "Satılık" ilanları ise dikkat çekiyor.

Kadıköy Belediyesi'nden 3 yıllığına kiralık dükkan!

İstanbul Kadıköy Belediye Başkanlığı, İstanbul Kadıköy ilçesinde Suadiye Mahallesi,Suadiye Camii Sokak'ta yer alan 1 nolu dükkanı 3 yıllığına kiraya verecek. Dükkanın aylık kira bedeli 3 bin 520 TL olarak belirlendi.

Adana Atatürk Caddesi'ndeki bütün dükkanlar kiralık!

Ailelerin de gitmesiyle İncirlik'te neredeyse açık dükkan kalmadı. Atatürk Caddesi'nin bir bölümünde bulunan yaklaşık 70 esnaftan sadece 3 tanesi açık. Açık olmayanların camlarında da kiralık yazıyor.

Bağdat Caddesi'nde 30 dükkan boşaldı!

Perakendenin gözbebeği, alışverişin en önemli caddelerinden biri olan İstanbul Kadıköy’deki Bağdat Caddesi son bir yıl içinde ciddi bir sıkıntıya girdi.Yıllardan beri ilk defa caddede 30’a yakın boş dükkan satılık veya kiralık tabelasıyla müşteri bekliyor

Bağdat Caddesi'ndeki yenilenen binalarda dükkan fiyatları 3'e katlandı!

İstanbul’un en ünlü alışveriş caddelerinden Bağdat Caddesi’nde kiralık dükkan enflasyonu yaşanıyor. Yeniler yüksek fiyatları, eskiler ise yıkım korkusu nedeniyle kiracı bulmakta zorlanıyor. Yenilenen binalardaki dükkan kiraları üçe katlandı…

1987 yılında Kapalıçarşı'da 350.000 liraya kiralık dükkan!

Reşat Altın'ın 109 bin 702 liraya satıldığı 1987 yılında, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kapalıçarşı Sandal Bedesteni'nde bulunan bir dükkanı aylık 350 bin lira bedel üzerinden 1 yıl süreyle kiraya verecekmiş.

doğubank kiralık dükkan

doğubank kiralık dükkan doğubank kiralık dükkan

İstanbul'un tarihi semtlerine ilgi her geçen gün artıyor. Beyoğlu, Balat'ta olduğu gibi adeta yeniden keşfedilen bu semtler, yerli ve yabancı yatırımcıların akınına uğruyor.


Son dönemlerde imalathanelerin yavaş yavaş taşınmasıyla turizm-kültür merkezi olma yolunda ilerleyen tarihi yarımada Eminönü de bu ilgiden nasibini alıyor. Özellikle Eminönü'nün en önemli semtleri arasındaki Sultanahmet bu yönüyle öne çıkan yerler arasında. Nitekim Akıllı Emlak sayfamızda daha önce Sultanahmet'ti mercek altına almış, yerli ve yabancı birçok yatırımcının bölgede otel yapmak için arayışta olduğunu sizlere aktarmıştık.


Son dönemlerde Sultahanmet'e yakın olması nedeniyle yatırımcıların yakın markaja aldığı yerlerden biri de Sirkeci.  Meydan Emlak'tan Mahmut Dolu, yerli ve yabancı birçok yatırımcının turizm amaçlı yatırım yapmak için Sirkeci'de...