Dördüz doğuan kadına ev

Dördüz doğuan kadına ev

Orta Asya ülkesi Tacikistan'da tek seferde dört çocuk doğuran anneye, Devlet Başkanı İmamali Rahman tarafından daire hediye edildi. Tacikistan basınında yer alan habere göre, Macnunova, başkent Duşanbe'nin Sino ilçesinde oturuyor.

Merkez Bankası'nın dördüncü dolar müdahalesinin büyüklüğü belli oldu!

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), 13 Aralık'ta dördüncü doğrudan döviz müdahalesinin boyutunu açıkladı.

Ahmet Dördüncü: AVM sektörü salgından çok kötü etkilendi!

Vodafone CEO Club toplantısına katılan Akkök Holding CEO'su Ahmet Dördüncü, pandeminin gayrimenkul ve AVM sektörüne ilişkin etkilerine yönelik açıklamalarda bulundu. 

Kentsel dönüşüm çalışmaları vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına göre yürütülecek!

AK Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kentsel dönüşüm çalışmaları bölgelerin özelliklerine ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına göre yürütülecek" dedi

Akbank konut kredisi faiz oranını 0,95’e düşürdü!

Akbank, konut kredisi faiz oranını tüm vadelerde ve herhangi bir tutar sınırı olmaksızın yüzde 0,95'e düşürdü. Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz ise konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Kuveyt Türk konutta kar oranını yüzde 0,89’a düşürdü!

Kuveyt Türk, koşulsuz şartsız 120 aya kadar vade seçeneklerinde konut finansmanı kâr oranını yüzde 0,94’e düşürdü. Banka, konut alacaklara yeni bir fırsat sağladı.

Doğa Koleji dördüncü kez satışa çıktı!

Doğa Koleji'nin dördüncü kere satış sürecine çıkarıldı. Doğa Koleji'ne talip olanlar arasında Süzer Grubu'da yer alıyor. Süzer Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Baran Süzer, konu ile ilgili “Pazarlıklar devam ediyor. Olmama ihtimali de büyük” diye konuştu...

Emlak kralı Mehmet Nuri Müftüoğlu’nun serveti çocuklarını birbirine düşürdü!

Mehmet Nuri Müftüoğlu’nun serveti çocuklarını birbirine düşürdü. Büyük abla ve ağabeye dava açan 3 kardeş, alzheimer olan babalarına ait, 22 milyon lirasına ve arsalarına haksız yolla sahip olunduğunu iddia etti...

Üç kamu bankası taşıt kredisi faiz oranlarını düşürdü!

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank yaptıkları ortak çalışma ile Türkiye'de üretilen binek ve ticari taşıtlar için kredi faizini aylık yüzde 0.49-0.69 aralığına düşürdü.

İNG Bank konut kredisi faizlerini 5 puan düşürdü!

İNG konut kredisi faiz oranlarında indirim uyguladı. Banka bugün gerçekleştirdiği indirim ile konut kredisi faizlerini 5 puan daha düşürdü. Banka kampanyalı konut kredisi için en düşük faiz oranına sahip özel banka oldu.

HalkBank vefa kredi faizlerini düşürdü!

HalkBank şehit ve gazi yakınlarına sunduğu Vefa Konut Kredisi ve Vefa İhtiyaç kredisi faiz oranlarını düşürdü…

7 banka daha konut kredi faiz oranlarını düşürdü!

2019’da konut kredisi faiz oranlarının düşüşü hız kesmeden devam ediyor. Hareketli başlayan Ocak ayının ardından Şubatın ilk haftasında da 7 banka daha konut kredisi faiz oranlarını düşürdü.

Enka İnşaat dördüncü kez hisse geri alımına çıkıyor!

Enka İnşaat, bu yıl dördüncü kez pay geri alım kararını açıkladı. Yönetim Kurulu tarafından şirketin genel müdür yardımcısına geri alım işlemleri için yetki verilirken 5 milyon adede kadar hisse için en fazla 50 milyon TL fon ayrılacağı dile getirdi. 

Fadıl Akgündüz: Doğu hayat bulacak, Türkiye kalkınacak!

Bayrampaşa’daki Caprice Gold ile Maldivler’deki Caprice Maldivler projelerinde devre mülk satışı ile 349 kişiyi dolandırdığı iddia edilen işadamı Fadıl Akgündüz ve yeğeni Mehmet Salih Obut, tahliye edilirken Akgündüz'ün ilk sözü “Doğu hayat bulacak, Türkiye kalkınacak” oldu.

Dördüz doğuan kadına ev Haberi

Dördüz doğuan kadına ev

Tacikistan'da 4 Şubat'ta dört çocuk doğuran Gülşan Macnunova'ya daire hediye edileceği müjdesi verildi.


Tacikistan basınında yer alan habere göre, Macnunova, başkent Duşanbe'nin Sino ilçesinde oturuyor. Tacikistan Devlet Başkanlığı Basın Sözcüsü Abdufattoh Şarifzoda, bir erkek ve üç kız çocuğu dünyaya getiren 26 yaşındaki anne Macnunova'yı, Devlet Başkanı Rahman'ın talimatıyla Tacikistan Başbakan Yardımcısı Marhabo Cabbori ve Tacikistan Başbakanlığı'na bağlı Aile ve Kadın Cemiyeti Başkanı Mahfirat Hidirova'nın ziyaret ettiğini söyledi. 


Şarifzoda konuyla ilgili açıklamasında, "Başbakan Yardımcısı Cabbori dört çocuklu anneye Devlet Başkanı tarafından üç odalı bir daire hediye edileceğinin müjdesini verdi" dedi. Aynı günde dört çocuk sahibi olan ailenin, 20 Mart Nevruz Bayramı'nda yeni dairesine kavuşacağı...