Dragos Park Maltepe satılık

Dragos Park Maltepe satılık

Kızılay Derneği Genel Başkanı Tekin Küçükali, Kızılay'daki binalarının 8 yıldır hizmete sokulamadığı için 35 milyon doları aşkın kira gelirinden mahrum kaldıklarını belirtti.

Ema Turkey Dragos Park Plaza'ya taşındı!

1990 yılından itibaren yüksek teknoloji ile tecrübeli kadrosuyla çalışmalarına tam gaz devam eden Ema Turkey, Dragos Park Plaza'ya taşındı.

Deluxia Park Maltepe ev fiyatları!

Peşin ya da banka kredili ödemelerde yüzde 15 indirim sağlanan Deluxia Park Maltepe ev fiyatları 402 bin 200 TL'den başlıyor. Proje 364 daire ve 34 ofisten meydana geliyor.

Başyazıcı Grubu'ndan Maltepe'ye 70 milyon TL'lik proje!

Kayseri'nin köklü gayrimenkul firmalarından olan Başyazıcı Grubu projeleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Firma, 'Başyapıt Dragos'u Maltepe'de hayata geçiriyor.

Yunus Emre Ekşi emlak portföyünü 27 Nisan'da tanıtacak!

RE-MAX Pusula'dan Yunus Emre Ekşi, 27 Nisan'da Dragos Park Plaza'da portföylerini tanıtacağı bir davet verecek.

Maltepe'ye 35 dönümlük kent park geliyor!

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Cevizli Mahallesi’nde yapılması planlanan kent parkın temelinin sonbaharda atılacağını söyledi. Kılıç, "Bu bölgede atıl olarak bekleyen 35 dönümlük alana dev bir kent parkı inşa edeceğiz" dedi

Maltepe'ye dev kent parkı inşa ediliyor!

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Cevizli Mahallesi’nde atıl olarak bekleyen 35 dönümlük alana dev bir kent parkı inşa edeceklerini belirterek, 'Projeye karşı çıkanlar var. Bu parkın kime ne zararı olabilir ki?' diye sordu.

Maltepe Cevizli’ye dev şehir parkı geliyor!

TOKİ ve Maltepe Belediyesi arasında sağlanan uzlaşmayla, Cevizli Mahallesi’nde yıllarca kurban satış pazarı olarak kullanılan araziye dev bir şehir park yapılacak.

Nuvo Dragos Maltepe ev fiyatları!

Nuvo Dragos Maltepe ev fiyatları 340 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Özderici GYO imzasını taşıyan Nuvo Dragos Evleri'nde 2. etap teslimleri bu yıl sonunda yapılıyor...

Çankaya Maltepe Park AVM satılamadı!

Çankaya Belediye Başkanlığı tarafından satışa çıkarılan Maltepe Park Alışveriş Merkezi'nin ihalesi bugün gerçekleştirildi. 91 milyon TL'ye satışa çıkarılan ihaleye hiç teklif gelmedi.

Çankaya Maltepe Park AVM satışa çıktı!

Çankaya Belediye Başkanlığı, Maltepe Park AVM'yi satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkulün satış bedeli 91 milyon TL olarak belirlendi. İhalesi 29 Mart 2016 tarihinde gerçekleşecek.

Özderici GYO Maltepe Nuvo Dragos Evleri Değerleme raporunu yayınladı!

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamaya göre Özderici GYO Maltepe Nuvo Dragos Evleri Değerleme raporunu yayınladı.

Maltepe’ye Çin Parkı geliyor!

Çin’in 600 yıllık Taizhou kentinden gelen bir heyeti makamında ağırlayan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Maltepe’ye Çin Parkı yapılacağını açıkladı, Kılıç “Maltepe Türkiye’nin dünyaya açılan yüzü olacak” dedi

Carrefour Maltepe Park Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Carrefour Maltepe Park hergün sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında hizmet veriyor. Peki, Carrefour Maltepe Park Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Maltepe Park bayramda kaça kadar açık? Maltepe Park AVM bayramda kaçta açılacak?

Dragos Park Maltepe satılık Haberi

Dragos Park Maltepe satılık


Türkiye Kızılay Derneği'nin, Kızılay Meydanı'nda bulunan ve 1980'den 1990 yılına kadar çeşitli anlaşmazlıklar nedeniyle projesi uygulanamayan tesisinin yapımına 1993'te başlandı. Çok amaçlı iş merkezi olarak tasarlanan ve 2 bin 600 metre kare kullanım alanına sahip bina 1999'da yap-işlet-devret ve kiralama modeli ile çıkılan ihalede en uygun teklifi veren Beğendik tarafından kiralandı. Tesisin 20 ay içinde yapılması öngörülüyordu. Firma sözleşme uyarınca derneğe ayda 590 bin ABD Doları ödemeyi kabul etti. Ancak derneğin Beğendik ile yaptığı sözleşmeyi feshetmesi üzerine konu yargıya taşındı. Binadan elde edilecek gelirin, Türkiye'deki ve dünyanın herhangi bir yerindeki ihtiyaç sahiplerine yardım amaçlı kullanılmasının hedeflendiğini dile getiren Başkan Tekin...