Dumankaya İnşaat Cadde Kurtköy

Dumankaya İnşaat Cadde Kurtköy

İstanbul Anadolu yakası Kurtköy Pendik bölgesinde yaşama geçirilen Dumankaya Cadde ne zaman teslim sorusuna yanıt olarak hemen teslim deniliyor. Projede yer alan dairelerin satışları devam ediyor...

Dumankaya Cadde'de daire fiyatları 225 bin liradan başlıyor!

Dumankaya İnşaat’ın, İstanbul’un yatırım değeri en yüksek semtlerinden Kurtköy’de yer alan Dumankaya Cadde projesinde daire teslimleri başladı...

Dumankaya İnşaat Cadde Kurtköy'de 225 bin liraya!

Banka kredisi ile ödemenin yapılabildiği Dumankaya İnşaat Cadde Kurtköy projesinde yer alan 1+1 home ofis dairelerin fiyatları 225 bin liradan başlıyor...

Ritim İstanbul Dumankaya İnşaat projesi iletişim!

Ritim İstanbul Dumankaya İnşaat projesi iletişim için satış ofisi telefon numarası olan 0216 511 58 00 bu numara ile irtibata geçebilirsiniz.

Dumankaya İnşaat kampanyasında son gün!

Dumankaya İnşaat'ın küçük taksitlerle herkesi kolayca ev sahibi yapacak fırsatları hayata geçirdiği kampanyasında bugün son gün.

Uğur Dumankaya inşaat sektörü hakkında uyarıda bulundu!

Dumankaya İnşaat’ın patronu Uğur Dumankaya, son yıllarda her isteyenin inşaat sektörüne girmesiyle şehirlerin kimliklerinin kaybolduğuna işaret ederek, bunun faturasının büyük olacağı uyarısında bulundu.

Dumankaya İnşaat'ın yabancıya konut satışı yüzde 82 arttı!

İran'a yapılan mevcut uygulamaların hafifletilmesi inşaat firmalarına umut oldu. Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya,İran'a yapılan uygulamaların hafifletilmesiyle bölgenin hareketleneceğini söyledi.

Ritim İstanbul Dumankaya İnşaat satılık!

Ritim İstanbul Dumankaya İnşaat satılık daire tipleri arasında 1+1'den 5+1'e kadar farklı seçenekler yer alıyor. Aylık taksitlerin 2 bin 675 TL'den başladığı proje satışlar devam ediyor.

FORTUNE 500 Türkiye'de Dumankaya İnşaat 224. sırada!

FORTUNE 500 Türkiye’nin Temmuz 2015’te açıklanan 2014 sonuçlarına göre Dumankaya İnşaat, Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında 224. sırada yer aldı.

Dumankaya İnşaat Fortune 500 Türkiye listesinde 224. sırada!

Dumankaya İnşaat, en büyüklerin belirlendiği Fortune 500 Türkiye listesinde 224. sıraya yerleşti. Şirket, faiz ve vergi öncesi kazananı yüzde 886,2 artırarak 'En Hızlı Büyüyen Şirketler' listesinde kazancını en çok artıran 5. şirket oldu.

Dumankaya İnşaat yatırımlarıyla sürdürülebilir kalite anlayışını geliştiriyor!

Dumankaya İnşaat, Dumankaya Dünyası farkıyla oturumculara eşsiz bir konfor imkânı sunarken yatırımcılar için de kazandıran projeler hayata geçirmeye devam ediyor.

Dumankaya İnşaat projelerine yabancı ilgisi arttı!

Dumankaya İnşaat yaptığı projelere yabancı ilgisi arttı. Konu ile ilgili bilgi veren şirket yetkilileri, Al Mazaya ile yapılan ortaklık çerçevesinde Kuveyt'te görücüye çıkan Ritim İstanbul'da yabana alımlar yapıldığını söyledi.

Dumankaya İnşaat çalışanları Annemin Lezzetleri kitabı için mutfağa girdi!

Dumankaya İnşaat çalışanları, Anneler Günü kapsamında hayata geçirilmesi planlanan “Annemin Lezzetleri” kitabı için anneleri ile mutfağa girdi, en özel anne tariflerini yaptı.

Dumankaya İnşaat ticari üniteleri ile yatırım fırsatı sunuyor!

Dumankaya İnşaat’ın projelerinde bulunan ticari üniteler bölgenin ticari hareketliliğini artırması sebebiyle yatırımcılar açısından önemli yatırım fırsatları sunarken, bireylerin sosyal yaşamlarında da anlamlı bir değer ortaya koyuyor.

Dumankaya İnşaat Adres Sancaktepe'de 2. etap satışta!

Dumankaya İnşaat, 1. etap satışları kısa sürede tamamlanan projenin 2. etabını satışa çıkardı. Adres konseptli projelerin sonuncusu Adres Sancaktepe’deki yatırımcılar, ön satış döneminde projeye yoğun ilgi gösterdi.

Dumankaya İnşaat Flex Office projesi!

Yarın görücüye çıkacak olan Dumankaya İnşaat Flex Office projesi home ofislerden oluşuyor. İstanbul Bahçeşehir'de inşa edilen projede ofis fiyatları ön satışlara özel olarak 106 bin TL'den başlıyor.

Dumankaya İnşaat Cadde Kurtköy

Dumankaya İnşaat Cadde Kurtköy Dumankaya İnşaat Cadde Kurtköy

Konut sahibi olmak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği Dumankaya Cadde projesi, Dumankaya İnşaat imzasıyla yükseliyor. Dumankaya Cadde ne zaman teslim sorusunun cevabına haberimizden ulaşabilirsiniz.


İstanbul Anadolu yakası Kurtköy Pendik bölgesinde yaşama geçirilen Dumankaya Cadde, 23 bin metrekare inşaat alanı üzerinde inşa ediliyor. Projede yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanılıyor.


1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon konut alternatiflerinden meydana gelen Pendik Dumankaya Cadde, 10 katlı 3 bloktan oluşuyor. Dumankaya Cadde ne zaman teslim sorusuna cevap vermeden önce fiyat bilgilerinden bahsedelim.Dumankaya Cadde Pendik'te; 1+1 dairelerin fiyatları 227 bin TL'den, 2+1 dairelerin fiyatları 283 bin TL'den, home ofislerin fiyatları 225 bin TL'den başlayarak değişiyor.


Sosyal donatı alanları arasında; basketbol sahası, voleybol sahası, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi,...