dünyanın en pahalı evi nerede

dünyanın en pahalı evi nerede

ABD'li film yapımcısı Nile Niami tarafından yaptırılan One, 2018'de tamamlanacak. ABD'nin Bel-Air bölgesindeki en yüksek tepeye kurulan evin fiyatı 500 milyon dolar olarak belirtiliyor.

İşte New York'taki dünyanın en pahalı evi!

New York Eyaleti'nin Hamptons bölgesinde 175 milyon dolara satışı gerçekleştirilen ev, "dünyanın en pahalı evi ünvanını" kazandı. İşte muhteşem evin görüntüleri..

Dünyanın en pahalı evi 301 milyon dolara satıldı!

Fransa'nın başkenti Paris'te bulunan The Chateau Louis XIV isimli şato 301 milyon dolara (883 milyon 864 bin TL) satıldı.

İşte dünyanın en pahalı 25 evi!

Milyarderlerin nasıl evlerde yaşadığını hiç düşündünüz mü? Business İnsider, dünyanın 25 farklı ülkesinde satışta olan en pahalı evleri sıraladı. İşte dünyanın en pahalı 25 evi...

İşte dünyanın en pahalı evlerinin fiyatları!

Milyonlarca insanın hayalini kurduğu evler, tasarımları ve konumlarının yanı sıra fiyat etiketleriyle de dikkatleri çekiyor. İşte 25 ülkeden fiyatlarıyla dikkat çeken, dünyanın en pahalı konutları...

Dünyanın en pahalı evi 1.58 milyar dolar!

Londra'da milyonerlerin yaşadığı Kensington bölgesinde Upper Gardens, evlerine dahil olan bir malikane 1,58 milyar dolar dolardan satışa çıkarılacak dünyanın en pahalı evi unvanını aldı.

Hong Kong'ta bulunan dünyanın en pahalı evi 230 milyon TL'ye satılıyor!

Çinli bir firma tarafından satışa çıkarılan dünyanın en pahalı evine 230 milyon TL bedel biçildi. Brüt 440 metrekare olan dairede asansör, jakuzi ve yüzme havuzu bulunuyor.

Koronavirüs dünyanın en pahalı şehirleri sıralamasını değiştirebilir!

Koronavirüs salgınının tam anlamıyla etkisini göstermesinden sonra dünyanın en pahalı şehirleri sıralaması da değişebilir...

Dünyanın en güzel ve en pahalı 10 evi!

Ev insanın en çok huzur bulduğu, rahat ettiği yerdir. Ancak bazı evler ihtiyacın ötesine geçmiş durumda. İşte dünyanın en güzel ve en pahalı 10 evi...

Dünyanın en pahalı satılık evleri!

Dünyanın dört bir yanında yüz milyonlarca dolarlık evler satılığa çıkıyor. Bazı evler fiyatları nedeniyle 3-4 yılda alıcı bulabiliyor. İstanbul'daki Tophane Müşiri Zeki Paşa Yalısı'da dünyadaki en pahalı satılık evler listesinde yer aldı.

İstanbul dünyanın en pahalı 154’üncü kenti oldu!

Yabancılar için dünyanın en pahalı kentleri açıklandı. Buna göre yaşam maliyetinin en yüksek olduğu 154'üncü ülke İstanbul oldu. İstanbul geçen sene listeye 163 sıradan girmişti. 

Dünyanın en pahalı 16 gökdeleni belli oldu! 

HowMuch tarafından dünyanın en pahalı gökdelenleri açıklandı. İşte dudak uçuklatan rakamlardaki fiyatlara inşa edilmiş devasa gökdelenler...

Dünyanın en pahalı evleri belli oldu!

Dünyanın en pahalı evleri belli oldu. Listede Türkiye’den ise Rumeli Hisarı’nda konumlanan Zeki Paşa Yalısı var. Açıklanan fiyat ise 95 milyon dolar. Tarihi Zeki Paşa Yalısı’nın toplam 23 odası, 4 salonu, 8 banyosu bulunuyor. 

Dünyanın en pahalı binaları ve değerleri!

Milyarlarca dolara mal edilen binalar için inşaat şirketleri servet harcıyor. Bölgenin merkezi konumunda bulunan binaların değerleri dudak uçuklatıyor. İşte dünyanın en pahalı binaları ve değerleri...

Dünyanın en pahalı 10 stadyumu!

Dünyanın en pahalı statları açıklandı. Yaklaşık 9 milyar 97 milyon TL'ye inşa edilen Krestocsky Stadıum geçen yıl kapılarını açıldı.

Dünyanın en pahalı gökdeleni Lahta Center Türklerin eseri!

St.Petersburg’da Rönesans İnşaat’ın ana müteahhidi olduğu, “Lahta Center”, Dubai’deki Burj Khalifa’yı geride bırakarak dünyanın en yüksek maliyetli gökdeleni oldu.

Dünyanın en pahalı evleri belli oldu!

Uluslararası bir emlak listeleri veritabanı olan Point2Homes, 28 ülke kapsamında dünyanın en pahallı evlerini açıkladı. İşte dudak uçuklatan fiyata satılan o evler...

İşte dünyanın en pahalı 10 caddesi!

Cushman & Wakefield dünyanın en pahalı 10 caddesi listesini yayınlandı. Dünyanın en pahalı caddesi olarak New York 5. Cadde gösterildi. 5. Cadde'de metrekare fiyatı 29 bin 822 Euro...

Dünyanın en pahalı evini Prens Muhammed bin Selman almış!

Fransa'nın Paris şehrinde yer alan The Chateau Louis XIV isimli şatosunu  Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman satın almış. Prens Selman dünyanın en pahalı evi için 301 milyon dolar ödemiş. 

Dünyanın en pahalı kral dairesi: Royal Penthouse Süit!

Dünyanın en pahalı kral dairesi Cenevre'deki President Wilson Hotel'in çatı katında bulunan 1700 metrekarelik ‘kurşun geçirmez’ kral dairesi olarak kayıtlara geçti..

dünyanın en pahalı evi nerede

dünyanın en pahalı evi nerede dünyanın en pahalı evi nerede

500 milyon dolarlık "One" (Bir) isimli ev bitme aşamasına geldi. ABD'nin Los Angeles kendine yakın Bel-Air bölgesindeki en yüksek tepeye kurulan ev lükste sınır tanımıyor.

ABD'li film yapımcısı Nile Niami tarafından yaptırılan One, 9 bin 290 metrakare kapalı alana sahip. Yapımına 4 yıl önce başlanan One, 2018 yılı içerisinde tamamlanacak. 

Los Angeles One evinde, 20 yatak odası, 30 banyo, 30 araçlık garaj, 40 kişilik sinema, 5 havuz ve sadece denizanalarının yüzdüğü akvaryum da bulunuyor. Evdeki altın zürafa heykeli, otomatik kahve musluğu, şampanla mahzeni ve 2 katlı şelale de dikket çekiyor.

Sözcü Gazetesi'nde yer alan habere göre; ABD'de bugüne kadar satılan en pahalı ev, Hamtons'ta 137 milyon dolara alıcı bulmuştu. Bu evin bedeli ise 500 milyon dolar...