edip iplik

edip iplik

Bağcılar'da gerçekleştirdiği '212 İstanbul' adlı alışveriş merkezi için 100 yabancı fonun kapısını çaldığı Edip İplik, Morgan Stanley'e çoğunluk hisselerini satma konusunda görüşmelere başladı. Firma bağlı bulunduğu Akın Grubu'nun Merter'deki arazisi üzer

Edip İplik`e Aareal`den 95 milyon euro kredi

Edip İplik Sanayi ve Ticaret A.Ş. bağlı ortaklığı Edip Uluslararası Gayrimenkul için Aareal Bank ile 95 milyon euroluk proje kredisi imzaladı.

İkitelli'ye bir otel de Pagi Örme getirdi

Pagi'nin İkitelli'de inşaatını sürdürdüğü otel 2008 sonbaharında faaliyete geçecek. Şirket, işletme için ise Courtyard by Marriott ile 20 yıllığına anlaştı.

Ağaoğlu ve Edip İplik'ten Basın Ekspress Yolu'nda satılık otel!

Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun, 212 AVM yatırımcısı Edip İplik'e ait olan arsa üzerine inşa ettiği bu oteli satılığa çıkardığı bilgisine ulaştık. Ağaoğlu ve Edip iplik'in ortak mülkü olan otel, 138 odalı ve tamamlanmamış olarak satışa çıkarıldı.

Edip Gayrimenkul kar payı dağıtımı kararını açıkladı!

Edip Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş., Kar Payı Dağıtımına İlişkin Yönetim Kurulu kararını Kamu Aydınlatma Platformu'nda paylaştı.

Edip Gayrimenkul Yatırım, Bağımsız Denetim Şirketini seçti!

Edip Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş., Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş.'yi bağımsız denetim şirketi olarak seçtiğini açıkladı.

Edip Gayrimenkul Yatırım'dan kar payı açıklaması!

Edip Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş., Genel Kurul onayına sunulacak kar payı dağıtım kararı ile ilgili Kamu Aydınlatma Platformu'na açıklama yaptı. İşte açıklama...

Edip Gayrimenkul Yatırım 2014 yılının finansal tablolarını yayınladı!

Edip Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret AŞ., 31 Aralık 2014 tarihi itibarıyla hazırlanan finansal tablolar ve dipnotları ile bağımsız denetim raporunu Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi.

Edip Gayrimenkul Yatırım faaliyet raporu!

Edip Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş., 2014 yılına ait faaliyet raporunu Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi. İşte şirketten KAP'a bildirilen 2014 yılı faaliyet raporu...

Ceyhan'da icradan 4.3 milyon TL'ye iplik fabrikası!

Adana Ceyhan'da bulunan 14333 metrekare yüzölçümüne sahip iplik fabrikası Ceyhan İcra Dairesi tarafından 13 Nisan 2015 günü 10:00 ile 10:10 arası satışa çıkarılıyor.

Edip Gayrimenkul 212 İstanbul AVM'nin değerleme raporunu yayınladı!

Edip Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş., KAP ' a açıklamada bulundu. Açıklama 212 İstanbul Alışveriş Merkezi ' nin değerleme raporunun yayınladığını içeriyor.

Edip Gayrimenkul Lüleburgaz'daki tesislerin değerleme raporunu yayınladı!

Edip Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş., Lüleburgaz - Kırklareli bölgesinde bulunan tesislerinin değerleme raporunu yayınladı.

Edip Gayrimenkul'den Lüleburgaz'daki 17 parselin değerleme raporu!

Edip Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. yaklaşık yüzde 49 hissesine sahip olduğu Lüleburgaz Merkez / Durak Mahallesi mevkiinde bulunan 17 adet parsele ait değerleme raporunu yayınladı.

Ahmet Edip Uğur: Bu yıl 1000 kilometre yol yapacağız!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Balıkesir ’in uyduda yayınlanan bölge televizyon kanallarından Ege Türk Tv’ de katıldığı programda önemli açıklamalar yaptı.

Göveçlik İplik Fabrikası'nın konut alanı olmasına tepki!

DENÎZLİ Merkezefendi'de 7 yıl önce kapanan Göveçlik İplik Fabrikasının geçen 13 Kasım'da Naturel Gayrimenkul tarafından satın alınan 98 bin metrekarelik arazisinin sanayiden konut alanına dönüştürülmesine tepki geldi..

Kepez'de Dokuma İplik Fabrikası açılıyor!

Kepez Belediyesi liderliğinde Dokuma iplik Fabrikası'nın park alanı üzerinde fikir projesi amacıyla sivil toplum kuruluşları, üniversite, esnaf ve ticaret odaları ile siyasi partilerin temsilcilerinden oluşan çalışma grubu ilk toplantısını gerçekleştirdi.

edip iplik

edip iplik edip iplik

Bağcılar'da eski fabrikasının arazisi üzerinde gerçekleştirdiği 212 İstanbul Alışveriş merkezi için 100'e yakın yabancı fonun kapısını çaldığı Edip İplik, Morgan Stanley'e çoğunluk hisselerini satmak konusunda görüşmelere başladı. Morgan Stanley'in satın alacağı hisse oranının 6 hafta içinde tespit edileceğini belirten Edip İplik Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Koç, bu ortaklığın yeni projelerde de sürebileceğine dikkat çekerek, "Buradaki anlaşmamız direkt olarak satış değil, uzun vadede ortaklık anlaşması. Bir ortakla her türlü projeye açılabilirsiniz. Akın Grubu olarak Merter'deki yerimiz de yine bir gayrimenkul projesi için uygun olabilir. Bu proje gerçekleşebilirse yine Morgan Stanley ile ortaklık kurulabilir" dedi.
Almanya'yla görüştük: Ortaklık konusunda Morgan Stanley'in Türkiye'deki gayrimenkul geliştirme şirketi Multi Turkmall'dan bağımsız olarak direkt Almanya ile görüştüklerine...