Edirne Süloğlu toki kura çekilişi

Edirne Süloğlu toki kura çekilişi

TOKİ Edirne Süloğlu'nda yer alan 38 adet daire kurayla satılıyor. Projede 394 TL taksitle konut sahibi olabilmek mümkün. Peki TOKİ Edirne Süloğlu kurası ne zaman çekilecek?

TOKİ Edirne Süloğlu 3+1 kura sonuçları!

TOKİ Edirne Süloğlu kura çekilişi dün saat 10:00'da gerçekleşti. Toplam 78 adet konutun yer aldığı projede hak sahipleri belirlendi. İşte TOKİ Edirne Süloğlu 3+1 kura sonuçları...

Güloğlu Gayrimenkul Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güloğlu Gayrimenkul Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Gül tarafından kuruldu.

Esenyurt'ta Naim Süleymanoğlu Spor Tesisi açıldı! 

Esenyurt Belediyesi tarafından Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde inşa edilen Naim Süleymanoğlu Spor Tesisi hizmete açıldı. 

İç Mimar Mahmut Çöloğlu, ABD merkezli yapı marketi kuruyor! 

İç Mimar Mahmut Çöloğlu, ABD'de 4 depoya ve 12 dağıtım merkezine sahip yapı marketi kuruyor...

Naim Süleymanoğlu Spor Lisesi yarın açılıyor!

Sultanbeyli'de yer alan Naim Süleymanoğlu Spor Lisesi yarın Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla açılıyor.

Sıla Sapanca'dan ev aldı!

Şarkıcı Sıla Gençoğlu, Sapanca'da yazlık bir siteden ev aldı. Yeni aldığı ev ile Sıla, daha önceden kavgalı olduğu Davut Güloğlu ile komşu oldu. 

Selahattin Süleymanoğlu, Halk GYO'dan ayrıldı!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Süleymanoğlu, görevinden istifa ettiğini Halk GYO Yönetim Kurulu'na bildirdi...

Yıldırım Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi tamamlandı!

İlçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Yıldırım Belediyesi, Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi'nin inşaatını tamamladı.

Kadir Mısıroğlu'nun restoranı İBB'yi karıştırdı!

Kadir Mısıroğlu'na ait olduğu iddia edilen Üsküdar'daki Yakamoz Restoran'ın tespit edilen kaçak bölümleri ile ilgili İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne önerge verildi.

Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi açılıyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Yıldırım Belediyesi, Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi'ni hizmete açıyor.

Davut Güloğlu kazandığını inşaata yatırıyor!

Capacity’de Best FM canlı yayınıyla gerçekleşen Yasemin Şefik ile İki Koltuk’un yeni konuğu Davut Güloğlu oldu. Davut Güloğlu programda ''cebimde beş kuruş param yok ama dairelerim var'' dedi. 

Süleymanoğlu Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Süleymanoğlu Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sultangazi'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Edif Süleymanoğlu tarafından kuruldu. 

Rıdvan Fadıloğlu'ndan imar barışı uyarısı!

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Belkıs ile Burak Mahallesi’ni ziyaret etti ve kahvehanelerde bir araya gelen vatandaşlara imar barışı konusunda açıklamalar yaptı. 

Şehitkamil ticaret merkezinde inşaat sürüyor!

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Çamlıtepe Mahallesi’ne yapımı süren Şehitkamil ticaret merkezini yerinde inceledi. 

Edirne Süloğlu toki kura çekilişi Haberi

Edirne Süloğlu toki kura çekilişi

Edirne Süloğlu TOKİ Evleri için 120 veya 180 ay vade imkanı sağlanıyor. Projede 75,17 metrekare ve 106,35 metrekare büyüklüğe sahip konutlar bulunuyor. 


TOKİ Edirne Süloğlu daire fiyatları 80 bin 624 TL ile 147 bin 502 TL arasında değişiklik gösteriyor. Projede aylık taksitler 394 TL'den başlıyor. 


Dairelerin 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandığı Edirne Süloğlu TOKİ Projesi'nde 9 bin 675 TL peşinat ile ödeme yapılabiliyor. 


TOKİ Edirne Süloğlu kurası ne zaman çekilecek?


TOKİ Edirne Süloğlu kura çekilişi 25 Kasım 2015 Çarşamba günü saat 10.00 itibariyle gerçekleşecek. Kura satışları kapsamında sonuçlar açıklandığında Emlakkulisi.com'da yayınlanacak. Satış duyurusu için