04 / 07 / 2022

ege vadisi evleri satış ofisi

ege vadisi evleri satış ofisi

Ege Vadisi Sinpaş GYO ödeme koşulları kapsamında 10 bin TL peşinat veriliyor. Ankara'da yer alan Ege Vadisi projesinde ev fiyatları 321 bin TL'den başlıyor...

Sinpaş Ege Vadisi Evleri fiyatlar!

Sinpaş Ege Vadisi Evleri fiyatları 321 bin liradan başlayarak değişiyor. Ankara Oran'da inşa edilen Sinpaş Ege Vadisi Evleri projesi Ekim 2018 yılında teslim ediliyor...

Sinpaş Ege Vadisi'nin yeni etabı Vadi Apartments ön satışta! Yeni proje!

Sinpaş tarafından Ankara'nın merkezinde Çankaya Oran'da hayata geçirilen Ege Vadisi projesinin yeni etabı Vadi Apartments ön satışa çıktı. İşte projeyle ilgili merak edilen tüm detaylar...

Ege Vadisi'nin değeri belli oldu! 

Sinpaş GYO Ege Vadisi projesinin değerleme raporu yayınlandı. Peki Ege Vadisi'nin değeri ne kadar oldu? 

Ege Vadisi'nde 0.99 Sinpaş fırsatı ve 84 ay vade!

Ankara Çankaya'da hayata geçirilen Sinpaş Ege Vadisi'nde 0.99 Sinpaş fırsatı ve 84 ay vade sunuluyor.

Ege Vadisi 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ankara İli, Çankaya İlçesi, 29355 ada 1 parselde yer alan Ege Vadisi Projesine ait 688 adet bağımsız bölüme ilişkin hazırlanan değerleme raporunu yayınladı...

Ege Vadisi’nde teslimler başladı!

Ankara'da yükselen Ege Vadisi'nde teslimler başladı. Bir yatak odalı daire tipinden dört yatak odasına kadar çeşitli büyüklüklere sahip projede fiyatlar 415 bin TL'den başlıyor. 

Sinpaş'tan 180 aya 0.99 vade kampanyası!

Ege Vadisi, Aquacity Denizli ve Finans Şehir gibi projelere imza atan Sinpaş'tan yatırımcılara görülmemiş kampanya.Sinpaş yatırıcımlarına 180 aya 0.99 vade oranıyla ev sahibi olma fırsatı sunuyor. 

Ege Vadisi 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alan Ege Vadisi Projesine ilişkin hazırlanan değerleme raporunu yayınladı...

Sinpaş'tan öğretmenlere 30 bin TL'ye varan indirim!

Sinpaş, 24-30 Kasım tarihleri arasında öğretmenler ve 1. derece yakınlarına özel Finans Şehir, Altınoran, Marina Ankara, Queen Bomonti, Bursa Modern ve Ege Vadisi projelerinde 30 bin TL’ye varan indirimler sunuyor.

Ankara’yı zirvede yaşamak isteyenlerin seçimi Ege Vadisi!

Sinpaş tarafından Çaykara-Oran'da hayata geçirilen Ege Vadisi'nde Ankara’nın en uzun kumsallı havuzu, 4 mevsim kullanabileceğiniz plajı ve geniş wellness alanı, ilk ve tek Alaçatı Çarşısı, muhteşem vadi ve Ankara manzarasıyla öne çıkıyor.

Ege Vadisi'nde 60 ay vade imkanı!

Ege Vadisi projesi Ankara Çankaya-Oran’da çok özel fırsatlarla satışa sunuluyor. Ankara’yı 360 derecelik açıyla gören mükemmel manzaraya sahip projede 60 ay vade imkanı sağlanıyor. 

Ege Vadisi Sinpaş'ta yüzde 5 peşinatla!

Sinpaş GYO imzası taşıyan Ege Vadisi  projesinde 3 etap bulunuyor. Etaplar Ege, Foça ve Cunda olarak isimlendirildi..

Ege Vadisi Çankaya görseller!

"Kalbi Ege’de kalanlar için Ankara’da eşsiz bir Ege yaşamı başlıyor" sloganı ile tanıtılan Ege Vadisi'nde Ege, Foça ve Cunda olarak 3 etap bulunuyor..

Sinpaş Ege Vadisi'nde 84 ay 0 faiz fırsatı!

3 etaptan meydana gelen Çankaya Ege Vadisi'nde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde daire tipleri sunuluyor. Proje gün ışığını içine alan açılır kapanır sistemiyle Ankara’nın en uzun kumsallı havuzuna sahip..

ege vadisi evleri satış ofisi Haberi

ege vadisi evleri satış ofisi


1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin sunulduğu Ege Vadisi projesi Sinpaş GYO tarafından inşa ediliyor. Ege Vadisi projesi 26 bin 900 metrekare alanda hayata geçiriliyor.


Ankara Çankaya ilçesine bağlı Oran'da yükselen Ege Vadisi Evleri projesinde daireler Ekim 2018'de teslim ediliyor. Ege Vadisi projesinde fiyatlar 321 bin TL ile 1 milyon 430 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.Ege Vadisi Sinpaş GYO ödeme koşulları!


Ege Vadisi Sinpaş GYO ödeme koşulları kapsamında 10 bin TL peşinat verildikten sonra, toplam tutarın yüzde 10 kısmı 3 ay sonra, yüzde 20 kısmı 12 ay sonra, yüzde 40 kısmı 24 ay sonra veriliyor. Kalan konut bedeli 40 ay taksitli olarak ödeniyor.


887 adet konuttan oluşan Sinpaş Ege Vadisi projesinde daire büyüklükleri 73 metrekareden başlayarak değişiyor. Ege Vadisi projesinde...