Ego Genel Müdürlüğü

Ego Genel Müdürlüğü

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nde, Sıhhiye'deki EGO Genel Müdürlüğü'ne ait 37 dönümlük kampusun Başkentgaz tarafından 2 yıl sürüyle bedelsiz kullanılması ve bu süre sonunda alanı boşaltması kararı alındı.

Akıllı Ulaşım Sistemi EGO CEP’te projesi ödül aldı!

Ankara Büyükşehir Belediyesi, günümüz teknolojik gelişmelerine orantılı olarak uygulamaya koyduğu yenilikçi projelerden biriyle daha uluslararası alanda ödüle layık görüldü. “En umut vaat eden e-devlet ödülü” aldı.

Mamak Belediye Başkanlığı hanımlar lokali yaptıracak!

Mamak Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğü, Başak Mahallesine, hanımlar lokali inşaatı yaptırmak üzere ihale açtı

Ankara Sıhhiye'deki EGO Genel Müdürlüğü'nün kampüsü boşaltılacak!

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nde, Sıhhiye'deki EGO Genel Müdürlüğü'ne ait 37 dönümlük kampusun Başkentgaz tarafından 2 yıl sürüyle bedelsiz kullanılması ve bu süre sonunda alanı boşaltması kararı alındı.

Orman Genel Müdürlüğü'nden Mahmud Efendi Külliyesi açıklaması!

Orman Genel Müdürlüğü, bugün bazı basın yayın organlarında yer alan "Mahmud Efendi Külliyesi Yıkım Kararı" başlıklı haberlerle ilgi açıklama yaparak ihaleyle ilgili detaylara yer verildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Keçiören'deki binasından taşınıyor mu?

Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı’nı yönettiği ve Meteoroloji Genel Müdürlüğü’ne devredilen bina boşaltılıyor. Meteoroloji binası, şehrin göbeğinde, büyük kısmı orman olan 136 dönümlük arazide bulunuyor.

OSKİ Genel Müdürlüğü binası yenilendi!

OSKİ Genel Müdürlüğü, Bolaman’da bulunan ek hizmet binasında sürdürdüğü bakım ve onarım çalışmalarını tamamladı. Bina, gerçekleştirilen tadilat ve restorasyon çalışmaları ile modern bir görünüme kavuşturuldu...

Elazığ Karayolları Genel Müdürlüğü yapım ihalesi Gülsan İnşaat'ın!

BÖLGE Müdürlüğü-8.Bölge Elazığ Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Karayolları Genel Müdürlüğü 2014/161941 ihale numarasıyla ihaleye çıkarttığı yapım ihalesini açık ihale usulü ile gerçekleştirdi.

İSKİ Genel Müdürlüğü yapım ihalesi tamamlandı!

İSTANBUL Su Kanal İdaresi İSKİ Genel Müdürlüğü 2014/ 164074 ihale numarasıyla ihaleye çıkarttığı yapım ihalesini açık ihale usulü ile gerçekleştirdi.

Petrol İşleri Genel Müdürlüğü'nden petrol arama ve işletme ruhsatı kararı!

Petrol İşleri Genel Müdürlüğü, 2 ayrı firmaya beşer yıl süre ile toplam yedi adet petrol arama ruhsatı, ortak olan 3 firmaya ise sekiz yıl süreyle bir petrol işletme ruhsatı verdi.

EGO ile Aselsan arasında dev işbirliği!

Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü ile ASELSAN arasında imzalanan protokol çerçevesinde Milli Metro yapımının en önemli ayağı olan "Milli Ulaşım ve Güvenlik Sistemleri Projesi"nde işbirliği yapılacak.

EGO ve Aselsan arasında milli metro sistemleri için imzalar atıldı!

Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü ile ASELSAN arasında "Milli Metro" ve güvenlik sistemlerinin yapımı için imzalar atıldı.

Karayolları Genel Müdürlüğü Trabzon yapım ihalesi sonuçlandı!

Karayolları Bölge Müdürlüğü 10.Bölge Trabzon Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Karayolları Genel Müdürlüğü 2014/ 54803 ihale numarasıyla ihaleye çıkarttığı yapım ihalesini açık ihale usulü ile gerçekleştirdi.

İSU Genel Müdürlüğü yapım ihalesi tamamlandı!

KOCAELİ Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü 2014/ 106056 ihale numarasıyla ihaleye çıkarttığı yapım ihalesini açık ihale usulü ile gerçekleştirdi..

Orman Genel Müdürlüğü taşınmazları satıp kiraya verebilecek!

ORMAN Genel Müdürlüğü'nün "OGM Taşınmazlarının İdaresi Hakkında Yönetmeliği" Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe girdi. Yönetmeliğe göre Orman Genel Müdürlüğü taşınmazları satıp, kiraya verebilecek..

Orman Genel Müdürlüğü'ne satış yetkisi!

Orman Genel Müdürlüğü'nün "OGM Taşınmazlarının İdaresi Hakkında Yönetmeliği" Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe girdi. Yönetmelik, Genel Müdürlüğe özel mülkiyetindeki taşınmazların satışı ve kiralanmasıyla ilgili yetki veriyor.

Ego Genel Müdürlüğü

Ego Genel Müdürlüğü Ego Genel Müdürlüğü

EGO Genel Müdürlüğü ve Başkent Doğalgaz A.Ş. arasındaki uyuşmazlığın giderilmesi için protokol yapılmasına ilişkin 17 Aralık’ta alınan Belediye Meclisi kararının, taraflarca yapılan değişikliklerle yenilenmesi kararlaştırıldı. 

CHP Grup Başkanvekili Doğan Yılmazkaya’nın, ikinci el oto satışı yapan galerilerin 1 Mart’a kadar şehir dışına taşınmalarına ilişkin Meclis kararının süresinin uzatılmasına ilişkin önerge de ilgili komisyona gönderildi 

Ali İhsan Ölmez başkanlığında toplanan Meclis’e sunulan Başkentgaz ile ilgili Başkanlık Yazısı’nda, doğalgaz hizmetlerinin özelleştirilmesi sonrasında Ankara Büyükşehir Belediyesi ve EGO Genel Müdürlüğü ile Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş. arasında, başta tapu iptali ve tescili davalar olmak üzere çeşitli konularda adli ve idari yargıda karşılıklı birçok davalar açılması nedeniyle kamu hizmetlerinde yaşanan sıkıntıların giderilmesi amacıyla 17 Aralık 2015'de Belediye Meclisi'nde karar alındığı hatırlatıldı. Yazıda, bu kararın iptal edilerek, yeni...