EGS Business Park haberleri

EGS Business Park haberleri

Dünya Ticaret Merkezi bünyesinde bulunan EGS Business Park'ta açılacak olan "evlilik" konseptli Marry Mall Alışveriş Merkezi (AVM), Atatürk Hava Limanı'na gelen yolcuları da müşteri olarak çekmeyi planlıyor.

Deluxia Park Business'ta 48 ay sıfır faiz imkanı!

Deluxia Park Business'ta firma bünyesinde 48 ay sıfır faiz imkanı sunuluyor. Projede Adalar manzarasına hakim konumda A + ofislere yer veriliyor...

Deluxia Park Business projesinde 7 bin 700 TL'den başlıyor!

Teknik Yapı imzasıyla İstanbul Kartal'da hayata geçirilen Deluxia Park Business projesinde 7 bin 700 TL'den başlıyor.

Deluxia Park Business satış ofisi!

Deluxia Park Business projesi Teknik Yapı tarafından hayata geçirildi. İstanbul Kartal'da yükselen projede yüzde 18 KDV oranı indirimi uygulanıyor...

Deluxia Park Business ofis fiyatları!

Deluxia Park Business ofis fiyatları 712 bin 248 TL'den başlıyor. Deluxia Park Business projesi 2 blok olarak hayata geçirildi...

Deluxia Park Business ofis fiyatları ne kadar?

Toplam 400 adet ofisten meydana gelen Deluxia Park Business projesinde satışlara başladı. Proje "İş hayatına bir tık önde başlayın" sloganıyla basına tanıtılıyor. Peki Deluxia Park Business ofis fiyatları ne kadar?

Deluxia Park Business fiyatları!

Deluxia Park Business fiyatları 712 bin TL'den başlıyor. Proje İstanbul Kartal'da Teknik Yağı tarafından hayata geçirildi...

Deluxia Park Business fiyat listesi!

İstanbul Kartal’da yükselen Deluxia Park Business projesi "İş hayatına bir tık önde başlayın" sloganıyla basına tanıtılıyor. Projede satışlar başladı. İşte Deluxia Park Business fiyat listesi...

Deluxia Park Business satışları başladı!

Teknik Yapı, sadece ofis ve ticari ünitelerden meydana gelen Deluxia Park Business projesinin satışlarına başladı.

Sınosteel Mecc Turkey Mühendislik İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sınosteel Mecc Turkey Mühendislik İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi, 1 milyon 400 bin TL sermaye ile 20 Haziran'da Bakırköy, Yeşilköy Mahallesi, Atatürk Caddesi, EGS Business Park'ta kuruldu.

Akfen İnşaat Esentepe Projesi!

Akfen İnşaat Esentepe Projesi 62 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edilecek. “Business Park” konseptiyle tasarlanan proje ofis, iş merkezleri, rekreasyon alanları ve konutlardan oluşuyor.

1997 yılında Business Park'ın temeli atılacakmış!

1997 yılında Dünya Ticaret Merkezi'nin Yeşilköy'deki arazisine 18 katlı 3 bloktan oluşan ''Business Park'' kurulacakmış. 3 blok, 100 bin metrekarelik arazinin 12 bin 500 metrekaresine inşa edilecekmiş.

RSB İnşaat Metal Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

RSB İnşaat Metal Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 50 bin TL'lik sermaye ile 13 Nisan'da Bakırköy EGS Business Park'ta kuruldu.

Yoluç İnşaat ve Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Yoluç İnşaat ve Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi, Ahmet Salih Yoluç, Banu Alp tarafından 7 Nisan'da Bakırköy, Yeşilköy Mahallesi, Atatürk Caddesi, EGS Business Park'ta kuruldu.

EGS Business Park haberleri Haberi

EGS Business Park haberleri


Marry Mall'un proje ve kiralama danışmanlığını üstlenen Porte Group'un Yönetim Kurulu üyesi Beşir Ustaoğlu, AVM'nin havaalanına yakınlığına dikkat çekerek yolcuların uçak bekledikleri sürede alışveriş merkezine gelebileceğini belirtti.


Evlilik için gerekli olan bütün mağazaların yer alacağı AVM'de gelinlik satan mağazalar ağırlıkta olacak. Tanıtım kitapçığında, "Evlilik, öncesi ve sonrasıyla o kadar geniş bir konsept ki" denerek geleneksel bir AVM'de bulunan tüm mağazaların Marry Mall'da yer alacağı kaydedildi.


22 bin 799 metrekarelik alan üzerine kurulu ve 14 bin 596 metrekare kiralanabilir alana sahip AVM'de 136 mağaza olacak. Türkiye'deki ilk konseptli alışveriş merkezinde 1750 araçlık ücretsiz otopark da bulunacak.


Nisanda açılacak alışveriş merkezinde 50-60 kişilik bir nikah salonu, düğün fotoğrafçısı, kuyumcu, kozmetik, güzellik salonu, balayı için turizm şirketlerine kadar, evlilik için gerekli...