26 / 05 / 2022

El Maktum gayrimenkul yatırımı

El Maktum gayrimenkul yatırımı

2006 yılında Dubai Emiri Şeyh El Maktum, Türkiye'de 120 milyon dolarlık gayrimenkul yatırımına başlamış. El Maktum'un sahibi olduğu Dubai İnşaat, Gürpınar'da denize nazır bölgede 120 villa yaptıracakmış.

Elıtıx Gayrimenkul Yatırım İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Elıtıx Gayrimenkul Yatırım İç Ve Dış Ticaret  Limited Şirketi  Bahçelievler’de  1 milyon TL sermaye bedeli  ile Sedat Cankesen tarafından kuruldu.

El Haliç Emlak Ve Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

El Haliç Emlak Ve Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi  Fatih’te  200  bin TL sermaye bedeli  ile Ied A.R.A tarafından kuruldu.

Şile El Ele İnşaat Gayrimenkul Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Şile El Ele İnşaat Gayrimenkul Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Şile'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Cemil saroğlu tarafındna kuruldu.

Elıte Turkey Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Elıte Turkey Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Alı Habıb Alı Mohamad Kukar ve H.Shankarrao Wadkar ortaklığında kuruldu.

Üçel Arsa Yapı Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!

Üçel Arsa Yapı Gayrimenkul Limited Şirketi Arnavutköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Erhan Sünnetcioğlu tarafından kuruldu.

Bülent Turan'dan baroların gayrimenkullerine ilişkin açıklama!

Bülent Turan, "Şu anki barolar, tüm yapılarıyla, binalarıyla ve fiili durumlarıyla görevine devam ediyor" dedi ve "Bizim teklifimizde kapatılan bir baro, el konulan gayrimenkul var mı? Ne kadar ağır, ucuz bir ithamdır bu" ifadelerini kullandı.

Gayrimenkul el değiştirme hızı en yüksek şehir İstanbul oldu!

GABORAS’ın öncülüğünde yapılan ve Türkiye’de ticarete konu olan gayrimenkullerin el değiştirme hızını ölçen ‘Gayrimenkul Döngü Hızı’ çalışmasının sonuçları yayınlandı. Bu çalışmada gayrimenkul el değiştirme hızı en yüksek şehir olarak karşımıza 18 yıl ile İstanbul oldu.

VakıfBank konut kredisi faizleri ne kadar oldu?

VakıfBank konut kredisi faizleri yüzde 0.79’dan başlıyor. Banka pek çok ihtiyaca yönelik sıfır, ikinci el, banka gayrimenkulü yada kentsel dönüşüm konutları için farklı kampanyalar sunuyor...

El senediyle gayrimenkul satışı yapılabilir mi?

Posta yazarı Tamer Heper, 'El senedi veya noterden yapılan satışın hüküm ifade etmediğini öğrendim. Bununla ilgili dava açıldığında 6 yıl önce satış yapılmışsa satışın o günkü değeri üzerinden mi yoksa bugünkü rayiç değer üzerinden mi alacak hakkı doğar?' sorusunu yanıtladı.

Hong Kong'da gayrimenkul fiyatları el yakıyor!

Gayrimenkul fiyatlarının el yaktığı Hong Kong'da bir park yerinin bulunduğu alan yaklaşık 1 milyon dolara satıldı. 

Tekçel Gayrimenkul Danışmanlık ve Turizm Anonim Şirketi kuruldu!

Tekçel Gayrimenkul Danışmanlık ve Turizm Anonim Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Birsel Tekçe tarafından kuruldu.

Najmat El İmad Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!

Najmat El İmad Gayrimenkul Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 150 bin TL sermaye bedeli ile Nedjma Triki tarafından kuruldu...

580 milyon liralık eve gecekondu dikti!

Birleşik Arap Emirlikleri Başbakanı Şeyh Raşit el Maktum, İngiltere'de sahip olduğu evin bahçesine hizmetçileri için kaçak prefabrik yapılar inşa ettirdi.

El Maktum gayrimenkul yatırımı Haberi

El Maktum gayrimenkul yatırımıŞeyh Maktum'un villaları 250 bin dolardan satılacak


Dubai Emiri Şeyh El Maktum, Türkiye'de 120 milyon dolarlık gayrimenkul yatırımına başladı. İstanbul Gürpınar'da yapımı süren 120 villa 250 - 300 bin dolar fiyatla satışa sunulacak


    İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Levent'te yapılması planlanan burgu kulelerle gündeme gelen Dubai Emiri Şeyh Muhammed Bin Raşit El Maktum, Türkiye'deki gayrimenkul yatırımlarına başladı. El Maktum'un Türkiye'deki gayrimenkul geliştirme şirketi Dubai İnşaat, İstanbul Gürpınar'da denize nazır bölgede 120 villadan oluşan bir site yapıyor.

    Siteyi inşaat aşamasında satın aldıklarını söyleyen Dubai Islamic Bank Türkiye Temsilcisi ve Dubai İnşaat Genel Müdürü Nusret Yurter, villaların üç ay...