Elçi Tur

Elçi Tur

Kutsal topraklara yapılan ziyaretlerle adından söz ettiren Elçi Tur, alternatif turizm arayışında olanlara seçenekler sunuyor.

Elçi Tur alternatif turizme yeni seçenekler sunuyor!

25 yıldır hac ve umre organizasyonlarında hizmet veren Elçi Tur alternatif turizme yeni seçenekler sunuyor. Engin Mutlu, Türkiye'nin ve Avrupa'nın birçok yerinde bulunan 25 bin muhafazakâr ailenin 2013 sezonunda Elçi Tur ile seyahat ettiğini belirtti.

Villa Alya Butik Otel hizmete açıldı!

Yeşil ve mavinin birbiriyle uyum içerisinde güzel bir ebru oluşturduğu Marmaris Turunç Koyu'nda hizmete açılan Villa Alya Butik Otel özel bahçesi ve havuzu olan villalardan oluşuyor...

Selimoğulları Yapı Mühendislik Proje İnşaat Tekstil Otomotiv Tur.Tarım Gıda San.Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Selimoğulları Yapı Mühendislik Proje İnşaat Tekstil Otomotiv Tur.Tarım Gıda San.Ve Tic.Ltd.Şti. Eyüpsultan'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Selahattin Güler ve Serdar Güler ortaklığında kuruldu.

Silivri Elmas İnşaat Emlak Gıda Tarım Hay.Ot.Alım Satım Araç Kira. Tur.Tek.San.Ve Tic.Limited Şirketi kuruldu!

Silivri Elmas İnşaat Emlak Gıda Tarım Hay.Ot.Alım Satım Araç Kira. Tur.Tek.San.Ve Tic.Limited Şirketi bugün Silivri'de 150 bin TL sermaye bedeli ile Enes Baştekin, Muhammed Baştekin ve Mustafa Baştekin ortaklığında kuruldu.

Ene Yönetim Danışmanlığı Gıda Temizlik İnş.Tur.San.Ve Tic.Ltd. Şirketi Ataşehir İstanbul Şubesi açıldı!

Ene Yönetim Danışmanlığı Gıda Temizlik İnş.Tur.San.Ve Tic.Ltd. Şirketi Ataşehir İstanbul Şubesi bugün Ataşehir'de 450 bin TL sermaye bedeli ile Ekrem Etöz tarafında kuruldu.

Tur Property Turizm Gayrimenkul Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tur Property Turizm Gayrimenkul Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Ataköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Khantoumani ve Mustafa Kaya ortaklığında kuruldu.

Paradise Jet Tur Servis Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!   

Paradise Jet Tur Servis Hizmetleri Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Bashar Amouri ve Mohammed H.Y. Hijazi tarafından kuruldu.

TİKa, Bosna Hersek'teki Elçi İbrahim Paşa Medresesi'ni restore ediyor!

Bosna Hersek Travnik'te yer alan Elçi İbrahim Paşa Medresesi'nin orijinalindeki minareler, TİKA tarafından yürütülen restorasyon projesi ile 101 yıl sonra yeniden hayata geçirilecek...

Bir Land Global Tur Turizm Taşımacılık İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bir Land Global Tur Turizm Taşımacılık İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Abbas Ranjbar, Ali Shadlou, Parisa Jahandideh ve Shahrzad Sarabadani ortaklığında kuruldu.

YSM Tur Turizm Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

YSM Tur Turizm Otomotiv Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Muhammet Muaz Durmuş tarafından kuruldu...

İslamoğlu Çevre Danış.Geri Dönüşüm  Mak. Tek. Nak. Tur. İnş. Gıda San ve Tic Limited Şirketi İstanbul şubesi açıldı!    

İslamoğlu Çevre Danış.Geri Dönüşüm  Mak. Tek. Nak. Tur. İnş. Gıda San ve Tic Limited Şirketi İstanbul şubesi Başakşehir'de 8 milyon 20 bin TL sermaye bedeli ile açıldı

Tehran Tur Turizm Taşımacılık Kuyumculuk Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Fatih Şubesi açıldı!

Tehran Tur Turizm Taşımacılık Kuyumculuk Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Fatih Şubesi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

İnce Tur Seyahat Acentesi Limited Şirketi kuruldu!

İnce Tur Seyahat Acentesi Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Osman    İnce tarafından kuruldu.

Özyilmaz Tur Turizm Seyahat Organizasyon Limited Şirketi kuruldu!

Özyilmaz Tur Turizm Seyahat Organizasyon Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 10 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Turan tarafından kuruldu.

Pak Tur Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pak Tur Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenler'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Muhammad    Ashıq ve Sabır Hussaın Awan ortaklığında kuruldu. 

Elçi Tur

Elçi Tur Elçi Tur

Elçi Tur Yönetim Kurulu Başkam Mustafa Çobanoğlu, 25 bin muhafazakâr ailenin 2014 sezonunda Elçi Tur ile seyahat ettiğini belirterek Mavi Bayrak ödüllü Marmaris'teki Mavi Deniz Otel ve aileye özel havuza sahip Villa Alya Butik Otel ile çok özel bir tatil imkânı sunduklarını söyledi. 


Ayrıca 2015 yılında yenilenen www.islamiotel.com sitesi üe online satışa başladıklarını belirten Çobanoğlu, "Tüm alternatif otellerin bulunduğu sitede taksit imkam da sunuyoruz. Erken rezervasyon yapanlar yüzde 35'e varan indirimlerden yararlanabiliyor" dedi. 


Türkiye...