eleman alımı inşaat

eleman alımı inşaat

Konut ve inşaat alanında faaliyet gösteren 17 şirket yurtiçi ve yurtdışında istihdam edilmek üzere eleman alacak. Hangi şirket? Hangi alanda? Nereye eleman alacak? Başvurular nereye yapılacak?

Al Baron İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Baron İnşaat Dış Ticaret Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü’nde  100 bin TL sermaye bedeli  ile Muradaldın M. S.  Alshamarı Yasmına Kacha Mtalsı tarafından kuruldu.

Çapet Geri Dönüşüm İnşaat Ve Su Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çapet Geri Dönüşüm İnşaat Ve Su Sanayi Ticaret Limited Şirketi Silivri’de 100 bin TL sermaye bedeli  ile Muharrem Çalışkan tarafından kuruldu.

Almas Hayvancılık Tarım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Almas Hayvancılık Tarım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 2 milyon TL sermaye bedeli ile Alı Alı M. Al-Shaıkh ve Samı Husseın A. Loaloa ortaklığında kuruldu.

Moon Tasarım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Moon Tasarım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Küçükçekmece'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Akçin tarafından kuruldu. 

Sede Yapı Yatırım İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Sede Yapı Yatırım İnşaat Anonim Şirketi bugün Ümraniye'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mehmet Akın Akçalı ve Serter Akçalı ortaklığında kuruldu.

Ubc Gayrimenkul Yatırım İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Ubc Gayrimenkul Yatırım İnşaat Limited Şirketi Bakırköy'de Alı Younus Ouda Al-Khafajı, Oday Tarık Abdu Wajdı, Wajeeh Younus O Al-Khafajı ve Yenal Gozi ortaklığında kuruldu.

Yeni alınan inşaat işleri Temmuz'da yüzde 14.8 arttı!

‘Türkiye İMSAD Temmuz 2020 Sektör Raporu’na göre, Ocak-Mayıs döneminde 6 sektörün üretiminde artış yaşandı ve inşaat sektöründe talep artışı yaşandı. Koronavirüs salgınından olumsuz etkilenen inşaat sektöründe yeni alınan inşaat işleri Temmuz'da 14.8 puan arttı...

Çalışkan Kentsel Dönüşüm İnşaat Taahhüt Mühendislik Mimarlık Emlak Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çalışkan Kentsel Dönüşüm İnşaat Taahhüt Mühendislik Mimarlık Emlak Otomotiv Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Kenan Demir tarafından kuruldu.

Mega projelerde yerli malzeme kullanımı inşaat sektörüne olumlu yansıyor!

Yurt içinde mega projelerde yerli inşaat malzemesi kullanımı sektöre pozitif olarak yansıyor. Dünyanın önemli ihracatçılarından Türkiye, ‘yeni normal’de de global tedarikte rakiplerinden önde olmak için atağa geçiyor. 

Akbayrak Yol Yapım İnşaat Köprü Doğal Gaz Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akbayrak Yol Yapım İnşaat Köprü Doğal Gaz Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Şakir Aka tarafından kuruldu. 

Al Yaqut İnşaat Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Yaqut İnşaat Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 210 bin TL sermaye bedeli ile K.W. Abdulhameed Khalid, Q.M. Salman Salman ve T. Rashid Salman Fatta tarafından kuruldu.

Sultanbeyli'de inşaat işçisi göçük altında kaldı!

Sultanbeyli'de bir inşaatta çalışan inşaat işçisi göçük altında kaldı. Beline kadar toprağa gömülen işçiyi itfaiye ekipleri kurtardı.

Nazmi Durbakayım: İnşaat sektörü ok gibi fırlayabilir!

İstanbul İnşaatçılar Derneği Başkanı Nazmi Durbakayım, Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanan ve geçen yıla ilişkin gayrisafi yurt içi hasıla sonuçlarını değerlendirdi. Nazmi Durbakayım 1,5 yıldır bekleyen projeler nedeniyle gerilimi artan inşaat sektörünün her an ok gibi fırlayabilir dedi..

eleman alımı inşaat Haberi

eleman alımı inşaat

1) Horoz Nakliyat: Lojistik sektörünün dev şirketlerinden Horoz Nakliyat, Haramidere'de 350 bin metrekare inşaat alanlı projesini hayata geçirecek gayrimenkul geliştirme grup başkanı arıyor. Başvurular 21 Eylül'e kadar insank@horoz.com.tr adresine yapılabilecek.

2) Eren Holding: zonguldakta hayata geçirmeyi planladığı 1360 MW kapasiteli kömür santrali için makine mühendisleri, elektrik mühendisleri, inşat mühendisleri ve otomasyon mühendisleri arıyor. Başvurular 30 Eylül'e kadar insankaynaklari@erenholding.com.tr adresine veya 0 212 639 89 39 nolu faksa yapılabilecek.

3) Kasa İnşaat: Kayı İnşaat ve İnsa yapı ortak kuruluşu olan Kasa İnşaat iş geliştirme ve dizayn ofis müdürü, inşaat mühendisleri, mimarlar ve teknik ressamlar...