Elite World Oteller zinciri

Elite World Oteller zinciri

Elite World Oteller Zinciri, yaşanan üzücü olaylardan en çok etkilenen sektörlerin başında gelen, hacim kadar rekabetin de arttığı turizm sektöründe yatırımlarına ara vermeden devam ediyor.

Elite World Oteller Zinciri 3 yılda 4 otel açacak!

Elite World Oteller Zinciri’nin Genel Müdürü Şınık, “3 yıl içerisinde dört yeni otel açmayı planlayan ve geçtiğimiz yıl Rusya St. Petersburg’da iki arazi almış olan bir zincir olarak Rusya’nın bu yatırım girdilerini gözardı edeceğini sanmıyoruz” dedi.

Elite World Oteller zincirinden 5 otel projesi!

Elite World Oteller zincirinden 490 milyon dolar yatırımla 5 otel Elite World Oteller zinciri, önümüzdeki dört yılda hizmete sunacağı beş yeni otel ile otel sayısına dokuza çıkaracak.

Lykia World ve Belcekız Otel icradan satışa çıkarıldı!

Turistik bölgelerde bulunan oteller koronavirüsün de etkisiyle tek tek satışa çıkmaya başladı. Lykia World ve Belcekız Otel icradan rekor fiyata satışa çıkarıldı...

Elite World otellerini geçici olarak kapattı!

Elite World, Türkiye'deki 6 otelini geçici olarak kapattığını, 2 otelinin de kapasitesinin düşürüldüğünü duyurdu.

650 milyon TL'lik Elite World Sapanca açıldı!

Elite World Hotels, Sapanca’da hayata geçirdiği 650 milyon liralık yatırımla Türkiye’nin en büyük wellness ve spa alanına sahip oteli Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort’u açtı...

Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort hizmete açıldı!

650 milyon TL'lik yatırım bedeli ile hayata geçirilen Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort'un kapıları hizmete açıldı...

Elite World Sapanca Resort hizmete açıldı!

Vanlı işadamı Coşkun Elik, Sapanca’da bulunan İtalyan Kampı’na 5 yıldızlı bir otel inşa ediyor. 650 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen tesis, 428 kişiye istihdam sağlayacak.

Elite World’den Sapanca’ya yeni otel!

Türkiye'nin önde gelen otel zincirlerinden Elite World tatil konseptli bir başka yatırıma daha başlamış. Bu yatırım son dönemde birçok otelin açıldığı Sapanca'da hayata geçiriliyormuş…

Küçükyalı Elite World Asia Hotel açıldı!

İstanbul, Van ve Marmaris’teki 6 oteliyle 16 yıldır turizm sektöründe faaliyetlerini sürdüren Elite World Hotels, İstanbul Küçükyalı’da Elite World Asia Hotel’i 6 Eylül tarihinde hizmete açtı.

Yeni kongre otelleri yapılıyor!

Kongre turizmine yönelik yatırımlar hız kesmeden devam ediyor.  Elite World Hotels CEO’su Ünsal Şınık, oteller hakkında bilgi verdi. İşte yeni kongre otelleri...

14 yerli turizmciden 28 yeni otel projesi!

Turizm sektöründe yatırımlar hız kesmedi. Dedeman'dan Rixos'a Aksoy'dan Limak'a, NG'den Elite World Hotels'e kadar 14 yerli turizm grubu ise yatırımlarına devam edecek. 28 otel, planlama ve yatırım aşamasında.

Elite Word Hotels hizmete açıldı!

Elite Word Grubu’nun son oteli Elite Word Hotels hizmete açıldı. Firma, 2018'de 120 milyon dolara mal olacak Elite World Asia’yı açacak.

Elite World, Petersburg’da 2 yeni otel açacak!

Elite World Otelleri grubu yurt dışına açılma kararı aldı. Petersburg’da 2 otel açacak olan grup,Berlin, Münih, Viyana ve Budapeşte’ye yatırım hedefliyor.

Elite World yurtdışına açılma kararı aldı!

Elite World Otelleri, yurtdışına açılma kararı aldı. Elite World, Berlin, Münih, Viyana ve Budapeşte’ye yatırım planlıyor.

Elite World'ün hedefi Avrupa!

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Basın Ekspres'te, 120 milyon dolarlık yatırımla altıncı otelini açan Elite World Otel, gözünü Avrupa'ya dikti.

Elite World Oteller zinciri Haberi

Elite World Oteller zinciri

Elite World Oteller Zinciri, yaşanan üzücü olaylardan en çok etkilenen sektörlerin başında gelen, hacim kadar rekabetin de arttığı turizm sektöründe yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. Otelcilik trendlerini yakından takip ederek, yatırımlarını çeşitlendiren ve artıran Elite World Oteller Zinciri, 28-31 Ocak tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşen EMITT Fuarı’nda yeni yatırımları ile yer aldı.  


Turizm sektörüne yeni bir konsept

2016 yılının Eylül ayı itibariyle hizmet vermeye başlayacak, zincirin en büyük kapasiteye sahip oteli olacak olan Elite World Europe Otel’e dair bilgiler, ilk kez EMITT Fuar’ında turizm sektörü ve zincirin iş ortakları ile paylaşıldı. Zincir, turizmde bir ilk olacak yeni konsept ile Elite World Europe Otel’i yeni sezonda hizmete sokacaklarının duyurdu. 


Elite World Oteller Zinciri Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik, EMITT...