elitelife.com.tr

elitelife.com.tr

Şua İnşaat'ın Ataşehir Şerifali'de inşa ettiği Elite Life projesinde yaşam geçtiğimiz ocak ayında başladı

Yeni havalimanının tabelasındaki isim, internette 2002'de alınmış!

Girişindeki tabelada “İstanbul Havalimanı / İstanbul Airport” yazan İstanbul Yeni Havalimanı’nın alan adının “com.tr”si 2.5 ay, “com” uzantılısı ise 16 yıl önce alınmış. 

Bauhaus binlerce ürün çeşidiyle size bir tık kadar yakın!

Konusunda Avrupa’nın en büyüğü olan Bauhaus yenilenen www.bauhaus.com.tr online mağazasıyla Türkiye genelinde hizmet veriyor.

Piyalepaşa İstanbul'un www.piyalepasa.com.tr sitesi açıldı!

Türkiye’nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Piyalepaşa İstanbul’un Positive A Digital Approach tarafından geliştirilen yeni internet sitesi yayına girdi.

Harita tabanlı gayrimenkul arama portalı www.coldwellbanker.com.tr yayında!

Türkiye’nin harita tabanlı ilk gayrimenkul arama portalı www.coldwellbanker.com.tr, hizmet sunmaya başladı. Taş, Türkiye’de bir ‘ilk’ niteliğindeki arama portalını özenli bir çalışmanın sonucu 1 yıl sonra yayına aldıklarını anlattı.

Karat 34 için www.karat34.com.tr'den ön talep toplanıyor!

Doğa Şehircilik ve Baş Yapı'nın Yenibosna projesi Karat 34 için www.karat34.com.tr internet sitesinden ön talep toplanıyor. Karat 34 Yenibosna'da 621 bağımsız birim olacak...

Bakırköy City www.bakirkoycity.com.tr web sitesi açıldı!

Bakırköy City www.bakirkoycity.com.tr web sitesi açıldı. Teslim tarihi 2017 yılı olarak belirtilen Bakırköy City Rezidans'ta 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlar bulunuyor.

Bulvar İstanbul Cadde satılık dükkan!

Bulvar İstanbul Cadde satılık dükkan fiyatları 850 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Açık artırma ile satışa çıkarılan projede başvurular www.bulvaristanbul.com.tr adresi üzerinden kabul ediliyor.

Kale'ye Altın Örümcek Web Ödülleri’nden üç ödül geldi!

Kale, bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ‘Altın Örümcek Web Ödülleri’nde, her kullanıcının kendi banyosunu tasarlayabildiği ‘Kale360.com’ ve ‘Kale.com.tr’ web sitesi ile üç ödül birden kazandı.

Başakşehir Adım İstanbul www.adimistanbul.com.tr sitesi açıldı!

Başakşehir Kayaşehir'de yükselen Adım İstanbul projesi 615 adet konut, 120 adet ticari üniteden meydana geliyor. Adım İstanbul'da fiyatlar 464 bin liradan başlayarak değişiklik gösteriyor...

Gül Proje Vira İstanbul www.viraistanbul.com.tr internet sitesi açıldı!

Vira İstanbul projesi Gül Proje ile Beylikdüzü Belediyesi ile hasılat paylaşımı yapılıyor. 1.155 konut ve 38 ticari birimden meydana gelen Vira İstanbul projesinde fiyatlar 220 bin TL'den başlıyor...

Kadıköy Demirli Park Plus iletişim!

2 blok halinde hayata geçirilecek olan projede toplam 152 adet daire yer alıyor. Kadıköy Demirli Park Plus iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 36 75 olarak belirlendi.www.demirliyapi.com.tr

Legrand Salbei ürünleriyle puan kazandırıyor!

Bina elektrik ve dijital altyapı ürünleri ve sistemleri konusunda dünya lideri Legrand, 18 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında tüm Salbei ürünleri ile legrandyaninizda.com.tr’ de “3 Kat Artı Puan” kazandırıyor.

Mirage Residence www.suryapimirage.com.tr web sitesi açıldı!

Mirage Residence www.suryapimirage.com.tr web sitesi açıldı. Teslim tarihi Kasım 2017 olarak belirlenen projede 48 ay 0 faiz avantajı ile daire sahibi olunabiliyor.

elitelife.com.tr

elitelife.com.tr elitelife.com.tr

Elite Life projesinde 150 metrekarelik 3+1'ler 395 bin TL ila 425 bin TL'ye, 170 metrekarelik 4+1'ler ise 525 bin TL'ye satılıyor. Projede 2+1 konutların satışı tamamlandı. Ödemelerin yüzde 50'si peşin yapılıyor. Kalan bakiye 60 ay vade farksız taksitlendiriliyor.

Elite Life projesi 22 bin metrekarelik alan üzerine kuruluyor. Projede 6 blokta toplam 450 adet daire var. Elite Life Ataşehir'in merkezine ve TEM otoyolu Ataşehir gişelerine 1 kilometre, E-5 bağlantı yoluna 500 metre uzaklıkta inşa edildi.

Elit Life'nin ortak alanlarında 400 metrekarelik yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzu, 2 katlı alışveriş merkezi, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, fitness center, 25 kişilik sinema salonu, tenis kortu, basketbol sahası ve 600 araç kapasiteli kapalı otopark bulunuyor.

0216 499 34 02

www.elitelife.com.tr

satis@elitelife.com.tr

Projeden...