Elon Musk kripto para

Elon Musk kripto para

Dünyanın en zengin insanlarından Elon Musk, son zamanlarda kripto para piyasalarına ilişkin yaptığı açıklamalarla dikkatleri çekmişti. Elon Musk, dünyanın en zengin 2'nci kişisi unvanını kaybetti.

Elon Musk 35 metrekarelik prefabrik ev kiraladı!

Bütün gayrimenkullerini satan iş insanı ve dünyanın en zengin üçüncü insanı Elon Musk, 50 bin dolar değerinde 35 metrekarelik prefabrik ev kiraladı. 

Milyarder yatırımcı paylaştı! Elon Musk öne çıkardı!

Milyarder yatırımcı Karen Buffett'ın paylaşmış olduğu "Bulabildiğiniz kadar çok coin bulun ve bunu hızlı yapın" tweetini milyarder iş adamı Elon Musk kendi hesabında paylaştı.

Elon Musk ve Twitter'ın CEO'su Jack Dorsey, Bitcoin için buluşacak!

Elon Musk ve Twitter'ın CEO'su Jack Dorsey, Bitcoin için buluşacak. 21 Temmuz tarihinde düzenlenecek olan etkinlik merak konusu oldu. Elon Musk ve Twitter'ın CEO'su Jack Dorsey, Twitter'dan açıklamalarda bulundu.

Bitcoin geri döndü!

Tesla'nın ve Elon Musk'ın olumsuz sinyalleri ve Çin'den gelen baskılar sebebiyle Bitcoin’deki düşüş yaşanıyordu. 30 bin doların altına düşen Bitcoin, bugün sabah hareketlendi ve 34 bin dolara ulaştı.

Elon Musk'ın California Bay Area malikanesi satışa çıkarıldı!

Geçtiğimiz senenin Mayıs ayında herhangi bir şeye sahip olmadığını açıklayan ve bütün konutlarını satacağını duyuran dünyanın en zengin insanlarından olan milyarder Elon Musk, bugüne kadar Kaliforniya'daki 6 gayrimenkulünü sattı. 

Bitcoin 39 bin doların üzerine çıktı!

Kripto para birimlerin atası olarak kabul edilen Bitcoin yeniden yükselişe geçti. Bitcoin, Elon Musk'ın açıklamaları sonrasında 39 bin doların üzerine çıktı.

ABD'li milyarderlerin vergi ödemediği ortaya çıktı! 

George Soros, Elon Musk ve Jeff Bezos gibi ABD'li milyarderlere ait gizli kayıtlar ortaya çıktı. Kayıtlara göre ABD'li milyarderlerin vergi ödemediği ortaya çıktı. 

Elon Musk'tan Cumrocket Coin atağı!

Tesla'nın CEO'su Elon Musk, kripto para borsasına yön vermeye devam ediyor. Musk şimdi de NFT piyasasında yer alan  Cumrocket Coin'in yükseltecek açıklamalarda bulundu.

Kripto savaşı çıktı!

Kripto para borsasını sarsan Elon Musk'a eleştiriler bitmiyor. Binance’nin patronu Zhao, Musk'a sert eleştirilerine devam ediyor.

Elon Musk'a 'Bitcoin' eleştirisi!

Binance'ın CEO'su Changpeng Zhao, yakın arkadaşı olarak bilinen dünyanın en zengin iş adamlarından Elon Musk'ı eleştiriyor. Twitter hesabı üzerinden Musk'ı takipten çıkaran CZ, Bitcoin'deki düşüşün ardından sert eleştirilerini artırıyor.

Bitcoin yeniden düşüşte!

Son zamanlarda dalgalı bir seyir izleyen Bitcoin, iş insanı Elon Musk'ın tweeti sonrası yeniden düşüşe geçerek 36 bin dolara geriledi. 

Elon Musk'ın kripto para paylaşımlarıyla başı dertte!

Dünyanın en zengin insanlarından ve Tesla'nın CEO'su olan Elon Musk ve  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu arasında bir anlaşma yapıldığı belirlendi. Ancak ortaya çıkan belgelerde Musk’ın ve Tesla’nın anlaşmayı ihlal ettiği vurgulandı.

Dogecoin'in ABC'si!

Bloomberg şaka amaçlı kurulan ancak sonrasınsa Elon Musk'ın spekülasyonları sayesinde değerlenen kripto para borsası oyuncularından Degecoin'i anlattı. İşte Dogecoin'in ABC'si...

Elon Musk kripto para Haberi

Elon Musk kripto para

Dünyanın en zengin insanlarından Elon Musk, son zamanlarda kripto para piyasalarına ilişkin yaptığı açıklamalarla dikkatleri çekmişti.

Sözcü'de yer alan habere göre; Bitcoin ve Dogecoin’inden sürekli olarak bahseden Elon Musk, dünyanın en zengin ikinci kişişi unvanını yitirdi. 

Kripto para birimi Bitcoin'e ilişkin Twitter’da paylaştığı mesajlarla para biriminin değerinin gerilemesine neden olan Musk’ın servetinin Ocak 2021'de zirveyi ulaştığına dikkat çeken Bloomberg, Musk’ın servetinin o günden beri yaklaşık yüzde 24 oranında azaldığını belirtti. 

Dünyanın en büyük lüks tüketim markası LVMH’nin Başkanı Bernard Arnault’ın servetinin Musk’ın servetini geçtiği ifade edilirken, Tesla’nın hisselerinin yüzde 2.2 gerilemesinin Musk'ın servetindeki düşüşü etkilediği kaydedildi.

OCAK AYINDA TAVAN YAPMIŞTI

Bloomberg Milyarderler Endeksi’nde Mart'ta rekor seviyelerde olan Musk’ın servetinin Ocak 2021'den beri düşüş sergilediğine dikkat çekilirken şu anki serveti yaklaşık 160.6 milyar dolar...