27 / 06 / 2022

eltes inşaat emlak konut üsküdar barbaros

eltes inşaat emlak konut üsküdar barbaros

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul Üsküdar Barbaros Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi kapsamında satışa sunulan Hava Lojmanları arsası sahibi buldu. Peki ihaleye en yüksek teklif hangi firmadan geldi?

Rotta İnşaat Emlak Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rotta İnşaat Emlak Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Nazmi Laçin tarafından kuruldu.

Ankara İnşaat Emlak Bölge Başkanlığı yapım ihalesi tamamlandı!

Milli Savunma Bakanlığı Genel Kurmay Başkanlığı Bağlıları Ve Müsteşarlık Ankara inşaat Emlak Bölge Başkanlığı 2015/31573 ihale numarasıyla ihaleye çıkarttığı yapım ihalesini açık ihale usulü ile gerçekleştirdi.

Adroit İmpex İnşaat Emlak Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Adroit İmpex İnşaat Emlak Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Ahmad Parwız Mohammad Hasan ve Abdul Samad Nazarı ortaklığıyla 160 bin TL sermaye ile 3 Şubat'ta Esenyurt'ta kuruldu.

Denak İnşaat Emlak Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Denak İnşaat Emlak Ticaret Limited Şirketi, Deniz Özcan ve Akın Kırçiçek ortaklığıyla 50 bin TL sermaye ile 1 Şubat'ta Ümraniye, Necip Fazıl Mahallesi, Hümayun Sokak'ta kuruldu.

Threeway İnşaat Emlak Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Threeway İnşaat Emlak Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Abdulazız S N B Almutaırı ve Thamer S N E Almutaırı ortaklığıyla 50 bin TL sermaye ile 1 Şubat'ta Esenyurt'ta kuruldu.

Günman İnşaat Emlak Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Günman İnşaat Emlak Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Osman Yavuz tarafından 100 bin TL sermaye ile 26 Ocak'ta Ataşehir, Barbaros Mahallesi, Açelya Sokak, Moontown Sitesi'nde kuruldu.

Katmış Group İnşaat Emlak Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Katmış Group İnşaat Emlak Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ecevit Katmış tarafından 10 bin TL sermaye ile 19 Ocak'ta Beylikdüzü, Beykent,Adanan Kahveci Mahallesi'nde kuruldu.

Genç Ortaklar Yapı İnşaat Emlak Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Genç Ortaklar Yapı İnşaat Emlak Sanayi Ticaret Limited Şirketi, İbrahim Mumcu ve Recep Ceylan ortaklığıyla 300 bin TL sermaye ile 19 Ocak'ta Çekmeköy, Çatalmeşe Mahallesi'nde kuruldu.

Bacik İnşaat Emlak Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bacik İnşaat Emlak Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Serdal Baçik tarafından 1 milyon TL sermaye ile 19 Ocak'ta Sancaktepe, Abdurrahmangazi Mahallesi, Siper Sokak'ta kuruldu.

Akfelihoğlu İnşaat Emlak Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akfelihoğlu İnşaat Emlak Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Rağde Okşar tarafından 50 bin TL sermaye ile 14 Ocak'ta Esenyurt, E5 Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi'nde kuruldu.

Almotasma İnşaat Emlak Gıda Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Almotasma İnşaat Emlak Gıda Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Nadıa Harırı tarafından 100 bin TL sermaye ile 14 Ocak'ta Zeytinburnu, Sümer Mahallesi'nde kuruldu.

Alisama Turizm İnşaat Emlakçılık İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alisama Turizm İnşaat Emlakçılık İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi, İsmail Tut ve Alı Fozan M. Alfozan ortaklığıyla 400 bin TL sermaye ile 12 Ocak'ta Esenyurt, Yeşilkent Mahallesi, 2011.Sokak'ta kuruldu.

Samuer Grup İnşaat Emlak Turizm Gıda Bilişim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Samuer Grup İnşaat Emlak Turizm Gıda Bilişim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Mustafa Öztürk Yönetim Kurulu Üyeliğinde 240 bin TL sermaye ile 12 Ocak'ta Gaziosmanpaşa, Şemsipaşa Mahallesi'nde kuruldu.

eltes inşaat emlak konut üsküdar barbaros Haberi

eltes inşaat emlak konut üsküdar barbaros

Birinci oturumunun 8 Eylül 2015 Salı günü gerçekleştirildiği Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, İstanbul Üsküdar Barbaros Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi kapsamında Üsküdar'da Hava Subayları Lojmanları'nı satışa çıkardı.


İkinci oturumunun ise bugün yapıldığı Emlak Konut Üsküdar Hava Lojmanları ihalesine en yüksek teklif Eltes İnşaat - Istlife Yapı'dan geldi. 810 milyon TL teklif veren Eltes İnşaat - Istlife Yapı, Emlak Konut'a 406 milyon TL  (yüzde 50,15) teklif sundu. 


Üsküdar Hava Lojmanları ihalesinin birinci oturumunda en yüksek teklif Bahaş İnşaat'tan 147 milyon TL olarak geldi. İhalenin birinci oturumuna toplam 45 firma teklif sundu.


Birinci oturumda ne olmuştu?


Emlak Konut Üsküdar Hava Lojmanları arsasına 4 katlı bloklardan oluşan butik proje inşa edilecek. Söz konusu arsa 17 bin 237 metrekare alana sahip ve emsal...