emaar square avm

emaar square avm

2,3 milyar dolar yatırımla hayata geçirdiği Emaar Square Mall projesi 28 Nisan'da kapılarını açıyor. Proje 5 bin kişiye istihdam sağlayacak.

Emaar Square'de blokların teslimi 2018'de!

Dubai Şeyhi Muhammed bin Raşid el Maktum'un, Üsküdar Ünalan Mahallesi'nde Çamlıca eteklerinde 66 dönümlük arazide yaptığı otel, rezidans ve AVM'den oluşan Emaar Square projesinin inşaatında sona gelindi. Bloklarının tesliminin 2018'de gerçekleşmesi planlanıyor.

Emaar Square AVM Nisan ayında açılacak!

Emaar Square projesinde yer alan AVM'nin açılışı 2017 yılının Nisan ayında gerçekleşecek. AVM'de kiraların metrekare bazında 125 dolar civarında olması planlanıyor.

Emaar Square, gelecek yıl faaliyete geçecek!

Emaar Square olacak Dubai'nin ünlü gayrimenkul devi Emaar Properties, Tlirkiye ofisini bundan tam 10 yıl önce açtı.

Emaar Square AVM'nin içinde hangi markalar yer alacak?

Emaar Square, Eylül sonunda kapılarını açıyor. “Emaar’da her kesime hitap edebilmek için Cevahir ile İstinyePark’ı birleştirdik” diyen CEO Ozan Balaban birçok ünlü marka ile anlaşmanın sağlandığını belirtti.

Emaar Square AVM, 30 milyon ziyaretçi hedefliyor!

Emaar Regional CEO’su Ozan Balaban, 2.3 milyar dolar yatırımla eylül ayında açılacak olan Emaar Square AVM’nin İstanbul’da lüks alışverişte 3 merkezinden biri olacağını söylüyor.

Emaar Square AVM kapılarını Eylül 2016'da açıyor!

Türkiye'nin en büyük alışveriş merkezi ünvanını taşıyacak olan Emaar Square AVM'de 105 tanesi yeme, içme ve eğlence alanlarına ayrılmış 400 mağaza bulunacak.

Emaar Square AVM'de sualtı hayvanat bahçesi de yer alacak!

EMAAR Türkiye'nin Genel Müdür Yardımcısı Ümit Türüdü Şen, İstanbul'da yapımı süren projeleriyle ilgili bilgi verdi. AVM'de eğlence ve çocuk oyun merkezleri, buz pisti ve bir benzeri Dubai Mall'da bulunan sualtı hayvanat bahçesi yer alacak...

Emaar Square İstanbul'da 260 bin dolardan başlayan fiyatlarla!

Emaar Square AVM'de 400 adet mağaza yer alacak. Projede yer alan konutların metrekare birim fiyatları 3 bin 500 dolardan, büyüklükleri ise 35 metrekareden başlayacak...

Dünyaca ünlü markalar Emaar Square Mall'a geliyor!

Emaar Square Mall, 2017'den bu yana faaliyet gösteriyor. 138 bin 423 metrekare alanda 491 ayrı markayı çatısı altında bulunduruyor. AVM yönetimi, Türkiye'de faaliyette bulunan global markalara özel davetler yapmaya başladı...

SPX, 46’ıncı mağazasını açtı!

SPX, Anadolu Yakası’ndaki Emaar Square AVM’de yeni mağazasını açarak satış noktasını 46’ya yükseltti.

Louis Vuitton, Emaar Square Mall'da mağaza açacak!

2010'dan bu yana Bağdat Caddesi'nde bulunan Louis Vuitton da ayrılık hazırlıkları yapıyormuş. Türkiye'de dört mağazayla faaliyet gösteren markanın yeni adresi, yine dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan Emaar Square Mall olacakmış...

Walter's Coffee Roastery yeni şubesini Emaar Square'da açtı!

2015 yılından beri Kadıköy Moda'da hizmet veren Walter's Coffee Roastery, dördüncü şubesini Emaar Square Mall'da açtı.

Galeries Lafayette, Vadistanbul AVM ile Avrupa Yakası'na giriyor!

450 ulaşılabilir ve lüks markasıyla ilki Emaar Square Mail ile Anadolu Yakası'nda açılan Fransa'nın dünyaca ünlü mağaza zinciri Galeries Lafayette, Vadistanbul AVM ile Eylül 2018'de Avrupa Yakası'na da giriş yapmaya hazırlanıyor...

Rossmann, Emaar Square AVM'de mağaza açtı!

Rossmann, Türkiye'de 100. mağazasını Emaar Square AVM’de açtı. Açılış törenine Eda Taşpınar ve Deniz Akkaya katıldı...

Emaar Square Residence konum!

Emaar Square Residence konum bilgileri haberimizde yer alıyor. Emaar İnşaat imzasını taşıyan projede konut ve AVM bulunuyor.

Emaar Square Residence nerede?

2.3 milyar dolar yatırım bedeline sahip Emaar Square Residence projesinde toplam 1.000 daireye yer veriliyor..

Emaar Square Residence yeni fiyat listesi!

Emaar Square Residence yeni fiyat listesi 1+1'lerde minimum 350 bin dolardan başlıyor. Emaar Square projesi İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar Libadiye'de inşa edildi...

Emaar Square Aralık 2017 fiyat listesi!

Emaar Square Aralık 2017 fiyat listesi kapsamında dairelerin metrekare birim fiyatı 6 bin 500 dolardan başlıyor. Buna göre projede fiyatlar minimum 350 bin dolardan başlangıç gösteriyor...

Emaar Square daire fiyatları ne kadar?

Toplam bin adet daireden oluşan Emaar Square projesinde peşin alımlarda yüzde 8 indirim sağlanıyor. Libadiye Emaar Square Residence Evleri hemen teslim ediliyor. Peki Emaar Square daire fiyatları ne kadar?

Koçtaş, Emaar Square Mall’da mağaza açtı!

Koçtaş, İstanbul’daki 12’inci Türkiye’deki 42’inci mağazasını Ümraniye Emaar Square Mall’da açtı.

Emaar Square Mall nerede?

Emaar Properties imzasını taşıyan Emaar Square Mall projesinin reklamında oyuncu Burak Özçivit oynuyor. Peki Emaar Square Mall nerede?

emaar square avm Haberi

emaar square avm

EmaarProperties'in İstanbul/Çamlıca'da 2,3 milyar dolar yatırımla hayata geçirdiği Emaar Square Mall, 28 Nisan'da kapılarını açıyor. 


Emaar 5quare Mail ile 5 bin kişiye istihdam sağlayacaklarını belirten Emaar Properties'in Türkiye'deki iştiraki Emaar Türkiye'nin CEO'su Cenk Arson, "Türkiye'deki AVM ziyaretçileri arasında turistlerin oranı yüzde 2. Bu rakamı 2023 sonunda yüzde 10'a çıkarmayı hedefliyoruz" dedi.


Adres: Ünalan Mahallesi, Ayazma Cd. No:78, 34700...