Emay İnşaat Kentplus Fikirtepe fiyatları

Emay İnşaat Kentplus Fikirtepe fiyatları

Kadıköy Kentplus iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Fikirtepe Kentplus Kadıköy ev fiyatları 194 bin TL'den başlayarak yükseliyor...

Emay İnşaat'ın kesin mühlet kararı 30 Aralık'a uzatıldı!

Uzun süredir gayrimenkul ve sektöründe faaliyette bulunan Emay İnşaat, yaşadığı mali sıkıntıları aşamayınca konkordato talep etmişti. Şirket hakkında yeni bir karar daha verildi.

Emay İnşaat haciz işlemleri ve alacak takiplerinden kurtuluyor!

2018 Kasım'da konkordato ilan eden Emay İnşaat'ın bir yıllık kesin mühlet süresi doldu. Firma yıl sonuna kadar mahkeme korumasında faaliyetlerine devam edecek.  

Emay İnşaat'ın 1 yıl kesin mühleti 6 ay daha uzatıldı!

Uzun yıllardır gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Emay İnşaat, yaşadığı mali sıkıntılar nedeni ile konkordato talep etmişti. Şirket hakkında yeni bir karar daha çıktı.

Fulya Hilton Sitesi'nde inşaat ne zaman başlayacak?

Beşiktaş Fulya'da 45 yıl önce yapılan Hilton Sitesi'nin kentsel dönüşüm projesi ihalesini Emay İnşaat ve ortağı almıştı. Şu ana kadar projeler çizilmiş ama henüz bir çivi bile çakılmamış.Sürecin daha da hızlanması gerekiyor. Ancak bir türlü yol alınamıyor...

KentPlus Yalova projesinin ihalesi iptal edildi!

Konkordato sürecinde bulunan Emay İnşaat’ın 2016'da EPP’den aldığı dev ihale iptal edildi. Yalova’da yer alan 383 bin 500 metrekare arazi üzerinde 400 milyon dolar yatırımla hayata geçirilecek proje için yeniden ihaleye çıkılacak.

Emay İnşaat Proje Nakliye Taahhüt Turizm Kuyumculuk Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Emay İnşaat Proje Nakliye Taahhüt Turizm Kuyumculuk Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 205 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Taşkın tarafından kuruldu.

Emay İnşaat'ın geçici mühlet süresi 2 ay uzatıldı!

Merkezini 31 Ekim 2018 tarihinde Ankara'dan İstanbul'a taşıyan Emay İnşaat'ın konkordato davası görüldü. Mahkeme geçici mühlet süresinin 2 ay uzatılmasına karar verdi...

Emay İnşaat'ın konkordato davası 6 Şubat'ta!

İstanbul merkezli birçok önemli projeye imza atan ve vergi rekortmeni şirketler arasında bulunan Emay İnşaat, konkordato talebinde bulundu. 

Emay İnşaat konkordato istedi!

Ankara'da kurulan Emay İnşaat uzun yıllardır gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteriyor. Ancak şirket son dönemlerde yaşadığı mali sıkıntılar nedeni ile konkordato talep etti..

Emay İnşaat merkezini İstanbul'a taşıdı!

1995 yılında Ankara'da Yusuf Gören, Hakan Çağlar ve Burak Gören ortaklığında kurulan Emay İnşaat merkezini bugün İstanbul'a taşıdı. 

Emay İnşaat'tan tapu açıklaması!

Kentplus Centrium Tower projesinde, bazı ev sahipleri ile davalık olan Emay İnşaat AŞ'den açıklama yapıldı...

JCR Avrasya Derecelendirme ile Emay İnşaat'ın sözleşmesi iptal edildi!

JCR Eurasia Rating ile “Emay İnşaat Taahhüt San. Tic. A.Ş.” arasında 1 Aralık 2014 tarihi itibariyle imzalanan Kredi Derecelendirme sözleşmesi iptal edildi.

Emay İnşaat'tan KentPlus Yalova Wellness SPA & Resort projesi!

Emay İnşaat Yalova’da KentPlus Yalova Wellness SPA & Resort ile turizm yatırımına hazırlanıyor. Yatırım bedeli 400 milyon dolar olan projede 4 ve 5 yıldızlı 500 yatak kapasiteli, üç farklı termal otel yer alıyor.

Emay İnşaat Kentplus Fikirtepe fiyatları

Emay İnşaat Kentplus Fikirtepe fiyatları Emay İnşaat Kentplus Fikirtepe fiyatları


Kentplus Evleri İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy Fikirtepe bölgesinde inşa ediliyor. Kentplus Kadıköy Fikirtepe projesi Emay İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.


1.561 adet daireden oluşan Kentplus Fikirtepe projesi 27 bin metrekare inşaat alanına sahip. Kentplus Kadıköy Fikirtepe projesinde stüdyo, 1+1, 2+1 daire tipleri bulunuyor. 


3 blok olarak inşa edilen Emay İnşaat Kentplus Fikirtepe fiyatları 194 bin TL'den başlangıç gösteriliyor.  Fikirtepe Kentplus Kadıköy ödemeleri yüzde 50 peşinat ödendikten sonra, 36 ay 0 faiz olarak yapılıyor.


Kadıköy Kentplus iletişim!


Kadıköy Kentplus iletişim için 444 20 01 telefon numarasından Fikirtepe Kentplus Kadıköy satış ofisi ile irtibat kurabilirsiniz. Kentplus Kadıköy Fikirtepe daire fiyatları stüdyolarda 194 bin TL ile 253 bin TL, 1+1'lerde 378 bin TL ile 459 bin TL, 2+1'lerde 529 bin TL ile 693 bin TL arasında değişiyor.


Emay...