29 / 11 / 2022

emekli promosyon ne kadar

emekli promosyon ne kadar

Bankaların müşteri kapmak için başlattığı promosyon kampanyaları ekim ayında da tam gaz devam ediyor. Bazı bankalar promosyon kampanyalarını eylül ayında bitirirken bazıları ise ekim ayının sonuna kadar uzatma kararı aldı. Peki, en yüksek promosyon kaç TL?

Emeklilere geri ödemesiz 7 bin 500 lira verilecek! Elinizi çabuk tutun süre daralıyor! Akbank, Garanti, İŞ, Yapı Kredi..

Bankaların müşteri kapmak için başlattığı promosyon kampanyaları bu ayda tam gaz devam ediyor. Bazı bankalar promosyon kampanyalarını eylül ayında bitirirken bazıları ise ekim ayının sonuna kadar sürdürme kararı aldı. Peki, en yüksek promosyon ne kadar?

Ziraat, Halkbank, Vakıfbank peş peşe zam yaptı! Emekli promosyonunda yeni zirve!

Bankaların emekli promosyon yarışına kamu bankaları da katıldı. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından alınan karardan sonra kamu bankalarının emekli promosyon ücretleri belli oldu. İşte 2022 kamu bankalarının emekli promosyon miktarı...

Emekliler havalara uçacak! Ziraat, Halkbank, Vakıfbank peş peşe zam yaptı!

Yüksek promosyon almak için banka değiştirmek isteyen emekli vatandaşlara güzel haber kamu bankalarından geldi. Kamu bankaları emekli promosyon miktarlarını arttırdı.. İşte 2022 Ziraat, Vakıfbank, Halkbank 2022 emekli promosyon tutarı...

Emekli promosyonunda yarış kızıştı, süre uzatıldı! Bankalar peş peşe açıkladı! Garanti, Yapı Kredi, İŞ, Akbank...

Bankaların müşteri kapmak için başlattığı promosyon kampanyaları bu ayda devam ediyor. Bazı bankalar promosyon kampanyalarını eylül ayında bitirirken bazı özel bankalar da ekim ayının sonuna kadar sürdürme kararı aldı. Peki, hangi bankaların emekli promosyon süreleri uzatıldı? İşte detaylar...

Emekli promosyonunda yeni zirve! Durmak bilmeyen Vakıfbank, Ziraat ve Halkbank zammı peş peşe açıkladı!

Yüksek promosyon almak için banka değiştirmek isteyen emeklilere güzel haber kamu bankalarından geldi. Kamu bankaları emekli promosyon miktarlarını güncelledi. İşte 2022 Ziraat, Halkbank, Vakıfbank 2022 emekli promosyon tutarı...

Emekli promosyonuna ekim ayı kampanyası peş peşe geldi! Garanti, Akbank, İŞ, Türkiye Finans, Yapı Kredi... 

Bankaların müşteri kapmak için başlattığı promosyon yarışı bu ayda devam ediyor. Bazı bankalar promosyon kampanalarını eylül ayında bitirirken bazı özel bankalar da ekim ayı kampanyalarını sürdürüyor. Peki, ekim ayı kampanyaları devam eden bankalar hangileri? İşte merak edilen tüm detaylar...

Emekli promosyonunda yeni zam peş peşe geldi! Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank açıkladı!

Kamu bankalarının emekli promosyon miktarlarını değiştirildi. SGK tarafından yapılan güncelleme ile birlikte emekliler toplamda 5.000 TL'ye kadar promosyon alabilecek. Müşteri getirme, otomatik fatura ödeme gibi talimatlar vermeye gerek duyulmadan bu miktarlara ulaşılacak.

Emekliler müjde! Akbank, İŞ, Garanti, Türkiye Finans, Yapı Kredi ekim ayı emekli promosyon kampanyası devam ediyor!

Bankalar emekli promosyon yarışına ekim ayında da devam ediyor. Bazı bankalar promosyon kampanalarını eylül ayında sonlandırırken bazı özel bankalar da ekim ayı kampanyalarını sürdürüyor. Peki, 2022 Ekim ayı kampanyaları devam eden bankalar hangileri? İşte detaylar..

Emekli promosyonunda yeni zirve! Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank peş peşe zammı duyurdu!

Ziraat, Halkbank, Vakıfbank emekli promosyon miktarlarını güncelledi. SGK tarafından yapılan güncellemeyle emekliler toplamda 5.000 liraya kadar promosyon alabilecek. Müşteri getirme, otomatik fatura ödeme gibi talimatlar vermeye gerek olmadan bu miktarlara ulaşılacak.

Akbank, İŞ, Garanti peş peşe duyurdu! Emekli promosyonunda geri sayım başladı!

Bankalar emekli promosyon yarışına tam gaz devam ediyor. Bazı bankalar promosyon kampanalarını eylül ayında sonlandırırken bazı bankalarda ekim ayı kampanyalarını sürdürüyor. Peki ekim ayı kampanyaları devam eden bankalar hangileri? İşte detaylar..

Emekliler bayram edecek! Ziraat, Halkbank ve Vakıfbank'ın emekli kampanyası peş peşe açıklandı! 

Temmuz ayında uygulanan emekli zammının ardından bankaların emekli maaş promosyon ödemelerinde de artış yapıldı. Peki en yüksek emekli promosyonunu hangi banka veriyor? İşte, 2022 emekli promosyon kampanyası hakkında merak edilenler...

Emekli promosyonunda rekor üstüne rekor kıran bankalar dur durak bilmiyor! Akbank, İŞ, Garanti peş peşe duyurdu...

Bankalar emekli promosyon yarışına kaldıkları yerden devam ediyor. Bazı bankalar emekli promosyonunun Eylül ayında sonlandırırken bazı bankalarda ekim ayı kampanyalarını sürdürüyor. Peki Ekim ayı kampanyası devam eden bankalar hangileri? İşte detaylar..

Ziraat, Halkbank ve Vakıfbank peş peşe zam yaptı! Emekli promosyonunda dev artış! Yeni rakamı hemen öğrenin...

Türkiye'de bankalar arası emekli maaşı promosyon kampanya yarışına kamu bankaları da dahil oldu. Kamu bankalarında SGK emeklilerine 3 sene için ödenen promosyon miktarı 5 bin Türk Lirası'na yükseltildi.

Emekli promosyonunda çılgın artış! Ziraat, Halkbank, Vakıfbank promosyon miktarını peş peşe açıkladı!

Türkiye'de bankalar arası emekli maaşı promosyon yarışına kamu bankaları da dahil oldu. Kamu bankalarında SGK emeklilerine 3 yıl için ödenen promosyon miktarı 5 bin TL'ye yükseltildi.

Emekliler müjde! Promosyon yarışına PTT'de katıldı! PTT emekli promosyonu ne kadar?

Emekli maaşını PTT'den alan vatandaşlara promosyon ödemesi yapılacak. Peki 2022 PTT emekli promosyonu ne kadar kaç TL? İşte detaylar...

Akbank kasım ayında vereceği emekli promosyon rakamlarını açıkladı

Akbank, kasım ayının gelmesiyle birlikte internet sitesinde bulunan emekli promosyon sayfasını güncelledi. İşte detaylar...

Emekli promosyon son tarih ne zaman?

Emekli promosyon tarihleri bir kez daha güncellendi. Bankaların promosyon yarışı hala devam ediyor. Kasım ayına girilmesi ile birlikte bankalar promosyon kampanyalarına devam ediyor. Peki Emekli promosyon son tarih ne zaman?

En yüksek emekli promosyon 2022 ne kadar?

Emekli promosyonu konusu hala gündemi meşgul ediyor. Vatandaşlar en yüksek promosyon miktarını öğrenmek istiyor. Bu yüzden de promosyonlara yönelik soruların sayısı bir hayli artmış durumdadır.

PTT emekli promosyon 2022 ne zaman verilecek?

PTT emekli promosyonunun yatıp yatmadığı vatandaşların gündemini oluşturuyor. İşte PTT emekli promosyon 2022 ne zaman verilecek? sorusunun yanıtı ve detaylar!

Akbank'tan emekli promosyon haberleriyle ilgili 9.9 büyüklüğünde deprem! Acil bakın

Geçtiğimiz aylardan bu yana devam eden emekli promosyon yarışında art arda üzen haberler gelmeye devam ediyor. Akbank da emekli vatandaşların hoşuna gitmeyecek bir açıklama gerçekleştirdi.

Emekli promosyon yarışı kızıştı! En yüksek emekli promosyonu ne kadar oldu? İNG, Yapı Kredi, Garanti, Ziraat, Akbank...

Temmuz ayında yapılan ara zammın ardından emekli promosyon ücretleri arttırıldı. Bu kapsamda bankalar art arda promosyon güncellemesi yaparken kamu bankalarının da yarışa katılmasıyla promosyonların ücretleri arttı. Peki 2022 en yüksek emekli promosyonu ne kadar oldu?

Garanti Bankası kasım ayında vereceği emekli promosyon rakamlarını açıkladı!

Garanti Bankası, kasım ayının gelmesiyle birlikte internet sitesinde bulunan emekli promosyon sayfasını güncelledi. İşte detaylar...

2023 memur ve emekli zammı ne kadar olacak?

2023 memur ve emekli memur zammı ne kadar olacak? İşte, memur emekli zammı maaş hesaplama bilgisi ve konuyla ilgili ayrıntılar.

Vakıfbank emekli promosyon ödemeleri Kasım ayında zamlandı! Vakıfbank emekli promosyonu ne kadar?

Vakıfbank emekli promosyon ödemeleri, kasım ayının gelmesiyle birlikte güncellendi. Peki 2022 Vakıfbank emekli promosyonu ne kadar, kaç TL? İşte 2022 Vakıfbank emekli promosyon miktarı...

Emekliler havalara uçacak! Emekli promosyon ücretlerinde kasım müjdesi! En yüksek emekli promosyonu ne kadar oldu?

Temmuz ayında yapılan ara zamdan sonra emekli promosyon ücretleri arttırıldı. Bu kapsamda bankalar peş peşe promosyon güncellemesi yaparken kamu bankalarının da yarışa katılmasıyla promosyonların seyri değişti. Peki en yüksek emekli promosyonu ne kadar oldu?

Yapı Kredi Bankası kasım ayında emekli promosyon rakamlarını güncelledi!

Yapı Kredi, kasım ayının gelmesiyle emekli promosyon sayfasını güncelledi. İşte detaylar...

Promosyonlara Kasım rüzgarı! Ziraat Bankası emekli promosyonu ne kadar oldu? İşte Ziraat Bankası Kasım ayı güncellemesi!

Emekli promosyonlarında Kasım ayı güncellemesi yaşanıyor. Bu haber üzerine vatandaşlar, Ziraat Bankası emekli promosyonu ne kadar oldu? bu benzeri soruların yanıtlarını arıyor. İşte detaylar!

emekli promosyon ne kadar Haberi

emekli promosyon ne kadar

Emekli maaşına gelen ara zammından sonra banklar promosyon yarışına girdi. 350- 750 lira bandında başlayan emekli promosyonu kampanyalarla 10 bin lira kadar ulaştı. Öyle ki eylül ayında promosyon kampanyalarının sona ermesi beklenirken bazı bankalar süreyi uzatma kararı aldı. Ekim ayı kampanyalarını devam ettiren bazı bankalar peş peşe açıklandı.

Bankalar 7 bin 500 liralık promosyonu maaşını taşıyan ve 3 yıl (36 ay) kalma sözü veren emekli müşterilerine veriyor. Peki, ekim ayında en yüksek emekli promosyonunu ne kadar, hangi banka TL veriyor? İşte ekim ayı emekli promosyon kampanyaları ve promosyon miktarları...

GARANTİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU NE KADAR?

Emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıyan emekliler 6.000 TL'ye varan nakit promosyona ek 1.500 TL bonus fırsatı sunuluyor. Kampanya geçerlilik tarihi 1/31 Ekim 2022'dir.

TÜRKİYE FİNANS BANKASI...