eminevim elbirliği sistemi

eminevim elbirliği sistemi

Eminevim’in uyguladığı faizsiz ‘Elbirliği Sistemi’nin Haziran'da yapılan konut ve araç teslimatlarıyla 30 senenin rekorunu kırdığı belirtildi.

Eminevim İzmir Enternasyonal Fuarı’nda inovatif finansman sistemini anlattı!

Türkiye’de Elbirliği Sistemi’ni kuran ve başarıyla uygulayarak her ay piyasaya yaklaşık 250 milyon lira nakit akışı sağlayan Eminevim, uluslararası katılımcıların olduğu İzmir Enternasyonal Fuarı’nda faizsiz finansman sistemini tanıttı...

Elbirliği sistemiyle rekor teslimat!

İşçiden memura, öğretmenden ev hanımına kadar binlerce vatandaşı ev ve otomobil sahibi yapan Eminevim, 140 bin aileye ev ve otomobil teslim etti.

Elbirliği ile piyasaya ayda 250 milyon destek!

Elbirliği sistemini Türkiye ile tanıştıran Eminevim, her ay 1.700-1.800 kişiye ev ve otomobil teslimatı yapıyor. Emin Üstün “Binlerce kişinin hayalini gerçekleştirdik. Bu sistemle her ay piyasaya 200-250 milyon TL nakit girişi sağlıyoruz” dedi...

Emin Grup 360 çalışanını ödüllendirdi!

Emin Grup, "2019 Başarı Ödülleri Gecesi" kapsamında 3.sünü düzenlediği etkinlikte; 5, 10, 15, 20 ve 25 yılı geride bırakan ve yüksek performans gösteren çalışanlarını ödüllendirdi...

Gayrimenkuldeki durgunluk Elbirliği Sistemi ile giderilebilir!

Emin Üstün, inşaat sektöründeki ve piyasada ki durgunluk ve faiz oranlarının yüksek olmasından dolayı Elbirliği Sistemi’ne ciddi bir ilgi olduğunu ifade etti...

Eminevim elbirliğiyle ev sahibi yapıyor!

Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, “Elbirliği sistemimiz ile milli ekonomiye can suyu oluyoruz” diye konuştu. Üstün, bu sistemle ödenen faizlerin önemli oranda düştüğünü de belirtti. 

Eminevim 100 aileye tapularını dağıttı!

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Ankara'da Eminevim'in Tapu Dağıtım törenine katılım gösterdi ve 100 aileye tağu dağıtımı gerçekleştirildi. 

Eminevim Elbirliği Sistemi ile 1 milyon hayal gerçek olacak!

Eminevim’de hedef 10 yılda 1 milyon kişinin hayallerini gerçekleştirmek. Şirket ‘imece’ mantığı ile sadece ev ve araba değil aynı zamanda enerji ve tarım alanında da yatırım yapıyor.

Eminevim ile herkes ev sahibi oluyor!

Eminevim, geliştirdiği ‘Elbirliği’ sistemi ile alt ve orta gelir grubunu ev sahibi yapmaya devam ediyor. İşçiden memura, öğretmenden, ev hanımına binlerce kişi ev almak için sırada.

En çok ev hanımları ve işçiler ev sahibi oluyor!

Emin Şirketler Grubu Başkanı Emin Üstün, ‘Elbirliği’ sistemi ile alt ve orta gelir grubu konut sahibi yapmaya devam ediyor. Emin Üstün “İşçilerimiz aylık bin 100 lira ödeme ile konut alıyor” dedi.

Eminevim’den faizsiz 8 bin konut teslimatı!

Bugüne kadar yaptığı ev ve otomobil teslimatları ile 100 bin kişiye ulaşan Eminevim 2016 yılında gerçekleştirdiği konut teslimatları ile, ortalama 250 daireden oluşan 32 konut projesi kadar teslimat gerçekleştirdi.

Eminevim elbirliği sistemi tüm sektörleri hedefliyor!

Bugüne kadar binlerce aileyi ev sahibi yapan Eminevim, elbirliği sistemini tüm sektörlere taşımayı hedefliyor.

Eminevim’de hedef 100 bin teslimat!!

Bugüne kadar yaptığı ev ve otomobil teslimatları ile 95 bin kişiye ulaşan Eminevim’de hedef 2017’nin ilk aylarında 100 bin teslimata ulaşmak.

Eminevim elbirliği sistemi nedir?

Bugüne kadar 100 bine yakın aileyi ev ve araba sahibi yapan Emin Şirketler Grubu, geliştirdiği ‘El birliği’ sistemi ile vatandaşların farklı alanlarındaki ihtiyaçlarına da cevap vermeye hazırlanıyor.

Eminevim BDDK uyum sürecinde günlük teslimat rekoru kırdı!

Türkiye’de faizsiz Elbirliği Sistemi ile hizmet veren Eminevim, BDDK uyum sürecinde günlük teslimat rekoru kırdı.

Eminevim 4 dakikada bir ev ya da araç teslim edecek!

Geçtiğimiz sene faizsiz Elbirliği Sistemi ile Türkiye genelinde 23 bin 616 ev ve araç teslimatı yapan Eminevim, 2021'de hedeflediği 27 bini aşkın teslimatla her 4 dakikada bir kişiyi faizsiz ev ya da araç sahibi yapacak.

Eminevim 2020 yılında konut ve araç sektörüne 50 bin talep kazandırdı!

Türkiye’de araç ve konut pazarında faizsiz finansman modeli Elbirliği Sistemi ile hizmet veren Eminevim, 2020 yılında konut ve araç sektörüne 50 bin talep kazandırdı.

Eminevim'den tek tıkla ev sahibi olma imkanı!

Türkiye’de araç ve konut pazarında faizsiz finansman modeli Elbirliği Sistemi ile hizmet veren Eminevim, 'Dijital Kayıt Sistemi'ni hayata geçirdi. Dijital Kayıt Sistemi ile tek tıkla ev ve otomobil sahibi olma imkanı sunuluyor. 

Eminevim 2021'de 200 bininci teslimini yapmayı hedefliyor!

Türkiye'de faizsiz Elbirliği Sistemi ile konut satışı yapan Eminevim, 2021 yılında 200 bininci teslimata ulaşmayı hedefliyor.

Eminevim'in iş süreçlerinde dijital dönem başladı!

Türkiye’de faizsiz Elbirliği Sistemi ile hizmet veren Eminevim,  iş yönetim süreçlerini yeni nesil ERP uygulaması SAP S/4HANA ile dijitale taşıdı.

Eminevim yeni reklam filmiyle 80 milyonu bilgilendiriyor!

Türkiye’de faizsiz Elbirliği Sistemi ile hizmet veren Eminevim, dikkat çeken yeni reklam filmiyle faizsiz ev sahibi olmak isteyen vatandaşların cevap aradığı sorulara yanıt verecek.

Eminevim 3 ayda 6 bin 728 teslimat yaptı!

Yaz sezonuna 2 bin 510 araç ve konut teslimatıyla başlayan Eminevim, hizmet verdiği faizsiz "Elbirliği Sistemi" ile 3 aylık dönemde 6 bin 728 kişiyi ev ve araç sahibi yaptı.

Elbirliği mülkiyetindeki bir ortak hissesini satabilir mi?

Posta yazarı Tamer Heper, 'Bir gayrimenkulün iştirak halinde ortaklarından biriyim. Bir başka ortağın vasisi, kısıtlının hissesinin satışı için mahkemeden izin alıp, hisseyi sattı. Şimdi bu durumda iştirak halindeki mülkiyet, tüm ortaklar için mülkiyete dönüşmüş müdür?' sorusunu yanıtladı.

Malezya ile Singapur arasındaki ikinci demir yolu bağlantısının inşasına başlandı!

Malezya ile Singapur'u demir yoluyla bağlayacak olan Hızlı Geçiş Sistemi (RTS) Projesi'nde inşaat çalışmaları başladı.

Eminevim'den faizsiz konut ve araç teslimatında rekor!

Eminevim’in uyguladığı faizsiz ‘Elbirliği Sistemi’nin Haziran'da yapılan konut ve araç teslimatlarıyla 30 senenin rekorunu kırdığı belirtildi.

Faizsiz konut satışında 30 yılın rekoru kırıldı!

Türkiye’de araç ve konut pazarında önemli bir payı bulunan Eminevim’in uyguladığı faizsiz Elbirliği Sistemi, Haziran'da yapılan konut ve araç teslimatlarıyla 30 yılın rekoruna ulaştı. 

Eminevim'in teslimat sayısı yüzde 10 arttı!

Eminevim'in faizsiz Elbirliği Sistemi’ni tavsiye edenleri ödüllendirmek amacıyla geçen Eylül ayında başlattığı "Tavsiye Edene Jeep Hediye" kampanyasının çekilişi yapıldı. Eminevim, 10 bini aşkın teslimat gerçekleştirerek teslimat sayısını geçen yıla kıyasla yaklaşık yüzde 10 artırdı...

eminevim elbirliği sistemi Haberi

eminevim elbirliği sistemi

’Türkiye’de araç ve konut pazarında büyük bir pazar payına sahip olan Eminevim’in uyguladığı faizsiz ‘Elbirliği Sistemi’nin Haziran'da yapılan konut ve araç teslimatlarıyla 30 yılın rekorunu kırdığı bildirildi. Milliyet'te yer alan habere göre, bugüne kadar sistemle 165 bin kişiyi ev ve araç sahibi yaptıklarını dile getiren Eminevim tarafından yeni normalleşmenin başladığı haziran ayında ise son 30 yılın rekor teslimatına imza atıldığı belirtildi.

Buna göre firma, bir ayda 2 bin 510 kişiyi ev ve araç sahibi yaptı ve 2019 Haziran'a kıyasla teslimatını yüzde 65 artırdı. Yapılan bir aylık teslimatla ekonomiye 300 milyon TL'yi aşkın bir katkı sağlandığını belirten Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı A. Sefa Üstün, ulaşılan aylık teslimat kapasitesinin sistemin başarısını ortaya koyan güçlü bir gösterge olduğunu, 1.800 bandındaki teslimat ortalamasının da yılın ikinci...