EMİTT fuarı

EMİTT fuarı

28-31 Ocak tarihleri arasında açık bulunan EMİTT fuarının ilk üç günün sonunda yıldızı parlayan il Bayburt Standı oldu. Fuarın üçüncü gününde ziyarete açılan stantlarda Bayburt rüzgarı esti.

Mersin Emitt Fuarı'nda yerini alıyor!

Mersin’i tarihi ve kültürel değerleri ile tüm dünyaya tanıtmayı kendisine ilke edinen Mersin Büyükşehir Belediyesi, uluslararası boyutta gerçekleştirilecek olan EMITT Fuarı’nda yerini alacak.

Adıyaman Emitt Fuarı'na hazırlanıyor!

Adıyaman, dünyanın en prestijli turizm fuarlarından birisi olan ve illerin turizm potansiyellerini sergiledikleri Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına katılıyor.

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı yarın sona eriyor!

Bu yıl 19'uncusu düzenlenen ve 22-25 Ocak 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) kapılarını açtı. Fuar yarın da devam edecek...

Rusya'ya turizmde alternatif çeşitler sunulacak!

Rusya'ya turizmde alternatif çeşitler sunulacak. Dünyanın en büyük turizm fuarları arasında gösterilen Emitt Fuarı'nın 19 'uncusu, 22 - 25 Ocak tarihleri arasında TÜYAP 'ta gerçekleştirilecek.

Emitt Fuarı'nda Ankara'nın tanıtımı yapılacak!

Ankara, bu yıl 19.’su düzenlenecek dünyanın 5. büyük turizm fuarı EMITT fuarına yine Ankara Kalkınma Ajansı koordinasyonunda hazırlanıyor...

EMİTT'te Başkent standı ilgi odağı oldu!

İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar Alanı'nda düzenlenen ve 70 ülkeden 5 bin katılımcının yer aldığı fuarda, Büyükşehir Belediyesi standındaki panoramik ekranlarda Ankara, şanına layık sunumlarla katılımcılara tanıtılıyor...

EMİTT'te Başkent standı ilgi odağı oldu!

DÜNYANIN en büyük 5. turizm fuarı olan " 18. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm Fuarı "nda (EMİTT), Başkent'in tarihi sergileniyor. EMİTT' te Başkent standı ilgi odağı oldu...

VIALAND, EMITT Fuarı'nda eğlencenin merkezi oldu!

Türkiye' nin ilk tema parkı olan VIALAND’ in, 2 Şubat tarihine kadar sürecek olan EMITT Fuar’ ındaki standı, birbirinden renkli etkinliklerle ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Emitt Fuarı 30 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek!

Türkiye' de deniz - kumgüneş üçlüsünden çıkan turizm hareketliliği hızla Anadolu illerine yayılıyor. Pastadan payını almak isteyen il ve ilçeler ise adeta birbiriyle yarışa girdi...

NG Hotels and Resorts EMITT Fuarı’nda otellerini tanıttı!

4 gün süren fuarda NG Hotels and Resorts standını ziyaret edenlere; NG Güral Harlek Thermal Resort and SPA, NG Güral Sapanca Wellness and Convention ve NG Güral Afyon Wellness and Convention’ın ayrıcalıklı hizmetleri hakkında bilgiler verildi.

EMİTT Fuarı'nda Türkiye'den 17 kalkınma ajansı ve üyeleri yer aldı!

Dünyanın en büyük turizm fuarlarından EMİTT, bu yıl da yöresel ve uluslararası zenginliklerin geçit törenine dönüştü. 60'ın üzerinde ülkenin katılım gösterdiği fuarda, Türkiye'den 17 kalkınma ajansı ve üyeleri yer aldı

EMITT Fuarı için geri sayım başladı!

Dünyanın dört büyük turizm fuarı arasında bulunan EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı 31 Ocak – 3 Şubat 2019 tarihleri arasında düzenlenecek.

Turizm imar planı Bakanlığın üzerinden yapımalı!

Ünye Belediyesi, bu yıl ikinci kez EMİTT’e katıldı. Başkan Ahmet Çamyar, "Turizm imar planı ile ilgili bu planın Kültür ve Turizm Bakanlığı üzerinden yapılması gerektiğini düşünüyoruz." dedi. 

EMITT'te Erciyes'e yoğun ilgi!

Erciyes Kayak Merkezi 21. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) tanıtıldı.

Ankapark EMITT Fuarı'nda tanıtıldı!

Ankara Büyükşehir Belediyesi, İstanbul’da düzenlenen 21. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT), yapımını sürdürdüğü ve dünyanın en önemli tema parkları arasına girecek olan ANKAPARK'ı tanıtıyor.

EMITT Turizm Fuarı yarın başlıyor!

Dünyanın dört bir yanından gelen turizmcileri ağırlayan Emıtt Turizm Fuarı, 26 Ocak tarihinde Tüyap Fuar Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

Türk mobilyacılar, Almanya'da İstanbul Mobilya Fuarı'nı tanıttı!

Türk mobilyacılar, Almanya'da İstanbul Mobilya Fuarı'nı tanıttı. MOSDER Başkanı Doğan: "10 milyar dolarlık ihracat hedefimize ancak yeni pazarlarla ulaşabiliriz" dedi.

Kelebek, UNICERA Fuarı'nda beş yeni mutfak modelini tanıttı!

Türkiye'nin köklü markası Kelebek, 23 - 27 Şubat 2016 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşen Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda (UNICERA) 2016 koleksiyonundaki tasarım ve fonksiyonelliği ile öne çıkan beş yeni mutfağını tanıttı.

Yataş'a Aşkabat Türk İhraç Ürünleri Fuarı'ndan ödül!

Yataş Grup, Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'ta gerçekleştirilen "Türk İhraç Ürünleri Fuarı"nda yeni tasarımlardan oluşan ürünlerini tanıttı. Fuar kapsamında Yataş standı "En Güzel Stant" kategorisinde ödüle layık bulundu.

Ortadoğu Grup EMITT Fuarı'nda Wome Deluxe'ü tanıttı!

Ortadoğu Grup EMITT Fuarı'nda yatırımı Wome Deluxe'ü tanıttı. Şirketin CEO'su Mehmet Gür, incekum'da 120 bin metrekare üzerine 1.800 yatak ile hizmet vermek üzere tasarlanan otelin alternatif turizmde yeni bir çığır açacağını söyledi.

Kızılcahamam Emıtt Fuarı'nda tanıtıldı!

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), 20'nci kez düzenlendi. Fuarda, Kızılcahamam'ın tanıtıldığı standa ilgi yoğun oldu. Bu yıl 4 bin 500 firmanın yer aldığı fuara 70'e yakın ülke katıldı.

Ankapark maketine EMITT 2016'da yoğun ilgi!

İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen EMITT 2016 Turizm Fuarı'nda yer alan “Ankara” standında, Büyükşehir Belediyesi’nin en önemli turizm projesi ANKAPARK'ın maketi, tüm ilgiyi üzerine çekiyor...

Adana yatırımları EMITT Fuarı’nda tanıtıldı!

İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 28-31 Ocak 2016 tarihlerinde düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) 70 ülkeden sektör temsilcileri bir araya geldi.

Bayburt standı Emıtt Fuarı'nda ilgi odağı oldu!

28-31 Ocak tarihleri arasında açık bulunan EMİTT fuarının ilk üç günün sonunda yıldızı parlayan il Bayburt Standı oldu. Fuarın üçüncü gününde ziyarete açılan stantlarda Bayburt rüzgarı esti.

EMİTT fuarı Haberi

EMİTT fuarı

Önceki iki güne oranla büyük bir ziyaretçi akınına uğrayan Bayburt standında adeta ziyaretçi izdihamı yaşandı. Gerek stant alanının oldukça geniş olması gerekse standın oluşturulmasında Bayburt’u anlatan materyallerin kullanılmış olması ve ziyaretçilere ikram edilen yiyeçeklerin yöresel yiyeceklerden oluşması nedeniyle standa yoğun ilginin oluşmasına vesile oldu. Gün boyu ziyaretçi akınına uğrayan stantın önümüzdeki yıllarda daha da geniş bir alana kurulması gerektiğinin izlenimini verdi.

Fuarın üçüncü günü olması nedeniyle sakin geçmesi beklenirken standın diğer illerin stantlarına nazaran ziyaretçi akınına uğraması moralleri yükseltti.

Aksam saatlerine kadar süren yoğun ziyaretçi akının fuarın kapanış saatlerine yakın düzenlenen değerli sanatçımız Muhsin Bayburtlu konseri ile devam etti.

Üçüncü günün sonunda düzenlenen Muhsin Bayburtlu konserinde İstanbul Bağcılar Derneği Halk oyunları ekiplerinin sunmuş olduğu Bayburt barlarından oluşan folklor gösterisi izleyicilere güzel anlar...