14 / 08 / 2022

Emlak 2014 Fuarı

Emlak 2014 Fuarı

Yeşilköy’de yapılan CNR Emlak 2014 Fuarı dün kapılarını açtı. Yabancı yatırımcıların da yoğun ilgi gösterdiği fuara 6 bini yabancı olmak üzere 35 bin ziyaretçi bekleniyor. 250 firmanın katıldığı fuar pazar gününe kadar açık olacak

35 bin yatırımcı Emlak 2014 Fuarı'nda buluşuyor!

CNR Emlak Fuarı'na 35 bin yatırımcının katılması bekleniyor Bugün kapılarını açan fuara Suudi Prens Turki Bin Mohammed Bin Nasser Bin Abdulaziz Al - Saud da katılacak.

Emlak 2014 Fuarı'na Arap ve Körfez sermayesi damga vuracak!

Emlak sektörünün önde gelen firmaları ve dev projelerin yer aldığı 'Emlak 2014 - Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı', 11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy'de gerçekleştirilecek...

Emlak 2014 Fuarı yarın açılıyor!

Uluslararası gayrimenkul sektörünün liderleri, geleceğin yasam alanlarını, konut ve is merkezi projelerini tanıtmak için buluşuyor. Yarın açılacak olan Emlak Fuarı 14 Eylüle kadar açık kalacak...

Yabancı ve yerli yatırımcı 'Emlak 2014'te buluşuyor!

Uluslararası gayrimenkul sektörünün liderleri, geleceğin yasam alanlarını, konut ve is merkezi projelerini tanıtmak için buluşuyor. Yarın acılacak olan Emlak Fuarı 14 Eylüle kadar acık kalacak.

Suudi Prens’i ve bakanlar Emlak 2014 Fuarı'nı açıyor!

Sine ve İstanbul Fuarcılık tarafından düzenlenen CNR Emlak 2014 Fuarı, 11 Eylül günü ( yarın ) başlıyor. Suudi Prens’i ve bakanlar Emlak 2014 Fuarı'nı açıyor.

Emlak 2014 Fuarı, 2 gün sonra CNR Expo'da başlıyor!

CNR Holding kuruluşu olan Sine Fuarcılık tarafından düzenlenen CNR Emlak 2014 Fuarı, 2 gün sonra CNR Expo Yeşilköy'de gerçekleştirilecek. Fuara 35 bin yatırımcının gelmesi hedefleniyor...

Tema İstanbul Emlak 2014 Fuarı'na katılıyor!

Türkiye ’ nin en büyük gayrimenkul projesi Tema İstanbul, geçtiğimiz yıl yoğun ilgi gördüğü konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı ’ na tekrar katılacak...

BatıMahal, Emlak 2014 Fuarı'nda Orta Doğu ve Körfez bölgesi yatırımcılarıyla buluşuyor!

Yalçınlar Group, BatıMahal ile Türkiye’nin en büyük konut projelerinin sergileneceği ve açılışı Suudi Arabistan Sanayi ve Ticaret Bakanı Tawfiq Al-Rabiah tarafından yapılacak Emlak 2014 Fuarı’na katılıyor...

Emlak 2014 Fuarı, 11 Eylül’de İstanbul’da açılacak!

Emlak sektörünün önde gelen firmaları ve projelerin yer aldığı "Emlak 2014 Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı", 11-14 Eylül tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy'de gerçekleştirilecek...

Emlak 2014 Fuarı 11 Eylül'de açılıyor!

Emlak sektörünün önde gelen firmaları ve dev projelerin yer aldığı 'Emlak 2014-Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı', 11- 14 Eylül tarihleri arasında İstanbul'da CNR EXPO Yeşilköy'de gerçekleştirilecek...

Emlak 2014 Fuarı 11 Eylül'de CNR EXPO Yeşilköy'de!

CNR EXPO Fuarcılık açıklamasına göre, emlak sektörünün önde gelen firmaları ve projelerin yer aldığı fuar, 11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy 'de gerçekleştirilecek.

Emlak 2014 Fuarı 11 Eylül'de İstanbul'da açılacak!

CNR EXPO Fuarcılık açıklamasına göre, emlak sektörünün önde gelen firmaları ve projelerin yer aldığı fuar, 11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’ de gerçekleştirilecek...

CNR Emlak Ankara Fuarı’na yoğun ilgi!

Ankara’nın ilk ve tek emlak fuarı olan CNR Emlak Ankara Fuarı’na, yerli-yabancı kurumsal yatırımcıların yanında, firmaların sunduğu özel fırsatlardan yararlanmak isteyen konut alıcıları da yoğun ilgi gösterdi.

CNR Emlak Ankara Fuarı kapılarını açtı!

Ankara’nın ilk ve tek emlak fuarı olan CNR Emlak Ankara Fuarı kapılarını açtı. ATO Congresium’da düzenlenen fuara, yerli-yabancı kurumsal yatırımcıların yanında, firmaların sunduğu özel fırsatlardan yararlanmak isteyen konut alıcıları da yoğun ilgi gösterdi.

Bursa, CNR Emlak Ankara Fuarı'na katılacak!

Eylül'de ATO Congresium'da gerçekleşecek olan CNR Emlak Ankara Fuarı'nda yer alan Yıldırım Belediyesi ve Osmangazi Belediyesi, kentsel dönüşüm projelerinin yanı sıra coğrafyası, kültürü, faaliyetleri ve etkinlikleri gibi birçok özelliğini de müteahhit ve ziyaretçilere tanıtma fırsatı bulacak.

CNR Emlak Ankara Fuarı 7-10 Eylül'de!

Gayrimenkul sektörünün Türkiye’deki ilk ve tek uluslararası fuarı CNR Emlak İstanbul Fuarı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın himayesinde Ankara’ya taşınıyor. ATO Congresium’da organize edilecek CNR Emlak Ankara Fuarı, 7-10 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Yatırımcılar CNR Emlak 2015 Fuarı'nda buluştu!

Yerli ve yabancı yatırımcının akın ettiği CNR Emlak 2015 Fuarı'nda firmalar projelerini sergiliyor. Bu yıl 4 ile 8 Kasım tarihleri arasında düzenlenen CNR Expo Emlak Fuarı devam ediyor.

Babacan Grup, CNR Emlak 2015 Fuarı'na katıldı!

Babacan Grup ise CNR Emlak 2015 Fuarı'na yeni projesi Premium Esenyurt ile katıldı. Babacan Yapı CEO'su Mehmet Babacan, seçim sonrası yabancıya satışların hızla artacağına dikkat çekti.

Fuzul Yapı'dan CNR Emlak 2015 fuarına özel kampanya!

04-08 Kasım tarihleri arasında CNR Expo'da düzenlen Emlak 2015 fuarı, gayrimenkul ve inşaat sektöründen pek çok firmayı ve yatırımcıları bir araya getirdi.

EMİN Şirketler Grubu Emlak 2015 Fuarı'na katıldı!

Emlak 2015 Fuarı'nın en renkli standlarından birisi de EMİN Şirketler Grubuna Stantta "Elbirliği" sistemiyle konut satışına dair bilgilendirmelerin yanısıra şirketin imzasını taşıyan Kurtköy ve Beylikdüzü'ndeki projeleri de tanıtılıyor.

CNR Emlak 2015 Fuarı'na kimler katıldı?

‘CNR Emlak 2015 Fuarı'nda yer satın alan küçük firmalar, yerleşim planındaki büyük şirketleri fuar alanında göremeyince şaşkınlık yaşadı.

AB Grup projeleri Emlak 2015 Fuarı'nda görücüye çıkıyor!

Türkiye gayrimenkul sektörünün öncü şirketlerinin yer alacağı Emlak 2015 Fuarı, 4 Kasım 2015 Çarşamba günü CNR Expo'da başlıyor.

Yooİstanbul CNR Emlak 2015 Fuarı'nda tanıtılacak!

Say yapı, yarın açılacak olan CNR Emlak 2015 Fuarı'nda Yooİstanbul projesinn yanı sıra restore ettiği Sandoz Yalı'sı ve Silivri'de bulunan Starlife Silivri projesini ziyaretçilere tanıtacak..

Say Yapı yooistanbul projesi CNR Emlak 2015 Fuarı'nda!

Say Yapı Teknoloji'nin İstanbul’un tam kalbinde hayata geçirdiği, Philippe Starck imzalı 'yooistanbul’ projesinin inşaatı ve satışları hızla devam ediyor. ‘yooistanbul’ , 4-8 Kasım tarihleri arasında düzenlenen CNR Emlak 2015 Fuarı’na katılıyor.

AB Grup Holding'in projeleri Emlak 2015 Fuarı'nda tanıtıldı!

Türkiye gayrimenkul sektörünün öncü şirketlerinin yer alacağı Emlak 2015 Fuarı, 4 Kasım 2015 Çarşamba günü CNR Expo'da başlıyor.

Emlak 2014 Fuarı Haberi

Emlak 2014 Fuarı


Sine ve İstanbul Fuarcılık tarafından düzenlenen CNR Emlak 2014 Fuarı dün kapılarını açtı.  14 Eylül’e kadar açık kalacak ve Türkiye’nin en büyük konut projelerinin sergileneceği fuarda 250 firma yerini aldı. Sektöre 1.5 milyar dolar katkı sağlaması beklenen fuar bu yıl 40 bin metrekare alanda yapılıyor. 6 bini yabancı olmak üzere 35 bin ziyaretçinin beklendiği fuara ,AB ülkelerinden Türk cumhuriyetleri ve Ortadoğu’ya kadar çok sayıda ülkeden alıcıların fuarı ziyaret etmesi bekleniyor. Ayrıca ABD, Birleşik Arap Emirlikleri, Fransa Kıbrıs, Yunanistan gibi ülkelerin fuar katılımcısı olarak yer aldığı Emlak Fuarı’nda Ağaoğlu, AKS Grup, Demir İnşaat, E7 Yapı, Karden İnşaat, Makro İnşaat, NEF, Ortadoğu Grup, Özyurtlar, Rumeli Yapı ve Yalçınlar gibi sektörün öncü firmaları, Resim İstanbul, Tema İstanbul, Renovasyon İstanbul, Gülpark Yaşam, Demir...