Emlak Bankası ne zaman açılacak

Emlak Bankası ne zaman açılacak

Nivo markalı projeleriyle dikkat çeken Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz, yaptığı açıklamada, Emlak Katılım Bankası’nın sektörün kredilendirilmesi için önemli bir hamle olduğunu söyledi.

Emlak Bankası inşaat malzemesi sanayisini güçlendirecek!

Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan, faaliyete geçen Türkiye Emlak Katılım Bankası'nın inşaat malzemesi sektörünün planlı gelişimi ve sürdürülebilir bir yapıya kavuşması için önemli bir adım olduğunu söyledi.

Emlak ihtisas bankaları yolda olabilir!

Gayrimenkul sektörünün sabrı son günlerde zorlanıyor. Ancak Sosyolog Faruk Özcan'ın bir iyi iki kötü haberi var...

Emlak Bankası kısa zaman içinde açılacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Emlak Bankası kısa zaman içerisinde yeniden halkımızın hizmetinde olacak." dedi...

'Emlak Bankası' sektör temsilcilerini umutlandırdı!

İMDER Başkanı İslam Yıldırım, Emlak Bankası'nın yıl sonunda tekrar açılacağının açıklanmasının sektörü yeniden umutlandırdığını söyledi. Yıldırım, bu kapsamda gayrimenkul sektörünün banka aracılığıyla desteklenebileceğini ifade etti.

Emlak Bankası konut kredisi satacak!

Konut kredilerinin ikincil piyasada alınıp satılması son günlerin en çok konuşulan konusu oldu. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, bunun sektöre ilave kaynak üretme açısından önemli olduğunu ifade etti. 

Emlak Bankası konut piyasasına yeni çözümler sunacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Emlak Bankası'nın katılım bankası olarak faaliyete geçeceğini, bankanın inşaat sektörüne ve konut piyasasına yeni çözümler sunacağını açıkladı.

Emlak Bankası ile düşük faizli konut kredisi verilecek!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 Ağustos’ta Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde açıkladığı 400 projeyi içeren ilk 100 günlük eylem planının süresi doldu. Tamamlanan 100 günlük birinci eylem planının sonuçları ile ikinci 100 günlük plan hedefleri önümüzdeki günlerde açıklanacak. 

Emlak Bankası etkin hale getirilecek!

"Dengelenme, Değişim ve Disiplin" sloganıyla hazırlanan Yeni Ekonomi Programı'nı (2019-2021) açıklanmasının ardından önemli açıklamalar yaptı. Mehmet Ali Akben, önemli açıklamalarda bulundu.  

Emlak Bankası'nın genel kurulu yapıldı!

Emlak Bankası'nın genel kurulunun yapıldığını ifade eden Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na bağlanan Emlak Bankası'nın da en kısa zamanda faaliyete başlayacağını ifade etti...

Emlak Bankası'nda yeni dönem!

Türkiye Emlak Katılım Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Sayın, düzenlenen toplantıda bankanın faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Sayın, ''Bankamız, gerçekleştireceği projelerle ülkemize hizmette övünecektir'' diye konuştu.

Emlak Bankası sektöre umut oldu!

Yeniden faaliyete başlayacak Türkiye Emlak Bankası’nın, ‘bitmeyen proje’ ve ‘yüksek kredi faizi’ sorunlarını çözmesi bekleniyor. Gayrimenkul sektörünü yeniden yapılandıracak sistem sektöre umut oldu.

Emlak Bankası, sahalara geri dönüyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Konut, arsa ve gayrimenkul ağırlıklı çalışacak şekilde Emlak Bankası'nı tekrar faaliyete geçirmeye yönelik başvuruları gerçekleştiriyoruz" dedi.

Emlak Bankası tamam, sıra konut kredi faizinde!

Emlak Bankası'nın yeniden faaliyete geçecek olması 100 Günlük Eylem Planı'nda yer aldı. Şimdi de gözler konut kredilerindeki faiz oranlarına çevrildi.

Emlak Bankası kentsel dönüşüm algısını doğru yere taşıyacak!

Türkiye’de insanların kentsel dönüşüm algısını yeniden doğru yere taşımak gerekiyor. Bu işe, Emlak Bankası iş birliğinde süreç rant dışına çıkarılarak yeniden başlatılabilir.

2020 emlak vergisi ne zaman?

Gayrimenkul sahiplerince ödenen emlak vergisi ödeme dönemi yaklaştı. Peki 2020 emlak vergisi ne zaman ödenecek? Emlak vergisi nasıl sorgulanır? İşte tüm merak edilenler...

Emlak Bankası 2019 sonuna kadar 13 şube açacak!

Emlak Bankası hakkında açıklama yapan Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "2019 yılında, 7 coğrafi bölgemizde 15 şube açma hedefimiz vardı, 2 şubemizi açtık. 13 şubemizi de yıl sonuna kadar açacağız" diye konuştu...

Emlak vergisinde son gün ne zaman?

Emlak vergisi ne zaman ödeniyor? Emlak vergisinde son gün ne zaman? İşte emlak vergisi ile ilgili tüm detaylar...

Türkiye Emlak Bankası İzmit’e şube açtı!

2001 yılında kapanan Türkiye Emlak Bankası, İzmit’in en işlek caddelerinden biri olan Yürüyüş Yolu üzerinde yeni şube açtı. Banka şube açarak büyümeyi hedefliyor...

Emlak Bankası konut finansmanı kullandırmaya başladı!

Ne zaman konut kredisi kullandırmaya başlayacağı merakla beklenen Emlak Katılım Bankası bugün itibariyle konut finansmanı paketini duyurarak kredi kullandırımına başladı...

Emlak Bankası yeni şirket kurdu!

17 yıl aradan sonra yeniden faaliyete geçen Emlak Bankası, önemli bir adım attı. Sorunlu kredileri alıp satabilecek banka yeni bir şirket kurdu.

Esenler Otogarı İBB Emlak Müdürlüğü'ne geçti! 

Esenler Otogarı İBB Emlak Müdürlüğü'ne geçti. Yüzlerce dükkan, ofis ve yazıhane bulunan otogardan dev kira geliri bekleniyor. 

Emlak Bankası konut finansmanı ne zaman kullanılabilecek?

Emlak sektörünün ve konut kredisi kullanmak isteyen vatandaşın büyük umutlarla beklediği Türkiye Emlak Katılım Bankası Şubat ayında bankacılık faaliyetlerine yeniden döndü. Emlak Bankası’nın konut finansmanı kullandırım şartları da belli oldu...

Emlak Bankası gayrimenkule yeni modelle dönüyor!

Emlak Katılım Bankası Genel Müdürü Deniz Aksu gayrimenkul ve banka hakkında konuştu. Aksu, ''Emlak Bankası gayrimenkule yeni modelle dönüyor'' dedi.

Emlak Bankası faiz lobisine cevap için ihdas edildi!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "Emlak Bankası sıradan bir banka değildir, aynı zamanda mevzi bir bankadır. Bu ülkeye zarar vermek adına ekonomik spekülasyon yapanlara, manipülasyonculara, dolar spekülatörlerine ve faiz lobisine cevap vermek için ihdas edilmiş bir kurumdur" dedi...

Emlak Bankası ne zaman konut finansmanı kullandıracak?

Gayrimenkul sektörü ve konut kredisi kullanmak için bekleyen vatandaşlar için büyük sevinçle karşılanan Emlak Bankası üç ay önce kuruldu. Peki Emlak Bankası ne zaman konut finansmanı kullandıracak?

Emlak Bankası ile emlakta yeni bir sayfa açılıyor!

Temmuz 2001'de tasfiye kapsamına alınan Emlak Bankası, BDDKT'nın izniyle Emlak Katılım Bankası olarak tekrar faaliyete başladı. Genel Müdür, Deniz Aksu, emlak sektörü ile finans sektörü arasında piyasa yapıcı bir rolü bulunan banka olmayı hedeflediklerini söyledi.

Emlak Bankası konut ve ihtiyaç kredisi kullandırıyor!

Türkiye Emlak Katılım Bankası piyasa koşullarının altında konut finansmanı haricinde ihtiyaç finansmanı da kullandırıyor...

Emlak Bankası ne zaman açılacak

Emlak Bankası ne zaman açılacak Emlak Bankası ne zaman açılacak

Nivo markalı projeleriyle dikkat çeken Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz yaptığı açıklamada Emlak Katılım Bankası’nın sektörün kredilendirilmesi için önemli bir hamle olduğunu belirterek son zamanda konut kredi faizlerinde yaşanan yumuşamada ihtisas bankası kurulmasının da olumlu etkisi olacağını belirtti. Tuğsuz, “Konutta faizler dengeleniyor. Sektörde bahar canlılığı görebiliriz” şeklinde konuştu.

Gayrimenkul sektörünün yenilikçi markası Nivo ile birçok yabancı yatırımcıyı Türkiye’ye çekmeyi başardıklarını dile getiren Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz Emlak Katılım Bankası’nın yeniden açılmasıyla özellikle yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın Türkiye yatırımlarının artmasını beklediklerini söyledi. Tuğsuz, “Emlak Katılım Bankası’nın yeniden canlandırılması sektörümüz için son derece sevindirici bir gelişme olmuştur. Bilindiği üzere 2001 krizi sonrası kapatılan Emlak Bankası, daha öncesinde Emlak ve Kredi Bankası olarak büyük ölçüde inşaat sektörüne...