emlak konut arsaları

emlak konut arsaları

TOKİ Beşiktaş Ortaköy'deki ve Başakşehir Kayabaşı'ndaki arsasını toplam 290 milyon 305 bin TL bedel ile Emlak Konut'a sattı. Emlak Konut da Tuzla Orhanlı'daki ve Tekirdağ Kapaklı'daki arsalarını TOKİ'ye toplam 273 milyon 362 bin 813.42 TL'ye sattı...

Emlak Konut 2017'de 13.2 milyarlık 9 dev ihale yaptı!

Emlak Konut GYO 2017 yılında yaklaşık 13.2 milyar TL satış gelirine sahip 9 dev ihale gerçekleştirdi. Sizler için bu ihaleleri derledik. İşte 2017'de Emlak Konut tarafından satışa çıkarılan arsaları hikayeleri...

Emlak Konut'tan Orhanlı ve Aydınlı'daki arsaların değerlemesi!

Emlak Konut GYO Tuzla'nın Aydınlı ve Orhanlı mahallelerinde yer alan 4 adet parselin 2017 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. 

Emlak Konut Barkırköy'deki 6 parselin 2017 değerleme raporunu yayınladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, İstanbul Bakırköy Şenlik'teki parsellerin 2017 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı.

Emlak Konut Hoşdere'deki parsellerin değerleme raporunu yayınladı!

Emlak Konut Yatırım Ortaklığı İstanbul Hoşdere Esenyurt'taki arsaları için hazırlattığı yıl sonu değerleme raporunu yayınladı.

Emlak Konut Alibeyköy'deki parsellerin değerleme raporunu yayınladı!

Emlak Konut Yatırım Ortaklığı İstanbul Eyüp Alibeyköy'deki arsaları için hazırlattığı yıl sonu değerleme raporunu yayınladı.

Emlak Konut, TOKİ Bakırköy arsasını 262.5 milyon TL'ye aldı!

Emlak Konut, TOKİ'nin Bakırköy Şenlik Mahallesi'nde yer alan 40 bin 722 bin metrekarelik arsayı 262 milyon 500 bin TL bedelle satın aldı. Söz konusu arsa Galatasaray Spor Kulübü Derneği'nin arsasına komşu konumda.

Emlak Konut'tan iddialı projeler geliyor!

Yenibirlik Gazetesi köşe yazarı olan Yıldıray Gökkaya, bugünkü yazısında Emlak Konut'un kampanyasını değerlendirdi. Gökkaya, Emlak Konut'un projeleriyle ilgili de bilgi verdi.

Emlak Konut Maltepe Küçükyalı arsa ihalesi 26 Mayıs'ta!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul Maltepe Küçükyalı Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. oturumu 26 Mayıs 2016 Perşembe günü gerçekleştirilecek.

Emlak Konut Yenibosna'da arsa satıyor!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler Yenibosna'da arsa satışı yapacak. Arsanın satışı, 27 Ekim 2014 Pazartesi günü saat 14:30'da ihale usulü gerçekleştirilecek.

Emlak Konut, TOKİ ile arsa satış protokolü imzaladı!

Emlak Konut Gayrimenkul,İstanbul, Bursa, Balıkesir, Eskişehir illerinde yer alan arsaların satın alınmasına ilişkin T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ile protokol imzaladığı Kamu Aydınlatma Platformu'nda yayınladı...

Emlak Konut, TOKİ'den 15 arsa alıyor!

Emlak Konut, TOKİ'den 15 arsa alıyor. EMLAK Konut GYO, TOKİ'den 15 arsayı 1.53 milyar liraya almak için protokol imzaladı. mlak Konut GYO hisseleri ilk seansı yüzde 1.61 primle 2.53 liradan tamamladı.

Emlak Konut TOKİ'den 1.5 milyarlık 15 adet arsa aldı!

Şirket Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ) mülkiyetinde bulunan İstanbul Başakşehir'de 9, Ankara'da 5, Kocaeli'nde 1 adet arsa satın aldı. Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada toplam 15 arsa için TOKİ ile protokol imzalandığı duyuruldu...

Emlak Konut 1.5 milyara 15 arsa aldı!

Emlak Konut 1.5 milyara 15 arsa aldı. KASIM 2013’te 3.25 milyar lira değerinde halka arz gerçekleştiren Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, elde ettiği geliri arsa yatırımına çevirdi.

Emlak Konut GYO İstanbul, Kocaeli ve Ankara'da 15 arsa aldı!

Emlak Konut GYO İstanbul Başakşehir'de 9, Ankara Etimesgut-Çankaya-Yenimahalle'de 5 ve Kocaeli Derince'de 1 arsa satın aldı. Emlak Konut'un satın aldığı arsaların toplam bedeli 1 milyar 530 milyon 909 bin 640 TL...

Emlak Konut GYO arsaları Fuzul Yapı radarında!

Yeni projesi Air Başakşehir'i geçtiğimiz aylarda satışa çıkaran Fuzul Yapı yeni projeler için düğmeye bastı. Firma son olarak Emlak Konut GYO’nun Dikilitaş ihalesini kazandı.

Emlak Konut GYO Çekmeköy arsaları değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Çekmeköy ilçesindeki 2 adet arsaya dair değerleme raporunu yayınladı.

TOKİ ile Emlak Konut'tan karşılıklı arsa satışı!

TOKİ Beşiktaş Ortaköy'deki ve Başakşehir Kayabaşı'ndaki arsasını toplam 290 milyon 305 bin TL bedel ile Emlak Konut'a sattı. Emlak Konut da Tuzla Orhanlı'daki ve Tekirdağ Kapaklı'daki arsalarını TOKİ'ye toplam 273 milyon 362 bin 813.42 TL'ye sattı...

Galatasaray ile Emlak Konut resmen yollarını ayırdı! 

Beykoz Riva ve Bakırköy Florya'daki arsalar üzerinde proje geliştirmek amacıyla Galatasaray Spor Kulübü Derneği ile Emlak Konut GYO arasında 2016 yılında imzalanan protokoller feshedildi....

Emlak Konut'tan Orhanlı ve Aydınlı'daki arsaların değerlemesi!

Emlak Konut GYO Tuzla'nın Aydınlı ve Orhanlı mahallelerinde yer alan 4 adet parselin 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. 

Emlak Konut'un 5 dev arsası yarın satışta!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (GYO) merakla beklenen arazileri açık artırma usulüyla yarın satışa çıkarılıyor.  Açık artırma usulü ile satılacak arsaların toplam bedeli 1 milyar 417 milyon 534 TL olarak belirlendi. 

Emlak Konut'un 5 arsası Pazartesi satılıyor!

Emlak Konut GYO, Bakırköy, Beşiktaş ve Başakşehir'de bulunan dev arsalarını Pazartesi günü satıyor. Açık artırma usulü ile satılacak arsaların bedeli 1 milyar 417 milyon 534 TL olarak belirlendi. 

Emlak Konut'tan Bakırköy,Beşiktaş ve Başakşehir'de satılık arsa!

Emlak Konut Bakırköy, Beşiktaş ve Başakşehir'deki dev arsalarını açık artırma usulü ile satışa çıkarıyor. Arsaların ihaleleri 15 Ekim'de yapılacak. Arsaların toplam muhammen bedeli KDV dahil 1 milyar 417 milyon 534 TL...

Emlak Konut Beşiktaş arsası değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Beşiktaş ilçesi, Mecidiye Mahallesi'nde yer alan arsaların değerleme raporunu yayınladı...

Emlak Konut Beşiktaş ve İkitelli'den 387 milyonluk arsa aldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, TOKİ'nin Beşiktaş Mecidiye ve Başakşehir İkitelli'de yer alan arsalarını toplam 387 milyon 6 bin 440 TL bedelle satın aldı....

Emlak Konut’tan 10 milyarlık proje atağı!

Emlak Konut GYO, mevcut 5,3 milyar lira değerindeki arsa portföyü içerisinden, İstanbul’un 6 semtinde bulunan arsalarını ihaleye sunmayı başladı. 

Emlak Konut'un arazilerine Katar'dan talip var!

Bugün kapılarını açan Expo Turkey by Qatar Fuarı'nda Emlak Konut'un Kanal İstanbul güzergahındaki arsaları ilgi çekti..

Emlak Konut 2017'de 13.2 milyarlık 9 dev ihale yaptı!

Emlak Konut GYO 2017 yılında yaklaşık 13.2 milyar TL satış gelirine sahip 9 dev ihale gerçekleştirdi. Sizler için bu ihaleleri derledik. İşte 2017'de Emlak Konut tarafından satışa çıkarılan arsaları hikayeleri...

emlak konut arsaları Haberi

emlak konut arsaları

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) arsa alımı hakkında açıklama yaptı.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile Emlak Konut GYO birbirlerine arsa sattı. Emlak Konut Tuzla Orhanlı ve Tekirdağ Kapaklı'daki arsalarını TOKİ'ye satarken, TOKİ de Beşiktaş Ortaköy ve Başakşehir Kayabaşı'ndaki arsalarını Emlak Konut'a sattı. 

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) mülkiyetindeki; İstanbul İli, Beşiktaş İlçesi, Ortaköy Mahallesinde bulunan toplam 17,131.00 metrekarelik 30 ada 74, 75, 76, 77, 78 ve 104 parsel sayılı taşınmazlar ile Başakşehir İlçesi, Kayabaşı Mahallesinde bulunan 28,987.59 metrekarelik 443 ada 70 parsel sayılı taşınmazın toplam 290 milyon 305 bin TL bedel üzerinden Emlak Konut GYO tarafından satın alınması karar verildi. 

Emlak Konut GYO mülkiyetindeki İstanbul İli,...