emlak konut dev kampanya

emlak konut dev kampanya

Emlak Konut GYO'nun yüzde 20 peşinat, yüzde 0,70 faiz oranı ve 120 aya kadar vadeyle ev sahibi olma imkanı sunduğu kampanyası, sektörde faaliyet gösteren bazı firmalara da ilham oldu.

Emlak Konut GYO'dan Çekmeköy'e dev yatırım!

Emlak Konut GYO, Çekmeköy’de askeri alan sınırları içinde bulunan 312 bin 429 metrekarelik araziyi 937 milyon 289 bin TL bedel üzerinden satın almak için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile protokol imzaladı. 

Çevre Şehircilik Bakanlığı'nın askeri arazisi Emlak Konut GYO'ya satıldı!

Türkiye'nin en büyük proje geliştiricisi GYO'larından Emlak Konut GYO, geliştirdiği projelerinden dev bir satış protokolü imzaladığını açıkladı. Şirket, Çekmeköy'de Çevre Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü'ne ait arsayı 937 milyon 289 bin TL'ye satın aldı.

Emlak Konut GYO'dan Katar haberi açıklaması! 

Emlak Konut GYO 29 Ocak 2021 Cuma günü saat 16:30 da Bloomberg HT de yayınlanan "Emlak Konut Gayrimenkul -  Katar ile dev projeye imza attı" başlıklı haberin gerçeği yansıtmadığını açıkladı. 

Emlak Konut GYO'dan 2021'de 15 dev ihale!

Emlak Konut GYO, 2021 yılı ihale programını açıkladı. Emlak Konut GYO 2021'de 15 ihale gerçekleştirecek. 

Emlak Konut GYO'dan İller Bankası'nın 2 arsasına dev proje!

Emlak Konut GYO, mülkiyetinde bulunan Merkez Ankara projesinin R bloğuna İller Bankası'na 745.4 milyon TL'ye satarken, İller Bankası'na ait 2 arsayı 336.6 milyon liraya satın aldı.

Emlak Konut GYO, Bakanlığın Çekmeköy'deki arsasını 990 milyon TL'ye aldı!

Türkiye'nin en büyük proje geliştiricisi GYO'larından Emlak Konut, geliştirdiği projelerinden dev bir satış protokolü imzaladığını açıkladı. Şirket, Çekmeköy'de Çevre Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü'ne ait arsayı 990 milyon TL'ye satın aldı.

Emlak Konut GYO'nun 2 dev arsasına rekor teklif!

Emlak Konut GYO, Avcılar'da ve Çankaya'da bulunan 2 dev arsasını satışa çıkarmıştı. E-ihale usulüyle gerçekleşen satış sonucu arsalara 149 milyon 900 bin TL teklif geldi.

Emlak Konut GYO 2 dev arsasını satışa çıkardı!

Emlak Konut GYO İstanbul ve Ankara'daki 2 dev arsasını açık artırma usulü ile 18 Eylül 2020 Cuma günü satışa çıkarıyor...

Emlak Konut GYO Florya Evleri'nin ihalesi ertelendi!

Emlak Konut GYO'nun İstanbul Bakırköy Şevketiye Florya Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi ihalesi ertelendi. Peki dev projede yeni ihale tarihi ne zaman?

Emlak Konut GYO Bizim Mahalle 1. Etap 2. Kısım ihalesine 6 dev teklif! 

Emlak Konut GYO Bizim Mahalle projesinin 1. Etap 2. Kısım ihalesi tamamlandı. İhaleye en yüksek teklifi 482 milyon 100 bin TL ile Föy İnşaat sundu...

Emlak Konut GYO Bizim Mahalle 1. Etap ihalesine 7 dev teklif!

Emlak Konut GYO Bizim Mahalle projesinin 1. Etap ihalesi tamamlandı. İhaleye en yüksek teklifi 418 milyon 122 bin TL ile Maksem Yapı verdi...

Emlak Konut GYO'dan 2020'de 8 dev ihale!

2020'de 1,12 milyar TL net kar hedefleyen Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2020 yılında 8 dev ihale yapacak...

Emlak Konut'tan 2020'de 5 dev ihale!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2020 ihale takvimini açıkladı. Emlak Konut İstanbul ve Ankara'da yeni proje geliştirmek için kolları sıvadı...

emlak konut dev kampanya Haberi

emlak konut dev kampanya

Emlak Konut GYO'nun 30 projede 15 bin konut ve ticari alan için 1 Ağustos Pazartesi günü başlatacağı "tarihi" kampanyası, sektörde faaliyet gösteren bazı firmalara da ilham oldu.


Emlak Konut GYO'nun yüzde 20 peşinat, yüzde 0,70 faiz oranı ve 120 aya kadar vadeyle ev sahibi olma imkanı sunduğu TÜFE'li Satış Kampanyasına sayılı günler kala, bazı firmalar da kampanya başlatmak üzere harekete geçti. 


Firmaların yanı sıra proje üreten yaklaşık 80 üyesiyle Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) de kampanya açıklayacak. 


GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, GYODER üyesi olup proje üreten yaklaşık 80 firma bulunduğunu, bu firmaların bir bölümünün Emlak Konut ile ortak proje yürüttüğünü ifade ederek, "Emlak Konut dışında da proje üreten üyelerimiz var. Biz de konu üzerinde çalışıyoruz. 1 Ağustos'ta aldığımız...