25 / 03 / 2023

emlak konut gyo 2020 kampanyası

emlak konut gyo 2020 kampanyası

Emlak Konut GYO’nun tarihi kampanyasına ilgi her geçen gün artarak devam ediyor. 2 haftada 5.65 milyar değerinde 4 bin 710 konutun satıldığı kampanyaya yeni projeler de dahil edildi. 

Emlak Konut GYO'dan 11 günde 5.2 milyar TL'lik satış!

Emlak Konut GYO'nun başlattığı 2 yıl ödemesiz Hayallerini Erteleme Türkiye kampanyasına yoğun ilgi var. 11 günde 5.2 milyar TL değerinde 4 bin 350 konut satıldı. Dairelerin çoğu tükenince 3 proje daha kampanyaya dahil edildi.

Emlak Konut GYO'nun 2020 kampanyasına yoğun talep!

Dün açıklanan Emlak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) "Hayallerini Erleteme Türkiye" kampanyası yoğun ilgi gördü. Vatandaşlar başvuru için satış ofislerine akın etti...

Emlak Konut GYO'dan 'Hayallerini Erteleme Türkiye' kampanyası!

Kamu bankalarının konutta geçtiğimiz açıkladığı destek paketinin ardından Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı da “Hayallerini Erteleme Türkiye” kampanyasını başlattı.  

emlak konut gyo 2020 kampanyası Haberi

emlak konut gyo 2020 kampanyası

Konut sektöründe başlatılan seferberlik hız kesmeden sürüyor. Kamu bankalarının faizlerde tarihi indirim adımından hemen sonra Emlak Konut GYO'nun 2 Haziran'da başlattığı 'Hayallerini Erteleme Türkiye' kampanyasıyla vatandaşın ertelediği konut talebi ortaya çıktı. Sabah'tan Seda Tabak'ın haberine göre; satış ofislerinde gece 02:00'ye kadar konut satışının yapıldığı kampanyada iki haftada 5 milyar 650 milyon TL değerindeki 4 bin 710 konut satışı gerçekleştirildi. 

YENİ PROJELER EKLENDİ

26 projeyle başlatılan kampanyada Yeniköy Konakları, Tual Adalar ve Göl Panoroma projelerindeki konutların tamamının satışı gerçekleştirildi. Şirket yoğun talep sebebiyle, Ormanköy Çekmeköy, Emlak Konut Bizim Mahalle 1. Etap, Allsancak ve Benim Kentim Yalova projelerindeki konutları da kampanyaya ekledi. 

Vatandaş, Emlak Konut yüklenicilerinin projelerinden bugün konut aldığında ödemeleri 24 ay sonra başlayacak. Faiz indirimiyle birlikte hareketlenen konut sektörüne can suyu olacak...