emlak konut satışları.

emlak konut satışları.

Yıllık 15 bin konut satışı hedefleyen Emlak Konut GYO’nun 4 aylık satışı 5 bin 266 adedi bulurken, 4 aylık hasılatı 2 milyar 753 milyon lirayı aştı. Şirketin geçen yılın aynı dönemine göre satışları en az 3 kat arttı...

İkinci el konut satışları üçüncü çeyrekte yüzde 64 arttı!

Endeksa ve Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM), 2020 yılının üçüncü çeyreğine ilişkin İkinci El Konut Piyasası Raporu” nu açıkladı. Rapora göre ikinci el konut satışları 2020 yılının üçüncü çeyreğinde geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 64 artış yaşadı. 

Büyükyalı, Emlak Konut GYO'nun en çok satan projesi oldu!

Özak GYO'nun projelerinden olan Büyükyalı'nın 2020 1.Çeyrek Satışları yayınlandı. Büyükyalı projesi 2020 yılının ilk çeyreğinde 228 milyon 439 bin 49 TL değerinde 73 adet bağımsız bölümün ön satışı ile Emlak Konut GYO projeleri arasında en çok satan proje oldu.

Konut satışları bu yıl da rekor kırar!

Gayrimenkul sektörünün ekonomik şartlara rağmen başarılı bir tablo çizdiğini ifade eden Emlak Konut Genel Müdürü Hakan Gedikli, “Konut satışları bu yıl da rekor kırar” dedi. 

İkinci el konut satışları neden yavaş?

Profesyonel Site Yöneticisi Zeynal Fırat, Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com okurları için "ikinci el konut satışları" konusunu kaleme aldı..

Kuzey Yakası Ticarileri Emlak Konut satışları!

İstanbul Başakşehir'de Emlak Konut güvencesiyle hayata geçirilen Kuzey Yakası Ticarileri 36 ay sonra sahiplerine teslim edilecek. Kuzey Yakası Ticarileri için ön talep süreci başladı...

Bizimtepe Aydos Emlak Konut kampanyası!

İstanbul'un Anadolu yakasında Sancaktepe'de inşa edilen Bizimtepe Aydos projesinde avantajlı daire satışları sürüyor. İşre, Bizimtepe Aydos Emlak Konut kampanyası ödeme şekilleri...

Başkent Emlak Konutları satışları ne zaman 2016?

Emlak Konut GYO imzasıyla hayata geçirilen Başkent Emlak Konutları 1.901 adet daire ve 30 dükkandan meydana geliyor. Peki Başkent Emlak Konutları satışları ne zaman 2016?

Emlak Konut'un satışları hız kazanacak!

Ekonomist Dergisi Halk Yatırım Araştırma Yönetmeni İlknur Turhan Emlak Konut'un 2016 yılı ciro verileri ve satışlarını inceledi. İşte, İlknur Turhan'ın araştırma sonucu...

Emlak Konut’un Ağustos ayı satışları yükseldi!

Emlak Konut’un ağustos satışları indirim kampanyasıyla sert yükseldi, şirketin sadece ağustosta elde ettiği satış geliri ilk yedi ayın üzerine çıktı.

Emlak Konut'tan 2 dev kampanya!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı sektördeki satışları arttırmak için 2 dev kampanya başlattı. 1 Ağustos ile 31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada satışlar çekilişsiz, kurasız yapılacak. İşte kampanyaların tüm detayları..

Emlak Konut'tan 30 projesinde yeni kampanya!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı,son dönemde yaşanan gelişmelerden sonra piyasadaki bekleme eğilimini kırmak ve satışları arttırmak için yeni bir kampanyaya başladı. İşte Emlak Konut'un TÜFE'li Satış Kampanyası'nın detayları...

ABD'de ikinci el konut satışları yüzde 4,5 arttı!

Ulusal Emlak Komisyoncuları Birliği verilerine göre satış hızı Şubat 2007'den bu yana görülen en güçlü seviyede gerçekleşti. ABD'de ikinci el konut satışları Mayıs ayında son 9 yılın en hızlı artışını yaşadı.

Emlak Konut satışları 2016 yılı 2. yarısında artacak!

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, sene başında 2016'da gayrimenkul satışlarının artacağını belirtmişti. 2016 2. çeyrekte gayrimenkul satışları yeni proje lansmanları ile birlikte hız kazanacak.

emlak konut satışları. Haberi

emlak konut satışları.


Yıllık 15 bin konut satışı hedefleyen Emlak Konut GYO’nun 4 aylık satışı 5 bin 266 adedi bulurken, 4 aylık hasılatı 2 milyar 753 milyon lirayı aştı.  Şirketin geçen yılın aynı dönemine göre satışları en az 3 kat arttı. Yıllık 20 bin konut üretim hedefi bulunan Emlak Konut GYO, Avcılar arsasını ihale etti, Zeytinburnu arsa ihalesi de yakında gerçekleştirilecek.


Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı (GYO) şirketi Emlak Konut GYO;  sağlıklı yaşam alanları oluşturma, Türkiye’nin kentleşmesine katkıda bulunma amacıyla konut satış ve üretim hedeflerine doğru hızla ilerliyor. 


Yıllık 15 bin konut satış hedefi bulunan Emlak Konut GYO’nun yılın ilk dört ayındaki satışları toplamı 5 bin 266 adedi bulurken, Emlak Konut GYO 20 bin konut üretim hedefi çerçevesinde de arsa ihalelerini gerçekleştirmeye devam...